Co se děje v noci

Co se děje v noci https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258277/bmid_co-se-deje-v-noci-258277.jpg 5 26 9

V noci, když vyjde měsíc a zatřpytí se hvězdy, rozhostí se v ulicích klid. Už všichni spí? Copak se to děje v pekárně? Kdo to tu visí hlavou dolů? Kdo se tu schovává pod listem? Kdo se v noci vydává na průzkum? Co všechno se děje v noci? S touto krásně ilustrovanou knížkou můžeš nahlédnout do nočního světa, kdy na černém nebi blikají jen hvězdy. Tak honem, zalistuj v knížce, odklop všechna okénka a podívej se pod ně. Dozvíš se, co v noci dělají sovy, netopýři, pekaři a mnoho dalších.... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Peep inside nightime , 2014

Briv
18.11.2021 3 z 5

* Tuto knížku jsem našemu 2,5 letému synovi půjčila z knihovny, protože jsem mu nějakou s tématiku noci chtěla pořídit. Líbily se mi na ni ilustrace a otevírací okénka. Syn si ji párkrát prohlédl, pootvíral okýnka a konec, vůbec jej nezaujala. Zvítězila totiž jiná - Kniha o noci, která je už pro trochu starší děti a z té byl naprosto unešený. Tady tako měla smůlu. Za syna 1*.

zinon
21.02.2020 5 z 5

Moc povedená knížka.

Litocha
09.06.2019 4 z 5

Tahle interaktivní knížka měla u nás úspěch, syn ocenil dobře vymyšlené odkrývací prvky (třeba netopýr je úžasný), já nekýčovité ilustrace.

JajaCZ
07.12.2018 5 z 5

Nádherná a poučná kniha pre deti. I mňa bavilo odkrývať, čo sa schováva za okienkami. Doslova deťom závidím tie nápadité publikácie, ktoré sú na trhu :)

Leenah
01.01.2018 5 z 5

Krásná kniha, děti ji milují a stále ji prohlíží.

Dáma s hrnstjm
16.10.2017 5 z 5

Lákavé téma zpracované lákavým způsobem - zajímavé nápady, vtipné drobné detaily a krásné zpracování. A kromě toho dává kniha i smysl. Doporučuji pro dvouleté až tříleté čtenáře, kteří už si všimli, že v noci něco za oknem svítí - budou nadšeni!

DennisMoore
06.11.2016 5 z 5

Takových nápadů! Závidím dětem, které tohle dílko bude okouzlovat.

FMMMM
13.05.2016 5 z 5

Moc pěkné leporelo, škoda že není ještě delší.

pajenka
03.05.2016 5 z 5

Nádherná knížka, skvělé ilustrace a otevírací okénka, co víc si může malý čtenář přát :-) doporučuji

odklápěcí okénka

Anna Milbourne
anglická, 1972
2015  94%Co se děje v noci
2014  90%Kdopak bydlí v ZOO
2014  95%Kdepak bydlí zvířátka
2006  100%Ezopovy bajky
2007  80%Co budu dnes malovat nebo kreslit

Kniha Co se děje v noci je v