Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1980 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

mstychov
mstychov
27.01.2022 5 z 5

Skvělá a zábavná oddechovka. Nabušená intimnostmi, jedním splašeným kocourkem, velkou haldou kamarádů a taky jedním ztraceným óčkem. Opravdu jsem se bavila. Vztah mezi ,,Růžovou košilkou” a ,,Nabíječem” mě neskutečně bavil. Vyvíjel se pozvolna. O to napínavější a zajímavější byl konec. :) Absolutně mi nevadilo přirovnání óčka. Naopak mi vadily oči jako smaragdy. Konec z pohledu kocourka byl skvělou třešničkou na dortu. :) Za mě jedna z TOP oddechovek. Velký obdiv patří autorce za dokonalé vykreslení tak jednoduchého a zároveň tak napínavého příběhu. Měla jsem často pocit, že jsem s hrdiny.

Nattali.ka
Nattali.ka
24.01.2022 1 z 5

(SPOILER) Za mě zklamání, nechápu tolik vysokých hodnocení zde. Hlavní hrdinové sice docela sympatičtí, hrdinka sice s přehnaným sebevědomím ale budiž. Neustálé opakování slov očko a harém byly otravné. Chování postav a jejich konverzace mi po většinu času připadalo naprosto pubertální, a taky časté dvojsmysly nebo ujišťování se, že jsou přece jen kamarádi. Výměnu partnerů kamarádů druhou noc na chatě a naivní procitnutí ani radši nekomentuju. Ano je to oddechovka, tak trošku červená knihovna, člověk nemůže čekat nic extra, ale existují mnohem lepší knihy podobného žánru. Na to že hrdinům bylo tuším 26 a 28, kdybych se to v půlce knihy nedozvěděla, chováním bych je zařadila k 15letým puberťákům, v tom případě by toto chování bylo pochopitelnější.

lihate
lihate
30.12.2021 4 z 5

Podle názvu jsem čekala něco úplně jiného a vlastně si ani nepředstavovala, že mě to zaujme. Ale musím říct, že mě kniha vážně překvapila. Možná právě proto, že jsem od ní vůbec nic nečekala.
Na slovo óčko teď budu nějakou dobu mít alergii, ale jinak mi příběh přišel vtipný, milý a zábavný. Líbilo se mi, jak se postupně všechno vyvíjelo a jak nakonec všechno pěkně skončilo.
Caroline a Simon spolu neuvěřitelně flirtovali, vtípkovali a oba měli skvělý smysl pro humor. Líbilo se mi, že je Caroline tak trochu totálně praštěná.
Celkově byla kniha velice hezká a pozitivní.

bekule
bekule
15.09.2021 5 z 5

5,5
Pitomej název a z otravného óčka mě málem rozbolely zuby. Ovšem pak už musím jen chválit , jednoduchá zábavná ,velmi vtipná romantická četba, autorčin styl ,až na "óčko", mě sedl jak hrnec na prdel.Tak moc mě ta trojice(samozřejmě i s úžasným kocourem) bavila že jsem se po dočtení nedokázala pustit do další knihy a vlastně téměř celou přečetla dvakrát. Jen je škoda že při té spoustě pečení není uveden aspoň jeden recept.

dooky
dooky
31.08.2021 5 z 5

Super počtení. Chemie mi fungovala skvěle, zasmála jsem se. Vyzdvihla bych momenty s ostatními, hlavně kámošky byly výborné a taktéž momenty s kocourem :) ubrala bych trochu frekvenci slova óčko, to bylo už trochu moc.

Hanjimka
Hanjimka
20.07.2021 3 z 5

Oddychové čtení s trochou erotiky a humoru na léto. Mě tedy četla audioknihu Sára Saudková.

Ivan F
Ivan F
26.06.2021 1 z 5

Somarina na entú od autorky, ktorej evidentne v živote niečo chýba. Pri pohľade na jej fotografiu je jasné, že jej chýba "Nabíječ" a asi už dlho nemala (ak vôbec niekedy) óčko. Tak si sadla za písací stôl a zosmolila túto kravinu. Potom to niekto preložil a vyšlo to v češtine ako audio-kniha. No a prednes pani Saudkovej je ďalším klincom do rakvy - nezáživný a monotónny.

