Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1982 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Marla
01.06.2019 5 z 5

Prima čtivá blbinka nabitá sexem a hledáním ztraceného óčka. Fakt už jsem se dlouho u čtení erotické literatury tak nezasmála a čtení jsem si opravdu užila./a jdu na další díly!/

Ryorka
10.05.2019 3 z 5

no, námět je těžce jednoduchý. Je to blbina a oddychovka, ale nemůžu popřít, že jsem se u ní tlemila od začátku do konce a příjemně si vypla mozek.

J.x
30.04.2019 3 z 5

Oddychovka, čte se dobře. I když je konec předvídatelný, tak má knížka i děj, ale mohla být klidně o trošku kratší:-) Moc jsem se tedy u ní nenasmála, jak někteří píší.

Mellsak285
25.04.2019

Po dlouhe dobe kniha u ,které jsme se od srdce zasmala nema to absolutně chybu .....
Doporučuji !!

Nika320
21.04.2019 5 z 5

Proč musí člověk najít takovou super sérii v období zkoušek? :D To mě vážně někdo za něco trestá?

salča
31.03.2019 5 z 5

Vůbec mě u této knihy neoslovila ani anotace,ani název a ani obálka knihy.
Jelikož má ale poměrně vysoké hodnocení,vsadila jsem na něj a rozhodně neudělala chybu.
SKVĚLÉ ČTENÍ:)
Tolik jsem se u této knihy nasmála a pobavila.Je velice čtivá, vtipná, energická a sexy.Jediné co mi trochu vadilo,bylo neustále zmiňované "Óčko".
Jinak fajn příběh.

MišuleP
25.03.2019 3 z 5

Četla se dobře, občas vybuchnete smíchy, četlo se samo.
Tento žánr moc nevyhledávám, nebylo to vůbec zlé.

Sajmonik
17.03.2019 5 z 5

Na doporuceni kamaradky jsem si ji precetla a musim rict, ze me to prekvapilo tomuto zanru moc nevenuji pozornost. Cetla se velmi dobre a obcas ty vtipne pasaze byly lepsi jak postelove.

Sam33
24.02.2019 3 z 5

Kniha mi byla doporučena kamarádkou, která má tento typ literatury velmi ráda. Upozorňovala mě, že se musím překousat přes úvod, pak že už je to skvělý. Musím tedy souhlasit, jelikož počáteční problém "s óčkem", jak byl orgasmus nazýván hlavní hrdinkou, na mě působil dosti rozpačitě. Ale prokousala jsem se tím a pak už to jelo.
Mě přišlo, že kniha paradoxně není ani o sexu jako takovém, ale je tam skvělé sexuální napětí mezi Caroline a Nabíječem. Fakt, to se vleklo skoro celou knihou a mě se velmi líbilo. Vůbec bych se nebránila, kdyby kniha skončila tím vyvrcholením v podobě sexu. To se teda nestalo, musel tam být takový přeslazený happyend, ale jsem spokojená. V knize jsou i humorné pasáže, takže dámská odpočinková četba jak vyšitá.

lied
13.02.2019 5 z 5

Dloho jsem se tak nenasmala

jaroiva
04.01.2019 3 z 5

Ani v rámci žánru mi to nepřipadá žádný zázrak. Je to sice o chlup lepší (vtipnější) než Odstíny, řekla bych, ale to není pro knížku rozhodně žádná pochvala.

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Má druhá kniha od této autorky (první byla Sexy farmář) a musím říct, že jsem byla docela zklamaná. Na slovo Óčko už jsem dostala alergii, to bylo opravdu moc :-( Je to škoda, nápad byl celkem originální, min. v rámci žánru. Zasmála jsem se, příběh pěkně ubíhal, téma cestování mě také bavilo. Dokonce jsem si našla na mapách to jejich místečko ve Španělsku, abych věděla, kam to vlastně odjeli ;-) ... Jsem ráda, že nakonec bylo Óčko nalezeno, ale do dalšího dílu už se nejspíš nepustím.

