Co se děje ve škole

Co se děje ve škole https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409025/bmid_co-se-deje-ve-skole-Oyu-409025.png 3 5 3

Jak vypadá všední den ve škole? Malí chemici dělají pokusy a jejich nezbední spolužáci se v lavici šermují pravítky. Venku na zahradě děti hrabou listí a paní učitelka jim ukazuje, jak sázet rostlinu do země. Obrázky, které vyprávějí příběhy všedního dne ve škole, podněcují v malém čtenáři představivost a pomáhají mu rozvíjet slovní zásobu.... celý text

malámišička
22.04.2023 3 z 5

Já chci taky taky do školky.

Já nevysvětluji rozdíl škola školka. Já přemýšlím, kde taková škola existuje.
Znáte snad takovou?

Nekia
29.10.2020 1 z 5

Tahle kniha nás doma hodně zklamala. Všechny obrázky jsou podobné, chaotické, těžko od sebe odlišitelné. Všude dělají děti podobné věci a působí to, že si hrají. Je toho v ní hrozně málo. Namlsaly nás knihy typu Rok v lese, Jaro- Zima,Jak to chodí na Stavbě....Tahle knížka se jim bohužel zdaleka neblíží a poputuje dál, snad osloví někoho jiného.

ddkk
17.06.2019 5 z 5

Další ze skvělých knížek pro děti od Štěpánky Sekaninové. Tentokrát se hlavně děti předškolního, ale i mladšího věku dovídají, co že se to děje v té "velké škole". Každé prostředí - třída, družina, školní jídelna, tělocvična, … - je nejprve prostřednictvím krásných obrázků Kateřiny Hikadové popsáno jako celek a pak, na následující dvoustraně, jsou jednotlivé děje krátce popsány srozumitelným textíkem doprovázejícím jeho ilustraci
Je to další z úžasných Štěpánčiných knih a stejně jako její ilustrátorka si zasluhuje opět plný počet. A samozřejmě doporučení.