Nabíječ

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190345/cocktail-nabijec-Ywc-190345.jpg 41416

Cocktail (1.)

Wallbanger (2012)

Vydáno:, Mladá fronta

Charmedka
18. listopadu

Jsem ale nadšená, fakt jako nadšená. Dlouho jsem takhle zábavnou knihu nečetla. Nabíječ je kombinace erotiky a humoru a ta kombinace jako celek působí naprosto dokonale. Té erotiky tam není málo, ale zas mi ji nepřišlo přehršel. Navíc hlavní postavy na sebe hned neskočí, takže z počáteční nenávisti se propracovávají k přátelství až k romantice.

elisa194

Příjemná oddychovka, taková ta knížka u které člověk vypne, nemusí přemýšlet a to jsem přesně potrebovala. Velké plus, že má děj a není to jen samá erotika. Mohla byt sice o trochu kratší, ale i tak to bylo pohodové čtení.

Monšíl

Pokud tuto knížku budete číst jako první v řadě erotických románů, jsem si jistá, že si ji oblíbíte. Sama nejsem až tak sečtělá, abych mohla rozebírat literární díla, ale na amaterské doporučení snad stačím. Kniha je místy opravdu docela vtipná a erotická, ale četla jsem i peprnější :D.
Závěrem, oddychovka dobrá i když dost předvídatelná.

Trustty

Taková lehká oddychovka. Neurazí ani nenadchne.

crazyslunicko

Caroline se nastěhuje do svého nového bytu a hned zjistí, že má ve velice hlučného souseda, který si každý den dopřává notnou dávku sexu. Postupně se skrze zeď seznamuje se všemi jeho ženami z harému. Jeden večer ji čeká slečna Purina, která při sexu neustále mňouká, další den musí snést Hihňající slečnu, která se všemu směje a v neposlední řadě malou boubelatou prdélku, kterou Simon celou noc pleská přes zadek. Jednoho večera značně flustrovaná a naštvaná na svého souseda naběhne a začne mu bušit na dveře ve své sladké růžové košilce. Od té doby to mezi nimi začne jiskřit. Postupem času se z nich, ale stanou přátelé a začnou se respektovat. Nabíječ nebude při sexu tak hlučný a Caroline nebude kazišuk. Při jedné párty se s kamarádkami seznámí se sympatickými muži, ze kterých se vyklubou Nabíječovo kamarádi, kteří znají Caroline jako růžovou košilku. V knížce se neustále omývá, že nemá Caroline Óčko a je z toho velmi nešťastná. Caroline se stávají samé vtipné a úsměvné situace – útok kocoura na Simonovu Purinu, která sice při sexu mňouká, ale nesnáší kočky. Její kamarádky chodí s nesprávnými muži a oba dva se Simonem tuší, že by bylo nejlepší, kdyby si partnery prohodily. Z nabíječe se vyklube známý fotograf, který jezdí po světe a proto má Caroline pár dní klid bez jeho sexu. Po nějakém časem spolu odjedou do Španělska a pak už je to jeden nášup za druhým. Óčko mě také pobavilo. Vlastně celá kniha mě pobavila a opravdu jsem se zasmála. Je to vtipné, je tam sex - hodně sexu a má to hlavu i patu.

Bambus

První půlka knihy úplně skvělá, na 5*. Mnohem zábavnější a vtipnější, než jsem čekala. Fakt sem se nasmála,v což jsem ani nedoufala :). Za to druhá půlka, když autorka měla popisovat to, k čemu celá kniha míří...no,nějak mi to nesedlo. Mnohem lepší byly humorné scénky,než ty postelové :). Ale celkově moc dobrá kniha!!!

syky245

Oddechovka, kde nechyběly vtipné scény. Caroline jsem si oblíbila už na začátku, jen ten konec byl už porad to samé dokola a natahování děje.

niika

Zajímavé, jak moc mě to bavilo. Patrně v každé ženě bude kus romantičky a každá ráda prostřednictvím knihy prožije nevšední vztah. Příběh je plný situací, které bychom chtěli zažívat, ale které v běžném životě nejspíš nikdy nezažijeme. Tak si vysvětluji úspěch knihy nejen u mě, ale i ostatních čtenářek.

Lydia173

Taková oddechovka... Děj nenáročný, až dokonalý. Jinak super počtení. Nechyběly vtipné scény :)

Mrňous1

Zábavná a vtipná knížka okořeněná trochou sexu. Ani mi tolik nevadilo, že jsou všichni mladí a krásní a úspěšní a bohatí...:-)))

JessieEx

Bylo to zábavné, jiskřivé, sexy a čtivé. Co více čekat od knížky s takovou obálkou a názvem? Líbí se mi tato témata skloubená s humorem (není to vyloženě vtipné, že byste se řehtaly, ale koutky vám zvedne a náladu taky). Za mě v pohodě, jen si nedokážu představit pokračování...

Leninkka

Po "těžkých" kusech o válce to chtělo změnu. Nějakou oddechovku a něco z úplně jiného soudku. Za mě knížka super! Nasmála jsem se a fakt se knížka skvěle četla. Ikdyž je jasné jak to dopadne, tak i tak jsem se náramně bavila a knížku jsem si od začátku až dokonce fakt užila.

