Blesková povodeň - Nestačí jen umět plavat

Blesková povodeň - Nestačí jen umět plavat https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329518/bmid_bleskova-povoden-nestaci-jen-umet-p-EKe-329518.jpg 3 18 9

Code Red série

První díl volné série Code Red z produkce bývalého člena SAS Chrise Ryana čtenáře zavádí do zaplavených ulic Londýna. Mohutnou přílivovou vlnu nedokázalo nic zastavit, proto se každá vteřina stává bojem o holý život.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Flash Flood , 2006

hankapimi
07.12.2023 1 z 5

Rozesmál mne třináctiletý Ben, naštvaný na svoji eko matku, která každého nabádala, aby chránil životní prostředí, jinak že budou všichni litovat. Ben se plahočil zmáčený zaplavenými ulicemi a napadlo ho, že jeho matka tím svým sýčkováním tuhle zkázu přivolala a doufal, že je na tom podobně jako on... Za měsíc si nevzpomenu ani na povodeň ani na Bena...

uzivatel83509
31.05.2023 3 z 5

Čekala jsem větší vzrůšo, ale ano, kniha se dobře a rychle četla :-)

Arev122
11.02.2023 3 z 5

Dobrodružný příběh, měl děj i napětí, ale občas mi to připadalo jako četba pro mládež. A konec - neurčitý a trochu nedokončený

ivzu77
06.05.2022 3 z 5

Já naopak byla ráda, že to nebyla autorova kniha s vojenskou tématikou, i když piloti, vrtulníky a ponorky se zde objevili. Přečtením jsem splnila ČV 2022 - Kniha s méně než 22 hodnoceními. V době čtení je jich 12.

anebar
10.11.2020 3 z 5

Klady: Hezky čitelné, příběh odsýpal, dost realistické až se někdy člověku udělalo zle.
Zápory: Hlavní hrdina je velice mladý a nezdá se mi, že by takový kluk jednal tak, jak je napsáno. Konec takový....nebylo to ono.
I tak jsem ráda, že jsem si ji přelouskala, zajímavé čtení do MHD.

Monty196
05.07.2020 1 z 5

No... Dá se to číst. Bavilo mě prvních cca 50 stran. Vadil mi věk hlavního hrdiny, do této role by seděl někdo starší. Jinak kniha je tenká a dá se přečíst celkem rychle jen to není nic úchvatného.

morysek
12.10.2017

Kniha mě zklamala.

mr.Zdenek
01.08.2017 4 z 5

Od Chrise Ryana jsem četl zatím knihy s vojenskou tematikou, tady autor zabrousil do trochu jiného žánru. Dá se to číst, ale spíš je to pro -náctileté. Proto o hvězdu méně.

lenka.g
15.04.2017 3 z 5

Knížka to není špatná, ale jednak to není typický Chris Ryan, takže když očekáváte vojáky SAS, budete zklamáni. Druhou hvězdičku jsem strhla kvůli hlavnímu hrdinovi, jímž je třináctiletý Ben. A právě jeho věk ve mně několikrát vyvolal otázku, jestli nečtu dětskou knížku.

boj o přežití thrillery přírodní katastrofy dobrodružství potopa světa katastrofy dobrodružné romány

Chris Ryan (p)
anglická, 1961