Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl

Ve své provokativní knize odpovídá Gray na otázky, na něž nám rodiče odpovědět neuměli - o vztazích k opačnému pohlaví a dorozumění s ním. Časy se změnily. Dávno už nestačí, když manžel nosí domů velkou výplatu nebo když manželka udržuje krásný a spořádaný domov.

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66035/co-vam-matka-rict-nemohla-a-otec-ne-2jL-66035.jpg 3.924
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Práh, Knižní klub

What Your Mother Couldn't Tell You and Your Father Didn't Know, 1994

Kniha Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl

K.Exnerová
13.08.2020

Nebrala bych to úplně jako "návod" na dokonalý vztah, ale je to zajímavá knížka na téma mužského a ženského principu v dnešní době. Autor píše hezky. Sice je pravda, že některé věci se opakují, ale mně osobně to tak vyhovuje, protože člověku to aspoň líp uvízne v hlavě. :) Myslím, že každý si z toho něco vezme.

simecef
09.07.2020

Velmi poučné. Škoda, že se některým dostane do rukou až ve chvíli, kdy vztah nefunguje. To už bývá pozdě. Měl by to být manuál pro každého, kdo se rozhodne s někým randit.

kristyna.havlov
09.02.2020

Výborná kniha se spoustu výborných rad. Škoda, že si to všechno neuvedu v praxi ihned, tolik by mi to usnadnilo ve vztahu! :))

DickBach
03.09.2019

Dobré, pravdivé a užitečné rady. Jen bych řekla že autor na naprosto totožné téma napsal už nejméně 5 knih. myslím, že jedna by bohatě stačila....

ZůzaSomolka
04.10.2018

John Gray je super odborník na vztah mezi mužem a ženou (možná i díky tomu, že mu manželka poskytuje ženský pohled). Za mě naprosto super kniha s návodem, jak ženu udělat šťastnou, i když to vypadá, že nebude nikdy spokojená, a pro ženy, jak se cítit milovaná a ne všem lhostejná. Taky to dává odpověď, proč se ženy v dnešní době cítí tak vyčerpány a ve stresu a co pro to můžou ony samy i jejich muži dělat. Dává to prostě návod na šťastné a spokojené partnerství mezi mužem a ženou. co trvá navěky. Přesto, pokud jste nečetli MUŽI JSOU Z MARSU A ŽENY Z VENUŠE, doporučovala bych nejdřív tu knihu, pro lepší pochopení, protože to je úvod do problematiky (taky tam jsou návody na komunikaci a chápání druhého pohlaví). Tohle je rozvíjející kniha. Ale samozřejmě se dá číst i samostatně. Rozhodně také souhlasím, že by to mělo být povinné pro každého ve vztahu.

maggie2706
27.11.2017

Měla by to být povinná literatura - skvělá kniha!

Bustedka
18.08.2017

Knih na téme MUŽ a ŽENA bylo napsáno spoustu. Tahle patří asi k těm lepším. Nemuselo to mít 300 stránek, stačilo bohatě 100 a knížka by tím netrpěla tím neustálým opakováním jednoho a toho stejného.
Některé myšlenky byly velmi dobré, zapsala jsem si je a hodlám si s mužem sednout a důkladně probrat náš vztah (ten bude asi rád...)
Vlastně celý můj dojem z knihy kazí hlavně fakt, že autor vydal asi dalších 10 knížek na stejné téma, což beru čistě jen jako vydělávání peněz na jednom a tom stejném a toho úplně příznivec nejsem

partnerské vztahy psychologie

John Gray
americká, 1951

všech 31 knih autora

Kniha Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl je v

Právě čtených6x