Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1980 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Kacennnka
03.11.2019 3 z 5

Poslední kapitola z pohledu Clivea byla stejně nejlepší :D

Marfuška89
02.11.2019 3 z 5

Příjemné, legrační čtení. Oddechovka, která se dobře četla, ale jakmile Caroline a Simon přestali skrývat své city, už to pro mě byla trošku nuda. Autorka si mohla vice pohrát s popisem a celkovým dějem ve Španělsku (teď jsi nejsem jistá, kam to přesně jeli). Tam se vubec nic nedělo. Vůbec jsem nepochopila, proč tato pasáž v knize byla.

Turante
21.10.2019 4 z 5

Bože, tak tahle kniha mě vážně strašně bavila! Neuvěřitelně vtipná a erotická, prostě mňam :D Vzhůru na další díl.

Majakadelcova
08.10.2019 5 z 5

Tak to byla velká zábava pro mou hlavu. Caroline byla skvělá, její přímočaré vyjadřování mě moc bavilo. Hned je jasné, jak knížka skončí, ale vůbec mi to nevadilo, užívala jsem si příběh až do konce.

Matita310
30.09.2019 5 z 5

Do této knihy jsem se nějak nemohla začíst. Dlouho jsem jí měla rozečtenou, než jsem na ní dostala tu správnou náladu a nakonec jsem jí přečetla jedním dechem.

Etule
08.09.2019 5 z 5

Tak tady jsem se nasmála jako už dlouho ne. :D Ty jejich myšlenkové pochody v autě cestou z chaty mě totálně dostaly. Jsem u toho měla takový záchvat, že mě museli slyšet i sousedi. Ale krom toho, že jsem se u toho královsky pobavila (například při mňaukání na začátku či již zmíněné cesty z chaty), tak mě šíleně bavilo jiskření mezi hlavními postavami. A ocenila jsem, že ačkoliv to mezi nimi jiskřilo jako blázen, tak na to prostě jen tak hned nevlítli.
A ten konec, jak přijel Simon z toho Španělska? Ach. *srdíčková očka*

2688
27.08.2019 5 z 5

Opravdu skvělá kniha a hlavně vtipná.

Sasha001
26.08.2019 3 z 5

Kniha se do půlky četla sama, konec jsem už ale četla víceméně z donucení. Pro mě tomu chybělo to NĚCO, co mají podobně laděné knihy. Jako letní oddechovka to je ale asi celkem dobré.

janina66
24.08.2019 5 z 5

Super celá série. Vtipná, příjemná oddechová četba. Moc doporučuji, čte se samo

aljoska83
11.08.2019 3 z 5

Po prvních stránkách jsem chtěla odložit. Pak se to trošku "rozjelo". Letní oddychovka na chatu.

carley
08.08.2019 2 z 5

Nabíječe opěvovaly všechny mé kamarádky, tak jsem si řekla, že by v tom byl čert, abych si ho taky nepřečetla.
Možná jsem měla až moc vysoká očekávání, ale kniha mi prostě nesedla tak, jak jsem si původně myslela.
Caroline mně osobně sympatická nebyla, a byly momenty, kdy jsem vážně jen kroutila hlavou a potlačovala nutkání tu knihu hned odložit. Ale její Óčko a rozmlouvání s ním mi na celé knížce vadilo snad nejvíc. Vážně si autorka myslí, že tohle svobodné ženy dělají?
Našly se scény, kde jsem se zasmála, našly se scény, kde jsem se usmívala, ale když to vezmu celkově, čekala jsem víc.

tanecnica
30.07.2019 4 z 5

Pohádka pro velké holky. Typicky holčičí román, ale cílí na starší holky než puberťačky. Hrdinové pracují, jejich věk je kolem 30, 40 let, jejich starosti tomu odpovídají. U čtení jsem se bavila, je to skvělá knížka na léto, nebo k odpočinku. Jen mě hlavní hrdinové (nebo autorka) štvali, jak jim trvalo dlouho, než se stalo to, co se dalo od začátku čekat :-)

mimi55
29.07.2019 5 z 5

Jako letní čtení na dovolenou skvělé.

