Co si vyprávějí andělé

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Fantasy všedního dne Jsou vyprávění, o kterých se vám může jen zdát. Vyprávějí si je totiž andělé strážní za nocí v jednom barokním kostelíku v Praze. Ale stačí se nepozorovaně vplížit a uslyšíte z neviditelných úst vypravěče příběh tak povědomý, až se vám zatají dech. To třeba právě váš anděl strážný líčí ostatním neviditelným posluchačům příběh vašeho života. Může být laskavý i krutý, humorný i vážný, moudrý i pošetilý, strašidelný i něžný, ale vždy fantastický. Protože i obyčejný lidský život je zázrak, který dostal při vašem narození za úkol chránit. Seznamte se teď všichni se svými strážnými anděly. Zamilujete si je, tak jako oni vás už dávno milují....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94839/co-si-vypraveji-andele-94839.jpg 3.322
Žánr
Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Co si vyprávějí andělé

Přidat komentář
Alma-Nacida
03.09.2019

Některé příběhy jsou krásné (třeba Vánoce na doživotí, Anděl workoholik Plavba kolem Afriky), jiné mi přijdou vysloveně blbé, takže je mi líto toho dobrého nápadu, který se poněkud rozpliznul do nicoty. Příběh o kosmonautech na mě působil spíš jako propaganda. ;) Tři hvězdy za to, že mi vrtalo hlavou, kdo je ve skutečnosti spisovatel Otík.

Pavlína79
06.10.2018

nedotažené, bez překvapení i napětí. Není to špatné, ale nemá to žádný náboj, ponaučení, ani poselství ...


medvedice3
04.01.2017

Nevím, najdu-li odvahu přečíst si knihu, ale jako audiokniha - večerní čtení na pokračování ČRo Dvojka - skvělé, bojím se zklamání z četby. To je snad poprvé v životě.

hlina
12.06.2013

Moc pěkný nápad, ale literárně nedotažené. Od oceňovaného autora jsem čekala víc. Že by se chytil tématu, protože je módní?

Doporučujeme

Dobře mi tak
Dobře mi tak
Šíleně smutné povídky
Šíleně smutné povídky
Prašina
Prašina
Řízkaři
Řízkaři