Roštěnka

Roštěnka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216886/bmid_rostenka-6d3-216886.jpg 4 890 153

Cocktail série

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády jejich přátel poskytují dostatečné rozptýlení, čekají nástrahy dlouhodobých vztahů i na ně. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Rusty Nailed , 2014

terezka1271
07.06.2018 5 z 5

Miluju romantiku a trochu erotiky. Ikdyž je to pořád to stejné dokola, vždycky to má nějaké své kouzlo.

maizy
26.04.2018 3 z 5

No...mě se kniha zas tak moc nelíbila. Děj tak jednoduše plynul, připadalo mi, že se tam nic významného nedělo. Občas mi lezla na nervy hlavní hrdinka Caroline, které vyšilovala jak kdyby jí bylo 15 a ne 27...
Hrozně moc mě bavil první díl, ale tenhle mě zklamal. Ano, občas tam byly vtipné pasáže, u kterých jsem se zasmála, to musím přiznat. Ale celkově mě to extra neoslovilo.

4laras
04.03.2018 4 z 5

Opět pohodová kniha, jen mi Caroline občas přišla jako o deset let mladší...
Clive byl v této knize za mě nejlepší postava. Líbí se mi ty Epilogi psané jeho pohledem.
Stále je tu ten můj samý problém s překladem "bychom" a "bysme", ale toho už se asi do konce příběhu nezbavím.

Zabka27
11.02.2018 3 z 5

Za mě lepší díl, než ten první. Ale opět mám výtku ke Caroline...hrozně mi vadilo to její vyšilování ke konci knížky. Panebože, vždyť jí není dvacet. Každopádně Clive je bourák, tomu fandím :-)

TerezaMondeková
03.02.2018 5 z 5

Autorka má opravdu jedinečný smysl pro humor. I u téhle její knihy jsem se opravdu dobře pobavila. Ani v tomhle díle nechyběla láska, romantika, překvapení, zvrat, humor... Mě se líbilo, že Simon často cestoval. O to víc se na sebe těšili. A líbilo se mi, jak si navzájem říkali. Simon je Nabíječ a Caroline je Roštěnka. Moc se těším na další díl.

bafuskyBaf
30.01.2018 5 z 5

Pěkné pokračovaní...Musím říct, že se mi to líbilo více než první díl... :-)

georginaa
20.01.2018 5 z 5

V prvním dílu bylo více humoru a tady mi chyběl, bylo to ustálenější jako partnerství, které vzniklo mezi Caroline a Simonem. Ale kupodivu to pořád mělo stejný šarm, dobrodružství a plno sexu.

Milky92
04.01.2018 5 z 5

Druhy dil super uplne jsem se tesila!
Bohužel jiz nebyla tam vtipna jako první dilek ;)
Za par hodin precteno,a ted hura na dalsi!!

Kaci90
09.12.2017 2 z 5

No. První díl jsem vzala do ruky, protože jsem chtěla něco hodně nenáročného, oddechového a celkově jiného, než obvykle čtu. Druhý jsem vzala ze stejného důvodu a také proto, že mám ráda série přečtené celé. Ale panebože, tohle bylo tedy hodně slabé. První díl mi přišel vtipný, děj běžel, sice předvídatelné, ale milé. Toto bylo jen přemáhání, Caroline otravná nejotravnějším ženským způsobem, hledání problémů tam kde nejsou a pak ještě dělat, že vlastně žádný problém nemám a čekat až to “vyhnije”? Kolik že jí je, 17? A to ani nemluvím o Sophii, vážně mi přišlo, že čtu nějaké myšlenkové pochody puberťáků, a to i ty puberťáky asi podceňuju.

Zuzanka46
19.11.2017 4 z 5

Skvělá knížka, Caroline a Nabíječ udělali posun ve svém vztahu a Clive jim při tom asistoval :-) Občas během čtení jsem si říkala, jak je možné, že tak mladá Caroline toho už tolik dokázala a vše bravurně zvládá, ale na zasnění je to fajn čtení.

avalonek
10.11.2017 3 z 5

Roštěnka mi celkem lezla krkem.Jako by ji někdy bylo 15 a ne 26 let..Simon,se choval jako dospělý,ale ona jako dítě..Jinak se dalo číst,ale dost slabé oproti jedničce..Bavila mě Sophie a Neil..takže ještě dočíst poslední dílek a mám to za sebou konečně..

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

mazlak
09.08.2017 4 z 5

Dobré. Mohu však říct, že prvnímu dílu se to nevirovná. Dávám tedy čtyři hvězdičky a jdu si přečíst třetí díl. Snad se to ještě nezhorší.

hana.hanigerova
12.07.2017 3 z 5

Mám smíšené pocity... Příběh jsem si celkem ráda a relativně rychle přečetla, ale i přesto jsem ho často odložila, protože mě to někdy nebavilo. Rozhodně to není kniha, kterou bych začala číst a nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Sophie a Neil mi neuvěřitelně lezli na nervy, chovali se šíleně. Z komunikace mezi Jillian a Caroline mi přišlo, že se stane bůh ví co a vlastně žádná bomba nepřišla. Vztah mezi Nabíječem a Caroline nebyl na horské dráze. Prostě zažívali změny a občas měli malé problémy, které nebylo tak těžké vyřešit. Takže dle anotace jsem čekala NĚCO a přišla nuda a stereotyp. Vlastně jsem četla o takovém obyčejném vztahu dvou lidí, který okořeňovalo jen to, že mají prachy. Normálně mi takové knížky nevadí, ale zde jsem prostě měla jiná očekávání.
Každopádně dávám tři hvězdičky, autorky způsob psaní se mi pořád líbí a vrhám se na další knihu série.

inuska6280
15.06.2017 5 z 5

Mapk ty dva ráda :)

willovw
07.06.2017 5 z 5

Hezky napsaná, rychle jsem ji měla přečtenou, jsme ráda že jsou i knihy, kde se hlavní hrdinové po první velké hádce hned nerozejdou. :)

ardeas
20.05.2017 2 z 5

Toto pokračovanie mi prišlo o hodne slabšie, než predošlá kniha. Za snahu reflektovať realitu, kedy sa takmer dokonalý pár snaží prehrýzť rôznymi konfliktmi za použitia konsenzusu... na môj vkus to bolo až príliš sladké, takto to proste nefunguje. Ale za snahu dávam 2*, no myslí, že aj to je trocha veľa.

havrmoni
09.05.2017 4 z 5

No jak jsem psala v komentu u předešleho dílu,že mi občas holky připomínaly puberťáky,tak tady to bylo víc než občas. A co to bylo s tou Sophií?to jako vážně????? Tady jsem byla za jedno s klukama. Caroline si toho vzala moc a navíc stále nevěděla co vlastně chce. I když se to dobře četlo a stále se mi to líbí,přesto jsem měla Caroline a jejích,,výstupů" chvílemi už plné zuby. Simon byl zlatíčko.

Market = )
10.04.2017 4 z 5

Za mě pořád dobrý. Lehké, vtipné čtení, na oddech ideální. Docela mile mě překvapil popis nejistoty ve vztahu a podobně, to mi rozhodně nepřišlo jako z béčkovýho románku :-).

z1631984
17.03.2017 5 z 5

Vtipné, nenáročné čtení s prvky erotiky. Možná by zfilmovaná verze slavila větší úspěchy než trilogie 50 odstínů.

Alice Clayton
americká, 1950