Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1980 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

gambinka87
04.02.2024 2 z 5

Poslechla jsem jako audioknihu, kterou jsem k Vánocům dostala od manžela. No jestli mě s ní chtěl nějak navnadit, tahle kniha to tedy moc nezvládla (možná až v posledních kapitolach). Překvapuje mne, že má kniha tolik pozitivních hodnocení, asi už jsem z tohohle žánru vyrostla :-D kolikrát si u knihy člověk řekne "to je ale nahodicka". Ano, některé situace jsou úsměvné, někdy ale až stupidní, pardon. Už jsem se těšila, az knihu dočtu, na další díl se nechystám. Aspoň, že se mi hodila do čtenářské výzvy.

nikca3882
04.09.2023 2 z 5

Poslechla jsem jako audioknihu, humorné, oddechové :)

Vendy1993
30.08.2023 5 z 5

Tak tohle bylo super :) Bylo to tak vtipné, že jsem se několikrát popadala za břicho ;) celá interakce mezi hlavními postavami byla neuvěřitelně dobře napsaná, vlastně celý příběh byl dobře napsaný. Celou dobu člověk žije s dějem, s postavami, čeká že už a ono zas nic a pak ví a víc a tak se to celé neuvěřitelně vystupňuje :D těším se na další díly :D

MarŽak
27.06.2023 5 z 5

Veselé, humorné a plné erotiky. Oddechové čtení u kterého se pobavíte

Lavina
10.05.2023 4 z 5

Docela pěkná oddechovka.Hezká romantika i erotika.Chvilemi mě to fakt rozesmálo.Hlavně se mi líbily SMS konverzace.Jako oddych můžu doporučit.Zkusím ještě další díl.

Vaiolet
12.01.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem si přečetla na doporučení mé kamarádky, která knihy od Alice Clayton úplně hltá. Slyšela jsem od ní tolik chvály, že jsem měla fakt vysoká očekávání, která mi kniha naplnila.
Bavilo mě to od začátku do konce a přelouskala jsem to za 2 dny. Příjemný a jednoduchý děj, sympatické hlavní postavy a Clive :)
Někdy není na škodu si přečíst oddychovou knížku, bez náročných témat a všeho toho špatného, kdy se hlavní postavy od sebe navzájem odhánějí a ubližují si. Nabíječ to vše splňuje.
Jo a už se ani nikdy nebudu moct podívat v TV na Óčko aniž bych si nevzpomněla na tuto knížku.

brunettlibrary
18.10.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila a doporučuji ji lidem, kteří mají chuť si přečíst primitivní romantiku. Hlavní postavy byly sympatické. Děj byl sice jednoduchý, ale vtip mu dodal na zajímavosti. Styl psaní nebyl nijak složitý. Autorka se do textu snažila jednoduchou formou vsunout i nějaké hlubší myšlenky. Jednou se vrhnu i na další díly.

Thalin
07.10.2022 1 z 5

Tyhle knížky čtu jen jako oddechovky, nečekám od toho převratnou jazykovou smršť ani promakaný děj. Ale přijde mi, že tyhle knížky jsou čím dál primitivnější a na jedno brdo. Ani vtipný to už není, protože se prostě autorky nesnaží. Jako kdyby si každá druhá znuděná ženská, co viděla moc telenovel nebo četla právě takovéto romány řekla, že když mohou psát ony, tak může i ona. A tohle jsou pak výsledky. Rychlokvašky s charaktery, které jsou na jedno brzo a rádoby humorem cpaným na sílu za každou druhou větu snažící se vyrovnat, že to nemá skoro děj a postavy charakter. Ze slova "Óčko" jsem rostla. Já si vlastně říkám, proč já blbec podobné knihy čtu? Proč čekám, že nějaká taková bude lepší než ty braky předtím?

tyna_01
15.09.2022 3 z 5

Když jsem knihu začala číst, tak jsem si řekla, že to nejspíš bude pubertální čtení, které jsem od této knihy neočekávala. Postupem času se ovšem moje přesvědčení otočilo a z knihy se vyklubal poměrně vtipný příběh Caroline, která má vše, co k životu potřebuje, až na jednu věc,.. No, v knize popisovanou jako Óčko, ke kterému často promlouvá,.. To bych asi v knize zrovna nepotřebovala .Ale jinak vše ostatní bylo super. Caroline se ocitla v bytě, kde se setkala se sousedem, který měl pravidelné večerní návštěvy a hlavní hrdinka si je mohla užívat spolu se sousedem - a to proto, že do toho bušil tak, až Caroline padaly poličky . Co by to bylo za příběh, kdyby se Caroline s tímto hříšným sousedem nepotkala a nezačala mu tyto jeho večerní aktivity vytýkat. Sexy soused to ovšem zvládá se ženami a my si v knize můžeme počíst, jak se postavil k výtkám Caroline a jestli večerní aktivity utlumí a nebo naopak :D No, příběh poměrně předvídatelný, ale vtipný a fakt jsem se u některých pasáží pobavila. Jednu hvězdičku z mého hodnocení získává kocour Caroline, ten si ji opravdu zaslouží .

