Co vás nenaučí na Harvardu

Co vás nenaučí na Harvardu https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62632/co-vas-nenauci-na-ha.jpg 4 16 4

Co vás nenaučí na Harvardu aneb Jak úspěšně podnikat si musí přečíst všichni vedoucí pracovníci na všech úrovních. Kniha je založena na prověřené metodě používání zdravého rozumu a přirozené inteligence a v hlavních kapitolách se tam probírá odhadování lidí a sama sebe, prodej, obchodní jednání a organizace pracovního dne vedoucího pracovníka či manažera.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Trochu zastarale

Vivienca
Vivienca
03.09.2019 5 z 5

Knížka se ke mně dostala náhodou - vyklízení pozůstalosti... a vzhledem k datu vydání jsem nevěřila, že by do mého "moderního" života mohla přispět něčím zajímavým. Mýlila jsem se! Nadčasová směs porůznu sesbíraných mouder, postřehů, rad (...nevím, jak přesně to nazvat) je nejlepší a nejkomplexnější motivační knížka, která se mi dostala do ruky. Ačkoli by soudě podle názvu a anotace měla být zaměřena hlavně na pracovní prostředí, není tomu tak. Vše se dá aplikovat i na mezilidské (rodinné) vztahy. Knížku vřele doporučuji každému - nejen podnikatelům!

knizkulka
knizkulka
08.11.2015 5 z 5

Všeobecně použitelná pravidla.

Danafantom
Danafantom
26.07.2013

Přesto, že je autor 10 let po smrti a podnikal na jiném kontinentě a v jiné době, nás může knížka hodně naučit.

Mark H. McCormack
americká, 1930 - 2003