Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl

Ve své provokativní knize odpovídá Gray na otázky, na něž nám rodiče odpovědět neuměli - o vztazích k opačnému pohlaví a dorozumění s ním. Časy se změnily. Dávno už nestačí, když manžel nosí domů velkou výplatu nebo když manželka udržuje krásný a spořádaný domov.

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66035/co-vam-matka-rict-nemohla-a-otec-ne-2jL-66035.jpg 3.919
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Práh, Knižní klub

What Your Mother Couldn't Tell You and Your Father Didn't Know, 1994

Kniha Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl

DickBach
03.09.2019

Dobré, pravdivé a užitečné rady. Jen bych řekla že autor na naprosto totožné téma napsal už nejméně 5 knih. myslím, že jedna by bohatě stačila....

Zoja706
17.08.2019

Hezké počtení i jsem se zasmála, hezky ztrávený čas.

ZůzaSomolka
04.10.2018

John Gray je super odborník na vztah mezi mužem a ženou (možná i díky tomu, že mu manželka poskytuje ženský pohled). Za mě naprosto super kniha s návodem, jak ženu udělat šťastnou, i když to vypadá, že nebude nikdy spokojená, a pro ženy, jak se cítit milovaná a ne všem lhostejná. Taky to dává odpověď, proč se ženy v dnešní době cítí tak vyčerpány a ve stresu a co pro to můžou ony samy i jejich muži dělat. Dává to prostě návod na šťastné a spokojené partnerství mezi mužem a ženou. co trvá navěky. Přesto, pokud jste nečetli MUŽI JSOU Z MARSU A ŽENY Z VENUŠE, doporučovala bych nejdřív tu knihu, pro lepší pochopení, protože to je úvod do problematiky (taky tam jsou návody na komunikaci a chápání druhého pohlaví). Tohle je rozvíjející kniha. Ale samozřejmě se dá číst i samostatně. Rozhodně také souhlasím, že by to mělo být povinné pro každého ve vztahu.

maggie2706
27.11.2017

Měla by to být povinná literatura - skvělá kniha!

Bustedka
18.08.2017

Knih na téme MUŽ a ŽENA bylo napsáno spoustu. Tahle patří asi k těm lepším. Nemuselo to mít 300 stránek, stačilo bohatě 100 a knížka by tím netrpěla tím neustálým opakováním jednoho a toho stejného.
Některé myšlenky byly velmi dobré, zapsala jsem si je a hodlám si s mužem sednout a důkladně probrat náš vztah (ten bude asi rád...)
Vlastně celý můj dojem z knihy kazí hlavně fakt, že autor vydal asi dalších 10 knížek na stejné téma, což beru čistě jen jako vydělávání peněz na jednom a tom stejném a toho úplně příznivec nejsem