Hřebec

Hřebec https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236912/bmid_hrebec-6498606a5da92.png 4 764 130

Cocktail série

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Screwdrivered , 2014

LéňaV.007
22.02.2020 4 z 5

Vtipná oddechovka.

janina66
14.01.2020 5 z 5

Vtipné, humorné, moc jsem se bavila. A ty představy Viv fakt stály za to. Bylo to víc vtipné, než Roštěnka. Knihovníkovi jsem moc fandila.

hellena1523
03.01.2020 odpad!

Doufám, že už je ten boom rádoby sexy erotických knih pro ženy za námi, protože to stejně vyprodukovalo jen hromady zbytečných, špatných knih, včetně této.
Najde se i řada vcelku dobrých, čtivých, ale těch je zoufale málo.

JanaSustr
16.11.2019 5 z 5

Tento díl mě velice bavil protože čtu také historické romány takže jsem se opravdu bavila. Zhltla jsem to jedním dechem. Navíc rozepre mezi Viv a Clarkem to bylo proste vtipny a roztomilý. Ja jsem byla velice potěšena touto knížkou takže plny počet.

jinbr
21.10.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem více než předchozí Roštěnka. Do plného počtu hvězdiček to nemá, ale četlo se to dobře a byla to taková klasická oddechovka.

Leniii
07.10.2019 4 z 5

Dost jsem pobavila. Postava Viv se mi moc líbila :)

Etule
24.09.2019 4 z 5

MŮŽE OBSAHOVAT NEUMÝSLNÝ SPOILER
Bohužel jsem si tady nechtěně vyspoilerovala s kým nakonec skončí. Ačkoliv po pár stránkách bylo jasné, že musí skončit s ním. Protože ten druhý byl tak tupý, až mě z toho bolely oči. :D
Viv byla sympatická a co si budeme nalhávat, která z nás knihomolek by nechtěla potkat sexy knihovníka? Myslím, že to je pro nás vysněný chlap číslo jedna. :) Líbily se mi ty její prostřihy do fantazie, to byla vždycky sranda. :D Ale jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak jak to dopadlo, ačkoliv mi přišel ten konec nějaký strašně rychlý. Což mě trošku zamrzelo. :( Myslím, že by si zasloužili to trošku ještě rozepsat, ale budiž. I tak to byla taková malina na jedno slupnutí a překvapivě mě to dál baví, tak jsem zvědavá na další díl.
To, že se tu objevili i Simon s Caroline a Mimi s Ryanem byla taková třešinka na dortu.

LucijeT
02.09.2019 5 z 5

za mě paráda, jak se kniha tváří zpočátku jako "bejkárna" tak musim uznat, že jsem se dlouho takhle nezasmála, příběh krásný, a kniha celá nakonec zahřeje u srdce, za mě paráda

tanecnica
30.07.2019 4 z 5

Viv je skvělá! Hrdinka mi byla strašně sympatická, úplně jsem se dokázala do jejího myšlení vžít. Bavila jsem se od první stránky, není nad romantiku a humor ve správném spojení. Jestli nevíte, co si sbalit na dovolenou, vemte s sebou Hřebce, bude vám dělat skvělou společnost!

Marla
14.05.2019 5 z 5

Velice vtipné a velice nadržené čtení, fakt jsem se královsky bavila! No, a pořídila jsem si i další díly, tak jsem zvědavá....
P. S obří nádobíčko může mít i knihovník...:))

cikitkapb
22.01.2019 5 z 5

Tyhle knížky se čtou jedním dechem.

Charmedka
18.11.2018 4 z 5

Jakmile jsem knihu otevřela, čekalo mě velké zklamání a knihu jsem chtěla odložit. Já totiž nečetla anotace, takže jsem vůbec netušila, co mě čeká. Vůbec jsem nevěděla, že s Caroline a Simonem jsem se měla v předchozí knize rozloučit a připravit se na novou hlavní postavu. Viv jsem si ale okamžitě oblíbila a čtení si zas užila.

Jak první dva díly působily reálně, tak Hřebec je spíše naivní. Holka, která zdědí po vzdálené tetě dům a k němu hromadu zvířat a najde tu pravou lásku. Celkově příběh působí opravdu hodně snově.

syky245
01.10.2018 3 z 5

Hned na začátku je jasné, jak to celé dopadne. Nechybí humor, ale co mě teda vadilo bylo nekonečné popisování domu. Snad polovina knížky je o tom, jaký je kde materiál.

Mikaela
25.09.2018

Výborna kniha. Za dva dny přečteno... Ráda se k ni kdykoliv vrátim

Mergirus
24.09.2018 3 z 5

Dobrá jednohubka.

1moniccka
10.09.2018 5 z 5

tenhle byl dobrý stejně jak první dost .všeho tam bylo dost

Mrňous1
08.09.2018 5 z 5

Třetí díl série rozhodně lepší než druhý, myslím, že může hladce soupeřit s prvním.
Já se bavila, kniha měla spád, děj, nebyl tam jen sex, ale i vykreslení postav a vztahů mezi nimi. Hlavní hrdinka byla dlouho zaslepená, ovlivněná svou romantickou představou, ale myslím, že tak to někdy máme všichni v životě a nevidíme, co máme přímo před nosem. Já se bavila, kniha splnila svůj účel

niika
01.08.2018 4 z 5

Po Nabíječovi jsem ještě sáhla po této knize a opět mě bavila. Nicméně více už autorku vyhledávat nebudu, neboť ty knihy jsou si v něčem hodně podobné a jejich čtení už mi nic nedává. Ale celkově můžu Hřebce doporučit.

ivousekk
10.07.2018 4 z 5

Vynikající oddechovka. Na Nabíječe nemá, ale i tak rozhodně stojí za přečtení. Navíc si docela utahuje z knížek ala červená knihovna :-) Naprosto ideální čtení na léto.

maizy
22.06.2018 5 z 5

Joo, tak tady mě zase Alice Clayton bavila :-)
Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Hlavní hrdinové mě moc bavili - rebelka Viv, knihovník Clark i kovboj Hank. Ačkoliv druhý díl série mě zklamal, tento mě velice příjemně potěšil. Bylo to takové milé, příjemné a hlavně vtipné. Velký plus taky za to, že kniha měla děj a nebyla celá jen o sexu. Doporučuji i ostatním čtenářkám :-)

láska humor erotika Amerika

Alice Clayton