Knihu som si vybral na základe hodnotení ľudí, ktorých mám v obľúbených a pridalo sa aj ocenenie v podobe druhého miesta pre najvtipnejšiu knihu. Lenže zabudli napísať, že to treba rátať od konca. Kniha nie je vtipná, je len trápna. Hlavná postava je protivná a prerod promiskuita v monogamistu vyložený nezmysel. Všetky zvyšné negatíva sú v komentároch označených jednou hviezdičkou alebo odpadom. Jedenkrát stačilo, čas je vzácny na to, aby sme čítali takéto zvratky.

Iva B.
Iva B.
22.06.2021 2 z 5

Musím přiznat, že ve svém žánru je tahle knížka docela průměr.. je to sice čtivé, vtipné, lehké čtení, ale něco tomu chybělo.. taky některé výrazy a dialogy mi nějak nešly přes oči..

Bmisarova
Bmisarova
11.06.2021 1 z 5

Námět knihy a autorčin záměr, dobrý. Ale zbytek, no nebudu lhát. Slovo Óčko se v knize opakovalo více, než bylo zapotřebí a s hlavní hrdinkou jsme si nějak nesedly. Některé pasáže vyloženě trapné. Ke konci to bylo velmi nezáživné čtení.

LilluLong
LilluLong
19.04.2021 5 z 5

Super sa to čítalo, rozosmialo, zaujalo, ma autorka moje max body 5*

1_mako
1_mako
30.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Usmevna knizka...(SPOILER). Neni to vubec muj salek kavy, ale chtela jsem cist neco lehkeho. No....takova kniha pro nactilete (krom tedy poslednich par stran, kdy muz po prvnim sexu pozna predstirany orgasmus, aby pak sve mile privede asi desetinasobny orgasmus). Jupiiii. Nejak jsem si naivne myslela, ze po 50 odstinech ty eroticke knihy (kor k docela vysokemu hodnoceni) budou propracovanejsi. PRIBEH: zadny DEJ: zadny FORMA: nizka. Ale sem tam tam bylo par usmevnych momentu (kazimrdka vs nabijec). Pro koho je kniha urcena: pro ty, co stale veri na bohateho, opaleneho a uzasne sexy a smyslneho prince, ktery ma nespocet sexualnich zkusenosti a veri, ze prave ONY ho zmeni ;)

barb_B
barb_B
17.03.2021

Nedočetla. Nešlo to...