Annyshga
02.09.2022 3 z 5

Začátek knihy mě trošku vyděsil a říkala jsem si, že to nebude čtení pro mě. Vyjadřování hlavní hrdinky mi přišlo trošku pubertální až přehnané. Pak se vše otočilo k lepšímu a začal příběh plný vtipných situaci, při kterých jsem se ne jednou pořádně zasmála. I když šlo v tomto případě o jednodušší příběh s předvídatelnými zápletkami knihu jsem si užila a pořádně se u ní odreagovala. Simon neměl chybu, byl krásný, sexy nezávislý a navíc vtipný chlap. Však to znáte . Caroline nebyla špatná ale neskutečně mě vytáčela tím, jak pořád řešila své "Óčko" a ještě k němu promlouvala. Která z nás tohle dělá proboha? ‍️ Plusove body ale získala díky své kočce (miluji kočky ), která do děje často zasáhla a ztropila nějakou komickou scénu. Konec příběhu byla neskutečně obrovská nálož sexu, až se to tam ani nehodilo. Spíš to na mě působilo tak, že autorka nevěděla jak příběh zakončit. Podtrženo sečteno začátek a konec knihy nic moc ale prostředek stal za to! Milovníci koček a vtipných romantických komedií by si knihu rozhodně neměli nechat ujít .

Radka1727
03.08.2022 2 z 5

Ze začátku docela dobrý, Španělsko OK, ale "óčko" v kuchyni mezi cukrem, moukou a marmeládou byl děs. 2.místo v kategorii nejvtipnější kniha roku...... to jako vážně ????

AnDyB
01.07.2022 2 z 5

Začátek knihy mě pohltil ale nevím co se stalo ale asi mi autorka opravdu ve finále nesedla. Óčko tak na to jsme byla uplně háklivá a konec jsem prostě jenom prolítla protože mi přišlo že to bylo všechno co jsem očekávala vecpané do posledních stránek a nějak tak ne tak záživně. Prostě mi to nesedlo :/

DUNIKO
01.05.2022 5 z 5

Wow... skvělé čtení sice žádná dramatická zápletka ale to vůbec nevadí sexy milé žhavé oddechové čtení

Pasadenka
19.04.2022 3 z 5

Tak, když to porovnám s Vi, tak se musím přiznat, že její knížky, byť jsou podle jedné šablony, mě baví mnohem více. Čeká mě ještě sexy mlékař a jeho kamarádi z údolí Hudson, tak tak nějak doufám, že to nebude taková katastrofa jako pan Nabíječ. Ono, co mi nejvíc vadilo bylo Óčko a „vaginální“ rozpravy se sebou. To nebylo vtipné, ani sexy, ale docela trapárna. Už jenom chybělo, aby si Caroline vytáhla zrcadlo a při povídání si se spodní Caroline prsty otevírala a zavírala spodní ústa. :D Takové divadlo by mě donutilo vyprsknout smíchy! :D

„Spodní Caroline vytřeštila rty do ohromeného ‚Ó‘ u každé zmínce na dávno zapomenuté óčko…“
„Když se před námi zjevil bum-bum, slintaly jsme obě. Já, i spodní Caroline. A i když jej chtěla hodně, já měla přednostní právo a musela si nechat zajít chuť. Prozatím… Polkla jsem ho tak, že se málem svalil k zemi. Mňam.“

Jo to by bylo… :D

nela3812
12.04.2022 4 z 5

Při čtení jsem měla neustálou potřebu porovnávat knihu se Sexy mlékařem, což bylo mě první setkání s autorkou. A musím říct, že tato kniha byla ve všech směrech mnohem lepší. Jestli jsem si z předchozí knihy odnesla slovo “Brie”, tak si v tím případě odnáším “párek nazdárek”. Z dalších knih mám obavy, bojím se kdy mi autorka navždy znechutí nějaké moje oblíbené jídlo... :D

Hlavní hrdinové vedli zajímavé konverzace, ale nechyběl ani sarkasmus a obecně neotřelý humor. Oba jsem si je oblíbila hned od samého začátku, nicméně musím přiznat, že Caroline a její “nemám óčko” mě štvalo od první strany až do té poslední. Dělala jakoby na orgasmu stál celý svět a sex bez toho nemohl existovat. Opakovalo se to tam tak často, že bych těžko uvěřila, kdyby se našel někdo, koho to neštvalo.

