Co vám doktoři neřeknou

Co vám doktoři neřeknou https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237491/bmid_co-vam-doktori-nereknou-237491.jpg 4 6 2

Kniha důrazně apeluje na vhodnost přijímání syrové stravy, což dokumentuje množstvím příkladů a příslibem pevného zdraví.

Jack Bauer
24.02.2022 3 z 5

Dobrá kniha, ale už jsem to samé četl v mnoha jiných podobně zaměřených knihách, takže nic nového, ale je dobré si to neustále připomínat a opakovat, jelikož člověk to stále porušuje a rád zhřeší. Ne pro každého to ale platí. Někomu to škodí a někdo si muže dopřát vše aniž by mu to sebeméně uškodilo. Ovšem nic se nemá přehánět, vše si dopřát s mírou. Jako každá podobná kniha se musí číst s rezervou a mezi řádky, ne se vším se dá souhlasit, zvlášť když autor do všeho míchá Boha. Tohle mluví za vše: (Existuje také jiné vysvětlení, které autorovi není zřejmě známo - pozn.vydavatele)
česnek, cibule, ženšen , omega 3,med, luštěniny jsou koncentrovanými jedy a tvé zdraví ohrožují!!! No potěš pánBů! Při čtení jsem měl neustále pocit jako bych četl něco podobného Bibli. vše, co je od jiných autorů zdravé a doporučované je zde nezdravé. Pouze syrová strava je ta správná.

Lucina88
19.03.2014 3 z 5

Dost kontroverzní kniha, která mě donutila přemýšlet o mém životním stylu...