vcielka
vcielka
16.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Ako oddychovka fajn, ale zasa to nie je nejaké extra dielo, bez ktorého by ste sa cítili o niečo olúpená. Ani omylom. Je to totálny priemer, ktorý začína veľmi zaujímavo a čitateľa navnadí natoľko, že aj keď to už skĺzne do nemastných neslaných scén užívania si dvadsiatnikov na chate, pri opíjaní sa, pri pozeraní hororu, pričom sa fakt nič nedeje, človek to už dočíta do konca. No fakt. Nemalo to ani poriadnu zápletku. Hrdinov hárem autorka orezala príliš ľahko a až prvoplánovo, pretože sa jej odrazu nehodil, všetky postavy boli kladné a milé a dobrosrdečné, až sa vám prášil od úst práškový cukor, teda až na na dve, ktoré sa tam síce vyskytli len pidi krátko, ale ani to neboli v podstate záporné postavy, len povahovo hrdinke nevyhovovali. A keď sme už pri hrdinke, tá mi tými drsňáckymi a hysterickými stavmi po čase celkom liezla na nervy. Ku podivu, jediný, kto mi neliezol na nervy bol Simon. Jeho som fakt mala rada. Autorka vkuse spomína akési značky všetkého možného, či nábytku, či domácich potrieb, či oblečenia, čo časom začne liezť na nervy (ani jednu z tých značiek som inak nepoznala, takže mohla ich menovať do aleluja, nijak ma tým neohúrila). A keď sa ide na chatu alebo na dovolenku, zákonite tam musí byť všetko najluxusnejšie. Samozrejme, že má hlavný hrdina nakoniec na konte obrovský balík prachov, len tak medzi rečov. Nemohol jednoducho zostať len takým obyčajným celkom slušne zarábajúcim fotografom. Celkom ma rozčuľoval aj ten slang. Nespomínam si, že by moja generácia v dvadsiatke tak rozprávala a to som tridsiatnička, ale kto vie. Možno rozpráva. A inak je to Amerika. Iný kraj iný mrav. Len už nikdy nechcem počuť slovné spojenie Ó jé. Prečo som mala v knihe raz písané očko a raz óčko? Spodná Caroline sa mi ale páčila. Hárem a búšenie do steny bolo tiež super. Škoda, že medzi hlavnými hrdinami nebolo viac tých napriekov. Miesto toho boli skoro hneď k sebe milí, zlatí, roztomilí, bez poriadneho deja, bez náboja, absolútne žiadne problémy. I to óčko nebol problém, ani ten hárem. Všetky polienka, ktoré im niekto hodil pod nohy do sekundy preskočili. I sex bol celkom nudne napísaný. Tá ich niekoľkotýždňová predohra bez sexu totálne nezáživná, a keď nakoniec došlo na sex, tak ním autorka bola schopná popísať záverečnú pätinu knihy v jednom kuse. Keby aspoň fakt zaujímavý bol. Ale tá hrdinka mi už ku koncu tak liezla na nervy, že i to ich milovanie som len pretrpela. Jednoducho, moje óčko pri tejto knižke sa na začiatku aj ukázalo a vyzeralo, že sa možno aj nechá zlákať, ale potom veľmi rýchlo zutekalo, a ani len končeky vlasov som mu už nikde nezahliadla. Dúfam, že sa ukáže pri ďalšej knižke a nebudem ako Caroline a budem musieť vybiť si zlosť na obálke tohto diela za to, že mi ukradlo Óčko.

marwinmh
marwinmh
08.03.2021 3 z 5

Po románech pro ženy sáhnu s vidinou si u čtení odpočinout, ovšem tady jsem většinu času protáčela oči v sloup nad trapností vnitřních dialogů hlavní hrdinky, kterým rozhodně nepřidalo označení "óčko" a situace s kocourem.

ZHrdinka
ZHrdinka
19.02.2021 4 z 5

Knizka vtipna, hlasky ok, jen nektere pasaze mi dost kazily atmosku. Treba ty s kocourem. Jakoze se usklib, vyplazil na me jazyk. Boze, to mi prisli traony hned s tim vecnym klapanim drapku pri chuzi. Odkdy kockam cvakaj drapky, kdyz chodi? Nejsilnejsi moment asi virivka, ale domrvil to Simon. Boze, kterej chlap by reagoval takhle? Bud at to udela, nebo hned vysvetli, proc. Jinak asi ve dvou tretinach mi zacli oba rozcilovat. Ona se chovala jak namyslena frnda, co ho poplacava po tvari a diktuje a on jak nejaka labilni subinka. Tak mi to prislo, ze spusovatelka zoufale hledala o co se oprit a tak to popletla. Na to jake to mel byt "nabijec" na zacatku. Jinak to bylo vtipny fajn pocteni. Nazdarekparek:-))) nektery vyrazy mi prekvapily proste.

Lucynell
Lucynell
10.02.2021 4 z 5

Příběh byl úžasný, hlavní postavy byly moc fajn, knížka byla vtipná a dobře se četla.

zdenka2672
zdenka2672
25.01.2021 4 z 5

Kniha se četla výborně, ale některé výrazy mě štvali, jako třeba "óčko".

adela_02
adela_02
12.01.2021 5 z 5

Od začátku jsem tu knihu milovala. Je to první kniha, kterou jsem od autorky četla a musím říct, že po přečtení jsem se musela vrhnout i na ostatní. Děj byl super a to samé i hlavní postavy. Knihu mohu jen doporučit.

Ludmila02
Ludmila02
19.12.2020 5 z 5

Nemá chybu, vtipná, sexy, výborně se čte.

Ivetinka
Ivetinka