Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1982 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Ennny
28.10.2020 4 z 5

Ideální oddychovka

Wyrdaia
10.09.2020 2 z 5

New adult. Podle definice bych měla být dokonalá cílovka, tak se ukaž.

Začátek docela vtipný, ale postavy jsou tak hloupoučky napsané - všichni úspěšní, bohatí, krásní (každá druhá by z fleku mohla předvádět módu), muži vyrýsovaní s pekáčem buchet místo břicha a největším problémem je chybějící orgasmus. Personifikované óčko je na mne trochu moc, stejně jako poslední strana románu z pohledu kočky. Jako vážně? O erotice raději taktně pomlčím.

Bod navíc za to, že se pro jednou hrdinka nebojí najíst.

Magda39
21.08.2020 4 z 5

Kniha klamající svým názvem (do jisté míry), dle názvu by člověka napadlo, že kniha bude plná sexuálních scén a zbytek nic moc. Jedná se, však o velmi vtipnou a příjemnou četbu. Ideální pokud se nechcete zabývat nijak složitým dějem a jen si při četbě odpočinout.

Šíla
04.08.2020 4 z 5

Vtipná knížka, přečtená během jednoho dne...ale výraz óčko mě dost štval...

mil
29.07.2020 4 z 5

Užila jsem si to :-)

tittanie
19.07.2020

Je to první díl série. Téma mě zaujalo, ale styl autorky mě nebaví, ale i přesto jsem se pustila do dalších dílů. Tenhle díl mě bavil nejvíce.

Jolanka
14.07.2020 5 z 5

Knížka me opravdu hodne bavila. Začátek možná trochu vlažný. Ale s přibývajícími strankami příběh gradoval a já rozhodne doporučuji a davam plny počet hvězdiček!

Ivet1990
10.07.2020 3 z 5

Kniha nebyla špatná, hodně se člověk u ní nasmál. Řekla bych taková milá oddychovka. Jediné co mě celou knihu úplně točilo bylo slovo óčko. To jako fakt? Nechápu, proč věci nenazvat pravými jmény. Ze začátku to slovo bylo tak časté, že jsem měla dojem, že knihu snad vzdám. Čím dál jsem se dostávala tím se slovo míń opakovalo a začala mě kniha i bavit

ovecka535
08.07.2020 5 z 5

Velice vtipně napsaná kniha, na dovolenou přímo ideální

Pajina324
08.07.2020 3 z 5

Opravdu jsem se od srdce zasmála, vtipně napsáno :) zbytek je klasický příběh, nenadchne ani neurazí, prostě oddechovka!

sandra8786
05.07.2020 2 z 5

První román pro ženy, který jsem četla. Děj by se dal shrnout do pěti vět. Vedlejší postavy jen do počtu. Odpočinková, nenáročná literatura, která pro mi bohužel ani nepodnítila fantazii. Naprosto schematické chování muž/žena.

Lucy_Dohnalova
02.07.2020 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, celá triologie mě velmi bavila. Skvělý děj, vtipné situace ze života.

Brolly
15.06.2020 5 z 5

Já tu knihu žeru! :D Fakt jsem se musela smát. Zbožňuji ten vztah mezi hlavními hrdiny.

delatrix
11.06.2020 1 z 5

Knížka mě dost zklamala. Začátek byl opravdu zábavný, i když bylo dost poznat, že autorka je Američanka. Konec knížky za nic nestál dal se dost odhadnout.

JessieM25
01.06.2020

Vtipná kniha ideální na odreagování se. Žádná knížka mě dlouho tak nepobavila. Ideální pokud chcete na chvíli vypnout a jen relaxovat. Z počátku jsem tomu moc šancí nedávala a začínala jsem jí číst asi čtyřikrát než jsem se prokousala prvními nudnými stránkami. Jen si nejsem jistá, zda mám chuť číst další díl, byť jsem se u tohoto zasmála.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Knížka byla fajn, příjemná oddechovka, u které jsem celkem pobavila. Simon i Caroline byli sympatičtí a ani ostatní postavy mě nijak nerozčilovali. Děj byl jednoduchý a nijak překvapivý.

Kristy.Seb
22.05.2020 4 z 5

Caroline mě moc bavila, měla parádní smysl pro humor. A úplně mě dostalo jak se Simonem spolu flirtovali.

verunka93
15.05.2020 5 z 5

Zábavná oddechová kniha. Caroline a Simona si musí každý zamilovat. A ty jejich roztržky, člověk se u nich skutečně směje nahlas a to na knihách mám ráda. Její kocour Clive byl dokonalý. Konec bych možná trochu zkrátila, ale i tak to byla skvělá kniha.

petulkapeta
28.04.2020 5 z 5

Bylo to bezva a nabiječ s Carolin meli sve potouchle pratelství a jeste se mi libil kocour

Tauriela
20.04.2020 1 z 5

Bohužel nedočteno!

Zkrátka to není kniha pro mé oko...nebo hůř- nezaujala

pro ženy erotika

Alice Clayton