Musím však říct, ze jsem očekávala mnohem více sexuálních scén. Nejen kvůli předchozí zkušenosti s autorkou, ale také kvůli tomu, jak vykresluje hlavní hrdinku a její potřeby. Bohužel jsem na to musela čekat až do samého závěru knihy, kde pro změnu kromě sexu nebylo vůbec nic jiného. Kniha se mi proto zdála nevyvážená a tolik jsem si její čtení neužila.

Narozdíl od sexy mlékaře vám jí ale musím doporučit. Jestli mě v této knize něco bavilo, tak to bylo až téměř hmatatelné jiskření a napětí mezi hlavními hrdiny. A to je podle mého základem takových příběhů.

Domiiiniika
29.03.2022 4 z 5

Za mňa super kniha,ktorú odporúčam prečítať. Hlavná hrdinka nebola žiadna upistana sliepka,ale sebavedomá ženská,ktorá vie co chce. Hlavný hrdina,ako aj v iných podobných knihách bol hotový boh sexu,ktorý mi ale neliezol na nervy. Veľké plus za kocúra,vďaka ktorému som pár krát dostala poriadny záchvat smiechu a aj za opis sms správ. Hviezdu uberam za dookola sa opakujúce OCKO, ktoré mi tak trochu kazilo dojem z celej knihy. V každom prípade som zvedavá na pokračovanie a úprimne nechápem hodnotenie tejto knihy,keďže som čítala jej podobne s lepším hodnotením ale horším obsahom :)

Vknihách
03.03.2022 3 z 5

Nabijak má pre mňa len jeden význam a v podstate sa zhodnem s názorom hlavnej hrdinky zo začiatku knihy. Až na to, že z Nabijaka sa vykľul roztomilý, slušný romantik :| žiadny porno kráľ, sexuálny maniak či nymfoman(=správne slovo je satyr, povedal múdry google).
No ale pekne poporiadku.
Caroline, hlavná hrdinka, nebola ničím výnimočná, aspoň v mojich očiach. Ja však nie som Nabijak :D Simon bol,ako každý hlavný hrdina,kus chlapa na pohľadanie. Spolu tvorili susedské kombo, ktoré sa slovne doťahovalo pri každej príležitosti. Áno, príbeh bol veľmi svieži, vtipný a romantický (aj keď podľa názvu a obálky by asi každý s chochmesom očakával skôr erotický príbeh). Čo ale bolo na škodu v tejto knihe, tak jednoznačne spád. Občas som mala pocit, že namiesto svižého zjazdu šliapem do strmého kopca...Dej dosť dlho stagnoval. Nehýbal sa. Aj keď autorka robila čo mohla,aby vzájomné iskrenie postáv čo najviac oddialila, podľa mňa to príbehu škodilo. "Slow burn romance" najvyššieho kalibru. Netvrdím, že 3\4 knihy bola nuda,ale naozaj, celý vzťah Caroline a Simona nemusel byť až taký odkladaný. Moja prvá kniha od autorky a aj keď to v konečnom dôsledku nebolo zlé, až taká nadšená som nebola.

Kalokaghatia
01.03.2022 5 z 5

Milé, vtipné, čtivé. Hlavní hrdinové sympatičtí. Po dlouhé době hlavní ženská postava, která není hysterická a řeší věci narovinu. Trocha romantiky, trocha sexu a i když bylo od začátku jasné jak to dopadne, líbilo se mi číst, jak k tomu dojde. Za mě příjemná oddechovka.

Raislin
01.02.2022 3 z 5

Taková opravdu nenáročná oddechovka. Vlastně jen o hledání "óčka". Mě nenadchla. Znovu se k ní nevrátím.

Ana72154
01.02.2022 4 z 5

Na základě názvu jsem čekala něco "ostřejšího", což se nakonec ani moc nedělo, za což jsem ráda, protože tento styl vůbec nemusím. Děj mě chvílemi nudil, ale i přesto jsem musela číst dál, abych zjistila jak to bude dál pokračovat. Bylo zde několik velmi úsměvných momentů, jediné, co mě vadilo, bylo neustále opakující se slova óčko a harém.

pro ženy erotika

Alice Clayton