Samec

Samec https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261945/bmid_cocktail-samec-y9V-261945.jpg 4 668 112

Cocktail série

V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci (také pravda). A že se sice po nikom novém nerozhlíží, nicméně prý padla do oka místnímu fešnému veterináři (naprostá pravda). Když Lucas Campbell zrovna neslouží na rodinné veterinární klinice, brázdí vody zálivu na surfu. Je poměrně čerstvě single a rozhodně se hned nemíní vrhat do nového vztahu. Slečna Miss Zlatý stát ovšem zaujme jeho pozornost a Lucas jí věnuje ne jeden, ale rovnou dva až tři obdivné pohledy. Ani Lucas ani Chloe nestojí o závazky. Mít ale někoho, s kým lze trávit noci a víkendy, není k zahození. Bude několik sklenek Mai Tai, měsíční svit a broukání Franka Sinatry stačit k tomu, aby oba hrdinové zapomněli na svou minulost? Smíchejte kapku polynéské chuti se špetkou nestoudnosti a přilijte trochu starého dobrého kouzla dohazování – nastal čas na Samce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Mai Tai'd Up , 2014

tynka65
26.02.2016 4 z 5

Podle mě zatím nejlepší knížka Claytonka ;) Vtipný a zajímavý příběh a ne tak naivní jako jsou ty se zrzkou.

jolca-jolly0953
25.02.2016 5 z 5

Paráda :) stejně jako předchozí díly.

Karolína18
14.02.2016 4 z 5

Kniha pro mě byla příjemnou oddechovkou a připomínkou, proč mám Alici tak strašně ráda. Styl jejího psaní se mi líbí hlavně proto, že se nejedná o žádné příběhy typu - kluk potká holku a hned pro ně všichni ostatní přestanou existovat. Příběh se pěkně odvíjí a čtenář tak může sledovat cestu, kterou se hlavní hrdinové dostali k jejich vytouženému cíli. Byl zde humor, zápletka, erotika. Kdo řeší předvídatelný konec, když si mohl plout na vlně pošťuchování a zrodu nového pouta mezi takovými dvěma sympaťáky jako jsou Lucas a Chloe? Ke knize se jistě budu vracet a přidám si ji na čestné místo v mé knihovničce.

Yana-66
31.01.2016 4 z 5

Příjemné čtení na víkend

shey
24.01.2016 4 z 5

Příjemný příběh na nedělní dopoledne. Je to sice klasická červená knihovna , ale moc se mi líbil. Spojení autorčina humoru, psů a krásného veterináře se povedlo :o) Potěšil i náhled do pokračování vztahu Viv a Clarka.

gamika
21.01.2016

Super, líbila se mi asi nejvíc ze série. Pohodové holčičí počtení.

marsel
18.01.2016 4 z 5

Předchozí díl byl lepší.

Sonula25
15.01.2016 4 z 5

Pěkná knížka. Velmi dobře se čte, jako všechny ostatní knížky autorky :-)

mac.martina
14.01.2016 5 z 5

Samec : Na tuhle knížku jsem se těšila a nezklamala mně :-D Velmi ji doporučuju :-D
Líbila se mi Chloe , která když se vzpamatovala a postavila se na nohy byla to super holka a konečně našla sebe sama a našla svůj styl a svůj kryptonit (to označení se mi hned zalíbilo).
Lucas byl taky super a líbilo se mi , jak svým osobitým způsobem nenápadně pomohl najít Chloe svou vlastní cestu , aniž by tušil jakou skutečnou minulost má za sebou. Ale lásce se poručit nedá a na každého jednou dojde ... :-D
Byla jsem ráda , že jsem se opět setkala s Clarkem a Vivien, dokonce se tam objevil i Neil s drzou zrzkou Sophií z Nabíječe :-D

Dost jsem se u téhle knížky nasmála a moc se mi líbila. "Zhltla" sem jí skoro za víkend , jak jsem se od ní nemohla odtrhnout...

KláraJak.
05.01.2016 4 z 5

Příběh není tak dobrý jako u předešlých dílů, ale celkově stojí za přečtení a doplnění série. Trochu mi vadilo, jak za sebe nechávala Chloe rozhodovat všechny ostatní a pak si to najednou uvědomila, ale velké mínus to knížce nedává, koneckonců je to misska :-)

FreshPatty
28.12.2015 5 z 5

Anooo, romantika jak vyšitá. Zezačátku (po minulém díle této série) jsem se ke čtení musela tak trochu dokopat, ale že to stálo za to. :) Bála jsem se Chloe (jakožto bývalé Miss), bála jsem se prostředí psů (nějak mi to nesedí do romantických románů), bála jsem se veterináře zrzka (nějak nejsou mým kryptonitem :D) ale můžu jednoznačně doporučit. Chloe je úžasná holka a to nemluvím o sexy pánu doktorovi. Myslím, že děj obsahoval všechno, co bych si přála a k vánoční atmosféře mi příběh kouzlil úsměv na rtech. :) Nebudu to více rozvádět, ani psát něco, co se v knize objevuje, protože dle mne stojí za přečtení, věřte mi. :)

kanitsuj
14.12.2015 3 z 5

Popravdě řečeno zde musím napsat, že už mne tato série trochu nudí. Zdá se, že autorka by se mohla chytit jakékoli vedlejší postavy z kteréhokoli svého románu a napsat o jejím životě samostatný příběh. Doslova už nemohu vystát některé neustále se opakující překladatelské nešvary jako např. "Ježíšku na křížku" a nebo "To mně potentujte"...
Také pravopisných chyb je v knížce jako máku. Sexuální nadrženost hrdinky je už kolikrát také více než přehnaná a působí spíše směšně než eroticky a inspirativně. Jako odpočinkové čtení je to fajn, ale už bych uvítala nějakou změnu:-)