Týnka94
26.07.2019 5 z 5

Tato kniha mě bavila od začátku do konce. Všechny postavy v knize mi byly sympatické. Knihu jsem četla na pláži (odpočinkové čtení) a tím, že byla opravdu vtipně napsána, jsem mohla působit trochu jako blázen, který se z ničehož nic začne na pláži smát knížce, kterou právě čte :D za mě dobrý :).

kroftik
26.07.2019 4 z 5

Naprosto souhlasím s předchozím komentářem ohledně českého názvu, resp. všech českých názvů téhle série. No... vlastně i dalších farmářů a mlékařů, a to nemluvím o obálkách...:-) Jestliže byl záměr tímto čtenáře, resp. spíše čtenářky, přilákat, spoustu jiných může laciný název odrazovat. Několik let i mě. A hlavně, když se v důsledku jedná o vcelku vtipnou, čtivou a (vyjma posledních 30 stránek) spíše romantickou než erotickou knížku, je to docela zavádějící. Každdopádně teď jsem ráda, že jsem NABÍJEČE přečetla. Letní oddychovka jak vyšitá.

švédka538
26.07.2019

Okolo této knihy jsme neustále chodila, ale název mě dost zrazoval... ale nakonec na doporučení jsem po ní sáhla a udělala jsem dobře. Dost dobře jsem se bavila a to doslova :-) Jen možná bych ubrala co se týče výskytu slova Óčko… toto slovo se tam objevuje velmi moc moc moc často...

Kudík
21.07.2019 4 z 5

Docela překvapení. Název a obálka mě od knihy zrazovaly, předpokládala jsem jen plytký román :).
Nakonec jsem se dobře bavila. Konec člověk tuší od samého začátku, ale i tak je kniha vtipná (v tomhle obálka není zavádějící ;) ).
Růžová košilka a Nabíječ, padající obrázky, slovní výměna a bušení do zdí a top je hrdinčin kocour a jeho Purina.
Hvězdička dolů za neustálé řešení Óčka.

Jajibloguje
16.07.2019 2 z 5

Keď som túto knihu kupovala, bol to skôr taký výber na slepo. Hoci v Česku je na trhu už nejaký ten čas, u nás vychádza vo #VydavatelstvoAktuell o dva týždne. Myslím si, že to bol dobrý výber pre slovenský trh. Uvidíme, ako sa knihe bude dariť.
Hlavnou postavou je Caroline, úspešná a všetkými obľúbená bytová dizajnérka, ktorá sa nasťahuje do nového bytu. Nanešťastie zistí, že jej sused je poriadny Nabijak, ktorý strieda ženy ako na bežiacom páse. Neskôr zistí, že sa v jeho posteli striedajú 3 výnimočné a rýchlo rozlíšiteľné ženy. Ich sexuálne hrátky jej parádne znepríjemňujú noci. Jeden večer to nevydrží a susedovi poriadne vynadá.
Čo osud alebo autorka našej hrdinke nedoprajú? Caroline neskôr zistí, že ide o Simona - veľmi príťažlivého fotografa. Keď sa stretnú na jednej akcii, poriadne to medzi nimi zaiskrí a tu sa hlavná zápletka poriadne rozbieha.?
Príbeh by mal byť podľa opisu vtipný, ale asi má autorka trochu iný humor než ja. Niektoré pasáže mi prišli zlaté, ale niektoré skôr trápne. Nabíječ (keďže som knihu čítala v češtine) sa však dosť dobre čítal a chcela som vedieť, ako sa dajú dokopy - keďže to bolo od začiatku jasné.?
Páčilo sa mi, ako Simon prešiel poriadnou zmenou. Od totálneho sukničkára sa zmenil na prítulného domáceho muža, ktorý miluje pečené koláče.?
V konečnom dôsledku sa kniha dobre čítala. Dej bol jednoduchý a dosť predvídateľný, ale to absolútne nevadilo. U takýchto kníh sa to dosť očakáva. Čo sa mi ale páčilo bol charakter Simona a jeho radikálna zmena.
Kniha má pokračovania, tak som zvedavá, či Aktuell siahne aj po nich. Kto nevydrží, môže si ich zohnať v češtine, keďže táto séria bola u našich susedov obľúbená pred niekoľkými rokmi.?

P.S.: milovníčky erotických scén si tiež prídu na svoje.

Morganna
13.07.2019 1 z 5

Za mňa, nič moc. Óčko, ten názov mi liezol krkom celý čas. Často som mala pocit, ako by to písala nejaká náctiročná slečna. Áno boli tam, zábavné momenty, kedy som sa zasmiala, ale inak mi postavy neboli ani sympatické, prišli mi nedospelé. Knihu som dočítala zo zotrvačnosti.

Damonka12
17.06.2019 3 z 5

Musím říci, že kniha je dost silný průměr. Kniha s romancí mezi dospělými lidmi jsem četla dost a tato určitě není tak čtivá. Ten styl psaní mi úplně nesedl.

pro ženy erotika

Alice Clayton