LadyHip

Královsky jsem se bavila, což je přesně to, co od knížek tohohle typu očekávám. Je mi vcelku jedno, jak nereálné se některé situace zdají (třeba že jsou všichni bohatí a bydlí jen v luxusních domech). Třeba kocour neměl chybu. Jeho láska k Purině byla skvělá. Sexuální napětí, humor a jídlo...pro mě ideální kombinace. Oddechové čtení, ale Nabíječ rozhodně patří mezi velmi povedené kousky. Doporučuji!

groula

Přečetl jsem to i jako chlap a líbilo se mi to...
Všechny ty scény sem si fakt představoval... ;-)

BarkaS

Hlavní hrdinka je blbka. Bohužel. Jako tomu je téměř vždy v tomto žánru. Nemá starosti, skutečný život nezná ani z pohledu z okna v rychlíku. Chápu, že má jít o oddechový žánr, ale jak tady mnohé čtenářky psaly: “Óčko!” “Kazimrdka!” Really? Pokud máte rády žanr a chcete něco trochu lepšího, doporučuju Návrh od Elle Kennedy.

Claire

chjo chjo chjo... do čeho jsem se to pustila. Povídat si se svým óčkem, které je v nedohlednu.. vážně? A určitě jsem neměla dostatek partnerů abych to mohla posoudit, ale že by někdo byl schopen tolikrát?

4laras

Abych pravdu řekla, čekala jsem něco jiného a horšího.
Ale kniha mě překvapivě zaujala. Všechno mělo spád, postavy byli příjemné a nic nebylo přeplácané... Za mě fajn odpočinková kniha.
Jen jedna věc na překladu mě neskutečně rozčilovala a to bylo používání "bysme" místo "bychom", jako občas se ta první varianta asi dál, ale co je moc je moc. A když to bylo v celé knize, tak už toho bylo hodně.

Luci.H

Vtipná, zároveň vzrušující knížka. Za mě skvělé čtení :-) Nabíječ mě ze všech dílů bavil asi nejvíce.

Lenny33

Nato že tyto knihy nečtu, tahle celkem ušla. I když byla občas strašně naivní a debilní, dobře se četla a hlavní hrdinové byli vcelku sympatičtí.

TerezaMondeková

BOMBA!
Kniha by se mi hned líbila. Byla jednoduchá, originální, zajímavá, nenáročná... Je to taková kniha s erotickým nádechem. Dost jsem se při ní nasmála. Občas i nahlas. Jasně, že jsme věděli, jak to dopadne, ale líbilo se mi, že na to hned neskočili. Nejdřív se poznávali, spřátelili se až pak to začalo přerůstat v něco víc. Příjemná změna.
Obálka mě hned zaujala. Líbila se mi. Název je ještě lepší.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Jediný, co mě trochu štvalo bylo to její "Óčko" pořád jenom to. To mi trochu vadilo, ale jinak se mi líbila.
Hlavního hrdinu jsem si taky docela oblíbila. I když se mi moc nelíbí ty chlapi, co střídaj holky jako ponožky. On mezi ně patřil, ale pak se změnil, kvůli holce do které se zamiloval.
Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. už se těším na druhý díl. Doporučuji.

katslana

Doporučuji. Vtipné. Milé a oddychové.

Rozinka28

Nabíječ mne nijak neoslovil. Děj (pokud nějaký byl), se táhl a až na konci jsem se alespoň zasmála. Obě hlavní postavy mi přišly bezduché. Dočetla jsem ji sobě navzdory.

sarahmoon

Souhlasím kniha je vtipná, ovšem to je tak jediné plus.
- Jinak celkem průměrná :(
PS: Na to, že je mi 25 jsem se cítila dost za hranicí cílovky.... asi za to můžou (občas) jednoduché dialogy.

Tenebien

Skoro jsem to nedočetla přibližně v 63 %, pak znovu v 75 %. Dvě hvězdičky jsou to proto, že to bylo hodně vtipný. Hlavně na začátku. Pak se to táhlo a fakt jsem se musela nutit, abych to dočetla. (čteno v originále)

IvankaM

Že by to bylo něco světoborného, to se o knize říct nedá, ale bylo to příjemné čtení se špetkou humoru :)

Zabka27

Začátek zajímavý, bohužel průběh mě naprosto zklamal. Caroline a její "Óčko" my tak pily krev, že jsem se nutila to dočíst. Vtipné to bylo, ale zase žádná hitparáda. Za mě neurazí, ale nenadchne.

azraelka

Co je na téhle knize tak zábavného?
Fakt jsem tam žádný vtip nenašla. A hrdinku s jejím stěžováním na to, že nemá óčko bych vystřelila na měsíc.

maizy

Co se škádlívá, rádo se mívá :-)
Vtipná kniha. Moc se mi líbila. Chvílemi jsem se nahlas smála.
Je to lehké, oddechové čtení a věřím, že si jí i jednou přečtu znovu. Doporučuji.

LivN

Kniha je velmi vtipná! Měla jsem chvilky kdy jsem se musela nahlas smát. Je to to nejlepší spojit humor s erotikou. Určitě doporučuji knížku jsem četla už třikrát a určitě ne naposled pokaždé mě pobaví.

gingilla

Nezvyknem sa venovat "zenskemu zanru", ale tato knizka je vtipna, sexi a rozhodne som sa nenudil.