Coffee Shop

Coffee Shop https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407771/bmid_coffee-shop-aVf-407771.jpg 4 41 11

Pro muže, kteří se potýkají s obtížemi jednat s opačným pohlavím, je Coffee shop splněným snem. V této kavárně mohou najít vykoupení a překonat svá traumata v náruči jedné z mnoha krásných servírek. Jednou z nich je i Lucia. Od práce v kavárně si příliš neslibuje, ale to by jí nesměl jako první klient připadnout Ramiro. Čeho se na dívkách bojí a bude mu Lucia schopna pomoci?... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zanir

Coffee Shop , 2014

Bettybook
30.03.2024

Taková sladká holčičí, až bizarní komiks. Nijak mě to neoslnilo, ani neurazilo.

Monšíl
26.02.2023 4 z 5

Jednoduchý milý příběh s ne zas tak převratným koncem. Na jeden až dva večery to bylo ale příjemné oživení:)

woita
16.07.2022 5 z 5

Coffee shop je zvláštní typ podniku, který kombinuje VIP club, maid kavárnu a lehký dům. Jejich služby zahrnují blízké seznámení hosta s konkrétní pracovníci obdařenou komunikačními schopnostmi a krásou. Každý muž je zprvu v jejich blízkosti nervózní, i jak jde čas, ledy povolují a dochází k intimnějšímu seznámení zahrnující osobní návštěvu na pokoji...

Tak nějak ve zkratce vypadá postupné seznamování ostýchavého Ramira s líbeznou Lucií. Oba jsou obdařeni jedinečnou krásou, kterážto je u každého jinde. Ta Ramirova spočívá v hloubce jeho citů, které svírá jeho hruď. Luciina krása je naopak vnějšího charakterů. Jak se nicméně prohlubuje jejích vztah, začíná docházet k prohozeni jejích osobností. Ramiro v očích Lucie nabývá mužnějších rysů. Ona se pro změnu proměňuje v citlivého jedince, který se potácí mezi rozumem a láskou.

Této manze neasijskeho původu musím přiznat čtivost a zaujetí. Příběh má odpich, který pohltí natolik, že vnímáte téměř hmatatelně frustraci, sympatie a pocity obou charakterů. Komiks se pyšní skvělou kresbou jak od pravého mangaky se všemi typickými odbočkami v malbě. Jako bonus vnímám konec mající až pohádkový závěr a zároveň jako vysvětlení stojící za existencí Coffee shopu.

Arkagas
21.06.2022 3 z 5

Tváří se to jako manga, ale manga to není, byť je jí kresba hodně podobná. Příběh je miloučký, nic náročného a jako útěk z reality na hodinku čtení fajn.

Moje hodnocení: 7/10

Kate18
30.12.2021 4 z 5

Lucia pracuje ve zvláštní kavárně, která pomáhá chlapcům zbavit se stydlivosti a naučit se komunikovat s dívkami. Jednoho dne přijde Ramiro a Lucia ho dostane na starost. Začnou se poznávat a najdou v sobě zálibu, vypadá to, že spolu nebudou mít štěstí a jejich cesty se rozejdou. Tak to ale dopadnout nemá. Na konci příběhu se dozvíme, jaký je vlastně původ této zvláštní kavárny.

niki-chan
02.10.2020 4 z 5

Námět je zajímavý a originální. Kresba také pěkná. Příběh zvláštní a konec trochu mimo. Ale i tak hodnotím jako vtipné a povedené.

Paja7
06.05.2020 4 z 5

Tak tento komiks mě chytl za srdce :) Krásný příběh o krásné dívce, která se zamiluje do nejméně čekané osoby. Aneb jak je důležité nesoudit knihu podle obalu :)

Shinju
25.12.2019 2 z 5

Od tohoto komiksu jsem čekala něco lepšího. Ne jenom dobrou kresbu.

orangerose
02.07.2019 5 z 5

Dokonalost, akce, zamilovanost :)

hippiesak
07.06.2019 5 z 5

Plnej počet hvězd :) Super komiks. Graficky velmi vydařený (je tam mnoho prsatých slečen) :))) takže pokud se stane, že některá stránka je slabší na příběh, tak to grafika zachrání :)))
Jinak super příběh, který mě zkrátka bavil. Knížka tak na 1,5hoďky pohodovýho "čtení", takže někam na cestu ideál. Za mě fajn manga komiks, který rád a vřele doporučuji. Je to sranda a pastva pro oči. Vše v mezích! Je to kniha pro děti a mládež :)

Bulma
29.05.2019 4 z 5

Dala bych tři, ale nakonec jsem se rozhodla pro čtyři, protože bych řekla, že pokud bude autorka pokračovat tak jak to udělala ke konci, tak by druhý díl mohl být vážně dobrý. První polovina příběhu není nijak zvláštní, taková spíš pohodička, jako kdyby autorka hledala cestu. Ale pak od druhé poloviny už je to lepší, docela legrace a není to nakonec špatné. Takže dávám čtyři :)

pro dívky

Autorovy knížky