Justme3
02.12.2015 5 z 5

DOPORUČUJI!!!!!!!!
Této knížce nejde dát nic jiného, než plný počet hvězdiček. Proč? Sakra, je tady více než jeden důvod, ale Náš sexy zrzoun veterinář, rozhodně není ten první. (Stavím ho až na druhé místo! :D )
Nejvíce si na této knize vážím postoje k pitbullům. Jsou to skvělá, hrdá plemena, která si rozhodně nezaslouží pověst, jež jim oddaně přináší média. Sama jsem hrdá maminka těchto děťátek, takže jakmile jsem si přečetla anotaci, bylo jasné, že knihu zhltnu jedním dechem. A že ji budu milovat.

Stejně jako v Nabíječi, se mi strašně líbila interakce mezi hlavními postavami. Chloe byla správně praštěná a impulzivní. Líbil se mi na ní její postoj k životu (až na tu obrovskou lež) a její ochota pomáhat čtyřnohým miláčkům.
A Lucas? Tak na tom se mi líbilo úplně všechno /asi tedy až na detail zrzavých vlasů, který se mi v hlavě ne a ne zpracovat/. Sexy veterinář se smyslem pro humor, beznadějný romantik, ochranář, silák a ještě dobrovolník? Nejspíš bych si dala ledový kafe, abych trochu zchladla. :D

Katera
22.11.2015 4 z 5

Samec mě nezklamal, sice nedosahoval kvalit Nabíječe, ale podle mě byl lepší než Hřebec, kde mi šíleně lezla na nervy nadržená Viv. Je pravda, že v knize není moc erotiky, ale mě to nevadilo, příběh sympatického veterináře a "princezny" která se začne starat o opuštěné a týrané psy se dobře četl.

levra
20.11.2015 3 z 5

Za mně zatím z celé série nejvíc utahané, nic moc děj, ale stejně jsem přečetla za 2 dny...jako oddechovka to nakonec přece jen ušlo:-)

Gallaxy
18.11.2015 3 z 5

Klasický vzorec, který autorka použila v celé této sérii. Rozvleklý úvod, gradace ve formě ženské postavy, která by mohla odloudit hlavního hrdinu a vyvrcholení, kdy to hlavní hrdinka zkazí a pak tolik očekávaný snový konec. Jednodduše řečeno, nevím jak dlouho chce tuto sérii natahovat, protože erotika tomu chybí, vtip tomu chybí a nápad tomu chybí...

Nejvíc mě zatím bavil nabíječ, ač jsem mu před rokem nedala moc kladné hodnocení.

Zhodnocní: oddechová červená knihovna, která neurazí, ale asi ani výrazaně nenadchne.

cukrovka
17.11.2015 5 z 5

Tento díl se mi velmi líbil. Lucas byl od začátku velmi sympatický. Chloe si mě získala až postupem času. Nejdříve mi připadala jako rozmazlená holka, která neví co chce, ale postupně se stávala zajímavou. Děj byl zajímavý a vtipný.

PetraBery
15.11.2015 3 z 5

A tak jako oddechovka celkem v pohodě, každopádně podruhé číst nebudu... Slabý průměr, nic, u čeho bych musela přemýšlet, ale jen tak na relax ideální.

JanaDor
14.11.2015 3 z 5

U této autorky jsem zvyklá, že je v příběhu více sexu. Zde udělala výjimku a něco se začalo dít až kolem 150.strany. Je to hodně o romantice a o pocitech. Je to poklidné čtení, u kterého nečekejte překvapení a vzrušení. Z minulého dílu se tam mihne Clark s Viv, který je Chloein bratranec. Díly na sebe nenavazují, klidně si tuto můžete přečíst bez toho, abyste četli předešlé. Je to romantická jednohubka, která nenadchne ani neurazí. Pokud s tímto očekáváním půjdete do čtení této knihy, nebudete zklamáni.

Ewik
07.11.2015 odpad!

Nuda od začátku do konce. Rozvleklé pasáže, díky kterým mi trvalo knihu přečíst skoro týden. Zatím nejhorší kniha, kterou jsem od ní četla. Celkem se mi podařilo začíst až do druhé půlky a byla jsem ráda, že to mám za sebou, což by se stávat nemělo. Tahle kniha byla utrpení.
Do varu mě dostávala fráze: "To mě potentuj", která se dala najít na téměř každé stránce.