Roštěnka

Roštěnka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228484/bmid_rostenka-228484.jpg 4 890 153

Cocktail série

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády svých přátel poskytují dostatečné rozptýlení, musejí nakonec svůj vztah přece jen řešit. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Rusty Nailed , 2014

Beni
20.01.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - VTIPNÁ KNIHA

Pokračování Nabíječe bylo pro mne osobně opět úžasné... u knihy jsem se zase hodně nasmála... hodně se mi na knize (stejně jako u Nabíječe) líbily SMS mezi postavami :-)
... No a Clive??? Tak ten prostě válí... doufám, že bude ještě nějaký díl ;-)

Makyt
19.01.2015 5 z 5

Pokračování Nabíječe, takže jsem se trochu obávala syndromu "nastavované kaše". Mýlila jsem se, děj byl propracovaný, doplněný vším, co chce žena číst (občas by mohl číst i muž, třeba pro inspiraci). Připadalo mi, že tento díl je víc protkaný romantikou - koupě domu, situace ohledně zmizení kocoura...

SiminkaS
19.01.2015 4 z 5

Nabíječ byl báječný, Roštěnka je prostě pokračování. Bavila mě, četla se opět krásně, ale první díl byl top!

Sonula25
18.01.2015 4 z 5

Také velmi dobrá, ale Nabíječ byl o trošku lepší ;-)

Helena431
15.01.2015 5 z 5

O hodně lepší než Nabíječ

DennieForbes
15.01.2015

Asi jsem to čekala horší, po zdejším hodnocení, ale "nečekaně" jsem se ujistila o opaku. :) Jste všichni strašně přísní. Jasně, že Nabíječ to už není, ale i Roštěnka má své kouzlo a styl psaní autorky je prostě skvělý! Nejvtipnější scénky samozřejmě obstaral Clive. :)
Hodnocení nepřidávám, ale všem, které Nabíječ uchvátil, vřele doporučuji. Nemůžete jen prostě čekat to samé, nikdy nic není tak, jako to bylo na začátku. ;)

Val
13.01.2015 4 z 5

Opět pohodová, skvěle se čtoucí kniha. Nicméně k dokonalosti Nabíječe jí malinko něco chybí. Je rozhodně předvídatelnější a chvilkami jsem měla pocit, že se zamotávám do něčeho mezi pohádkou a harlekýnkou :-) Kocour ovšem opět nezklamal..... :-)

luciferkaLJ
10.01.2015 4 z 5

Nějak mě nešlo se začíst ze začatku ale nakonec se ztoho stalo pohodové čteni.....ale kocour na konci zaperlil :-)

trynitrix
08.01.2015 3 z 5

Pokračování pro mě bylo slabší hlavně ze začátku jsem se nemohla nějak začíst ale pak už to tak nějak šlo ale že by to bylo terno :-D

ciniminisek
08.01.2015 4 z 5

Dílo, co čtenáře donutí si rvát vlasy, slintat, culit se, ale i v přeplněném autobuse vyprsknout smíchy. To je dámy a pánové titul Roštěnka. Kniha, kterou nedáte z ruky, zhltnete ji jak malinu a stále dokola budete číst a číst. Ano, je to americký sen a česká pohádka dohromady, ale kdo by takový život nechtěl, alespoň po dobu čtení?

Lucka.79
04.01.2015 5 z 5

Tahle kniha mi strašně sedla, sáhla jsem po ní v tu správnou dobu a trefila se do nálady, kdy jsem přesně tohle pohodové čtení potřebovala. Jasně - Nabíječ byl lepší, tam byly momenty, kdy jsem neudržela skýt smích. Tady čtete s občasným úsměvem na rtech ... přesto dávám plný počet, málokdy natrefím na knihu, kdy jsou mi všechny postavy tak sympatické.

Nuttelka
03.01.2015 4 z 5

Dávám čtyři hvězdy proto, že Nabíječovi se nic nevyrovná :-) Roštěnka se super doplňkové čtení, ano vtipná, sexy, ale Simona si Caroline nezaslouží :-))) Občas bych jí taky něčím praštila po hlavě, ale naštěstí si to sama uvědomila, že kariéra není to nejdůležitější, navíc, když má doma někoho jako je Simon ;-) Handrkování jejich společných kamarádů, u těch jsem se bavila :-))) Prostě miluju šťastné konce, takže doporučuji! ;-)

123.Iveetka
29.12.2014 4 z 5

Slabší pokračování Nabíječe, méně vtipných scén a více chvil vážnějších, nicméně to nebylo nijak hrozné, čtení na odpoledne jak vyšité. Někdy bych dala hlavní postavě facku, aby se probrala, ale nakonec to skončilo všechno dobře. :)

gassha
26.12.2014

Chtěla jsem se zeptat, jestli víte, kolik tato série má mít celkem knih? Jestli to končí Roštěnkou, nebo bude další díl? Díky :)

Veronika.C
17.12.2014 4 z 5

Hezké pokračovaní Nabíječe, na které jsem se moc těšila :-) a líbilo se mi. První díl byl určitě lepší a více jsem se u něj nasmála ale jsem ráda, že jsem mohla vidět jak pokračuje vztah hlavních hrdinů i ostatních

Mikik
15.12.2014 4 z 5

Už ne tak vtipné jako první díl, ale bylo vtipné a zajímavé sledovat osudy Caroline a spol.:-) Nejlepší jsou hádky kvůli mužskému a ženskému pohledu na nevěru:-) A na závěr, jaký pán, taková kočka:-D:-D

Michaela91
08.12.2014 4 z 5

Vtipné a čtivé. Kniha je fakt na odpočinek úplně ideální.

Ruouss
05.12.2014 3 z 5

Opět skvělá oddechovka, ale popravdě Nabíječ se mi líbil víc. Připadal mi více vtipnější :), ale ráda si ještě něco od autorky přečtu.

kacaaba
02.12.2014 3 z 5

Tak nevím, na pokračování Nabíječe jsem se hrozně těšila a docela mě to zklamalo. Musela jsem se nutit do čtení. Přijde mi úplně zbytečná a o ničem.

levra
02.12.2014 4 z 5

Fajn oddechovka, přečetla jsem za pár dní. Nabíječ se mi líbil sice o něco více, protože jsem se u něj trochu víc nasmála, přesto tuto knihu ráda doporučuji, je také SEXY:-)

Alice Clayton
americká, 1950