Co to bude?

Co to bude? https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251406/bmid_co-to-bude-OXC-251406.jpg 4 246 73

Tuto otázku Jana pokládá zákaznicím den co den. Pracuje v kadeřnictví, její dcera Zorka ve vedlejším kosmetickém salonu. Žijí ve světě bez mužů, jejich dny jsou naplněné hřejivostí, vzájemnou láskou a přátelstvím, a také sny, které ne vždy vyslovují nahlas. Po náhlém úmrtí mladší sestry Marie si Jana k sobě nastěhuje švagra a malou Sáru, svoji milovanou neteř. Život mámy a dcery se tím od základu mění… a ani jedna netuší, že tohle je jen začátek.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Noxi

Aleh
27.12.2016 4 z 5

Jana má dospělou dceru a plně ji zaměstnává a naplňuje práce v kadeřnictví.
Jejím životem však otřese a zacloumá nečekaná smrt její o 10 let mladší sestry, péče o malou Sáru a také vážná nemoc její matky, která svůj vyměřený čas tráví už jenom v sanatoriu.
A také ji po dlouhých letech potká velká láska, ve kterou už ani nedoufala…
Jak to všechno půjde na prahu čtyřicítky skloubit dohromady?
Přijde období plné smutku a slz, ale také velkého štěstí a životního naplnění… Jak už to v životě bývá... Ti, kdo si oblíbili Táňu Keleovou-Vasilkovou, si jistě přijdou na své.

luciefeix
04.12.2016 4 z 5

žena která si toho na sebe vezme více než dovede unést ale popere se s tim jak nejlépe muze , za mě velice dobré a čtivé .

kudrdlinka
16.11.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka se šťastným koncem, který jsem ale Janě přála, vždyť těžkých chvil zažila dost. Autorku mám ráda, píše čtivě o životě, vztazích a obyčejných lidech.

majík1
04.07.2016 5 z 5

Opět nádherná kniha

Petule5
28.05.2016 5 z 5

Další skvělý příběh, který mě bavil od začátku do konce. Táňa je jednička!

helča5
24.05.2016 5 z 5

Je to 1.knížka od této autorky,co jsem přečetla,začátek nic moc,ale pak se četla sama,moc se mi líbila a určitě si od ní ještě něco přečtu.

Leniiis
19.04.2016 3 z 5

I já musím souhlasit s tím, že ač tato autorka píše skvěle, tak tohle byla spíš slabší knížka. A ten konec to byl happyend jak vyšitej, větší sladárnu asi ani vymyslet nemohla :)

Jajina555
01.04.2016

Moc se mi líbila.

Knižní střípky
27.03.2016 5 z 5

Mám pro tuto spisovatelku slabost, přiznávám:-) knihu jsem přečetla na jeden zátah, moc se mi líbila, i když se přiznám, že jsem měla sto chutí s Petrem pořádně zastřepat, malé Sáry mi bylo moc líto, ale konec dobrý, všechno dobré, jak se říká.....

Dadula118
22.03.2016 4 z 5

Příběh z běžného života ,o to víc se mě líbí,že je to příběh obyčejných lidí.Knížka se četla sama,jen mě moc nesedí styl psaní.Konec malinko "americký happy end"

popeluška
16.03.2016 5 z 5

Velmi krásné čtení....autorka mě zatím ještě nezklamala:-)

kika 13
13.03.2016 4 z 5

Někdy je to jako v životě za dobrotu na žebrotu.Jana změnila ze dne na den po smrti sestry svůj zaběhnutý životní styl.
Díky svému rozhodnutí starat se o malou Sáru přišla o Karla.
Konec je pohádkový i když to hlavní sladit dohromady chod domáctnosit to hlavní hrdinku teprve čeká.

1casper
10.03.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Opět děj, který se může stát komukoliv z nás. Jsem ráda, že mám knihu doma v knihovně, určitě se k ní vrátím.

VladkaBU
16.02.2016 5 z 5

... taky dám 5 hvězdiček. Knížka mi připadala trochu jiná než ostatní předešlé od paní autorky, možná zajímavější. Zajímavý příběh

kimiška
02.02.2016

super čtení jako ostatní knihy této autorky

aninka.b
01.02.2016 5 z 5

Opět velmi povedená knížky od této autorky. Inspirativní a zajímavý příběh, který přináší množství otázek i odpovědí na situace, do kterých se člověk může dostat. Určitě doporučuji na přečtení a oddych.

bookcase
29.01.2016 4 z 5

Oddechovka jakou jsem čekala. Někdy je potřeba trochu zvolnit :)

zuzana2599
18.01.2016 4 z 5

Táňa Keleová- Vasilková je moje oblíbená slovenská autorka. Některé její knihy jsem četla v originále, tedy slovensky. Určitě nejsem zklamaná, ba naopak, tato útlá knížka se mi hodně líbila. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení a za víkend bylo dočteno. Šťastný, optimistický konec vyvolal i v mém nitru podobné emoce. Moc příjemné čtení, typická paní Táňa !

kiraa
16.01.2016 3 z 5

Knihu bych označila za průměr. Je to čtení, kde už asi od 30. strany budete vědět, jak to celé dopadne. Velice jednoduchá dějová linka a pokud bych přirovnala k filmové tvorbě, tak asi k německým červeným knihovnám typu Rosamunde Pilcher. Tím nechci říci, že bych litovala koupě, nakonec jsem už dlouho nečetla nic z "našich luhů a hájů", ale podruhé se už do ní nepustím. Je to typ čtení na odpoutání mysli od starostí všedních dnů, nic nad čím budete sáhodlouze přemýšlet, prostě takové to nechemické antidepresivum. Takže pro ty, kdo chtějí klid a vždy dobré konce .... jako stvořená. Já ovšem musím na chvíli zabrousit zase do divočejších vod, vidím to nějakou vraždičku či válečnou vřavu :)

Šánka
14.01.2016 4 z 5

Knížky této autorky mám moc ráda, jsou tak obyčejně skutečné, jako by je napsal život sám. Příběh o vztazích, těžkých životních situacích a rozhodnutích. Taková houpačka, jak to v životě chodí. A mně ani ten pohádkově sladký konec nevadil, protože těch slaných slz tam bylo docela hodně.
Příjemná oddechovka.

2011  82%Dva životy