Co si myslí pes

Pokud si plánujete pořídit psího mazlíčka, nebo už s nějakým žijete a jste velkým milovníkem psů, naučte se svému čtyřnohému příteli lépe porozumět. S příručkou Co si myslí pes snáze pochopíte, co má váš psí kamarád na srdci, jak se cítí, co ho těší nebo co mu naopak vadí. Zjistěte, proč se váš pes chová určitým způsobem, odnaučte ho neplechám a pomozte mu skamarádit se s ostatními pejsky v parku, pokud si sám neví rady. Vaše společné chvíle budou plné pohody a bez zbytečného stresu. Knihou vás provedou nejen rady zkušených pejskařů, ale i nespočet užitečných fotografií, které pomohou lépe rozklíčovat přání vašeho pejska. Pokud si se svým psem porozumíte, stane se vaším nejlepším přítelem a odměnou vám bude nejen harmonický vztah, ale užijete si i mnoho legrace a nevídaných dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329842/co-si-mysli-pes-jTX-329842.jpg 3.612

Kniha Co si myslí pes

Ivana11
14.03.2019

Celkem stručné, strohé informace, pro výcvik psa zásadně nedostačující.

Ivan Kučera
16.10.2017

50 %. Raz do roboty prišiel týpek predávajúci knihy. Za toto chcel 4 eurá. No nekúpte to. Pre psíčkarov je to ale zbytočné, až na pekné fotky (z nich ale minimálne jednak sa opakuje, čo je dosť trápne) im to nepovie nič, čo by už nevedeli. Dobré to je možno akurát tak pre začiatočníkov, ale to neviem posúdiť, nakoľko kniha sa mi dostala do rúk v čase, kedy som bol už dobrý kamoš s bernardínmi, jazvečíkmi, bernskými salašníckymi psami a, samozrejme, nemeckými ovčiakmi. Pretože nemecký ovčiak je najlepšie plemeno na svete. Knižku by som zhodnotil priemerne a neutrálne: neurazí, ale ani nie je príliš užitočná. Alebo možno aj vôbec :-)

domino1701
17.06.2017

Kniha má pěkně obrázky, kde vysvětluje co si pes myslí, jak se chová. Bohužel už zde není typ jak psa odnaučit určité zlozvyky, které dělají. Knihu doporučuji jen pro začátečníky, kteří si chtějí pořídit prvního pejska. :)

hanka24
17.04.2017

Knížka obsahující krásné obrázky, zajímavé poznámky, proč a z jakých důvodů se pes určitým způsobem chová, nicméně je moc útlá na to, aby bylo dále rozebráno, jak určité nežádoucí chování řešit. Ale určitě ji nezavrhuji.

EvikU.
02.04.2017

Spoustu hezkých fotek s výrazy pejsků k různým situacím. V mnohých svého pejska také poznávám.