Charmedka
18.11.2018 4 z 5

Jsem ale nadšená, fakt jako nadšená. Dlouho jsem takhle zábavnou knihu nečetla. Nabíječ je kombinace erotiky a humoru a ta kombinace jako celek působí naprosto dokonale. Té erotiky tam není málo, ale zas mi ji nepřišlo přehršel. Navíc hlavní postavy na sebe hned neskočí, takže z počáteční nenávisti se propracovávají k přátelství až k romantice.

elisa194
29.09.2018 4 z 5

Příjemná oddychovka, taková ta knížka u které člověk vypne, nemusí přemýšlet a to jsem přesně potrebovala. Velké plus, že má děj a není to jen samá erotika. Mohla byt sice o trochu kratší, ale i tak to bylo pohodové čtení.

Monšíl
17.09.2018 4 z 5

Pokud tuto knížku budete číst jako první v řadě erotických románů, jsem si jistá, že si ji oblíbíte. Sama nejsem až tak sečtělá, abych mohla rozebírat literární díla, ale na amaterské doporučení snad stačím. Kniha je místy opravdu docela vtipná a erotická, ale četla jsem i peprnější :D.
Závěrem, oddychovka dobrá i když dost předvídatelná.

Trustty
11.09.2018 3 z 5

Taková lehká oddychovka. Neurazí ani nenadchne.

crazyslunicko
03.09.2018 5 z 5

Caroline se nastěhuje do svého nového bytu a hned zjistí, že má ve velice hlučného souseda, který si každý den dopřává notnou dávku sexu. Postupně se skrze zeď seznamuje se všemi jeho ženami z harému. Jeden večer ji čeká slečna Purina, která při sexu neustále mňouká, další den musí snést Hihňající slečnu, která se všemu směje a v neposlední řadě malou boubelatou prdélku, kterou Simon celou noc pleská přes zadek. Jednoho večera značně flustrovaná a naštvaná na svého souseda naběhne a začne mu bušit na dveře ve své sladké růžové košilce. Od té doby to mezi nimi začne jiskřit. Postupem času se z nich, ale stanou přátelé a začnou se respektovat. Nabíječ nebude při sexu tak hlučný a Caroline nebude kazišuk. Při jedné párty se s kamarádkami seznámí se sympatickými muži, ze kterých se vyklubou Nabíječovo kamarádi, kteří znají Caroline jako růžovou košilku. V knížce se neustále omývá, že nemá Caroline Óčko a je z toho velmi nešťastná. Caroline se stávají samé vtipné a úsměvné situace – útok kocoura na Simonovu Purinu, která sice při sexu mňouká, ale nesnáší kočky. Její kamarádky chodí s nesprávnými muži a oba dva se Simonem tuší, že by bylo nejlepší, kdyby si partnery prohodily. Z nabíječe se vyklube známý fotograf, který jezdí po světe a proto má Caroline pár dní klid bez jeho sexu. Po nějakém časem spolu odjedou do Španělska a pak už je to jeden nášup za druhým. Óčko mě také pobavilo. Vlastně celá kniha mě pobavila a opravdu jsem se zasmála. Je to vtipné, je tam sex - hodně sexu a má to hlavu i patu.

Bambus
02.09.2018 4 z 5

První půlka knihy úplně skvělá, na 5*. Mnohem zábavnější a vtipnější, než jsem čekala. Fakt sem se nasmála,v což jsem ani nedoufala :). Za to druhá půlka, když autorka měla popisovat to, k čemu celá kniha míří...no,nějak mi to nesedlo. Mnohem lepší byly humorné scénky,než ty postelové :). Ale celkově moc dobrá kniha!!!

syky245
28.08.2018 4 z 5

Oddechovka, kde nechyběly vtipné scény. Caroline jsem si oblíbila už na začátku, jen ten konec byl už porad to samé dokola a natahování děje.

niika
01.08.2018 4 z 5

Zajímavé, jak moc mě to bavilo. Patrně v každé ženě bude kus romantičky a každá ráda prostřednictvím knihy prožije nevšední vztah. Příběh je plný situací, které bychom chtěli zažívat, ale které v běžném životě nejspíš nikdy nezažijeme. Tak si vysvětluji úspěch knihy nejen u mě, ale i ostatních čtenářek.

pro ženy erotika

Alice Clayton