Co za to stálo...

Rozhovory s populárním hercem Milošem Kopeckým.
Rozhovory Milana Heina s Milošem Kopeckým na téma dětství, mládí, divadlo, film a život.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22578/co-za-to-stalo-0n8-22578.jpg 4.123
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Umění
Vydáno, Milan Hein

Kniha Co za to stálo...

Kontryhelka

Sympatický a výborný herec. Cokoli zahrál, bylo velice přesvědčivé. Ať to byl jeho nezapomenutelný doktor Štrosmajer nebo feldkurát Katz, tak jeho role prostě byly opravdové a převtělil se do svých postav tak přesvědčivě, že divák mu to prostě uvěřil.

inachisio
06.11.2020

Zajímavé jsou názory Kopeckého, většinou se mi však líbí. Formou rozhovoru jsem se dozvěděla něco nového o složité povaze vynikajícího herce, jeho záliby, názory atd.

čef
05.09.2019

Miloš Kopecký byl jeden z těch herců, které jsme vídali v TV dost často. Hrál trochu extravertní floutky a záporáky. I z této knihy je patrné, že to byl originální člověk, který se nehodlal příliš podřizovat ani v soukromí, sám však přiznává mnoho dalších svých chyb třeba se známým TV pořadem o našich emigrantech nebo podpis na Antichartě. Nejen z tohoto rozhovoru však všichni víme, že šlo o dobrého člověka, na kterého naše generace nezapomene.

andrii24
09.06.2018

Zapálené interview. Osobnostní "pelmel" intelekt. Osobité odpovědi. Autorsky vytříbené eseje. Zamyšlení nad proudy v oceánu bytí, moře moudrosti, kapka nostalgie.

Vidlička
10.05.2018

Tak tohle mě nějak zklamalo... Asi ke Kopejdovi potřebuju i tu vizuální a poslechovou stránku. Asi to byl jen můj pocit, ale jako by pan Hein Kopejdu vytáčel a z toho se stal nerudný dědek. Trochu to napravila "nerozhovorová" část na konci.

27.01.2018

Kniha je vedena jako rozhovor v časopise. Četlo se mi to velice dobře. O Miloši Kopeckém jsem nic nevěděla, proto nelituji, že jsem si tuto knihu přečetla. Jsou tu informace o jeho dětství, o tom, jak a kde hrál divadlo. Knihu také doplňují fotografie. Jsou tu i vtipné okamžiky. Líbilo se mi to, proto mohu knížku doporučit všem, koho svět herců zajímá.

TamaraKrejčí
16.07.2017

Mám ráda životopisy našich slavných osobností. A ani tento nezlamal. Děkuji

JPBelmondo
05.06.2017

Skvěle zpracovaný dialog, mistrně inteligentní a bryskní odpovědi a komentáře téměř na jakékoliv téma.