Co nesmíte vědět!

Co nesmíte vědět! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117233/bmid_co-nesmite-vedet-Jsp-117233.png 4 172 51

Peníze vládnou světu! Kdo však vládne penězům? Malá skupinka privátních bankéřů vládne ze zákulisí světu. Ovládají nejen FED nebo ECB ale i nadstátní organizace UNO, Světovou banku, Mezinárodní měnový fond anebo BIZ. Manipulují ceny zlata i stříbra, naprogramovali krizi nemovitostí i bankovního sektoru a cíleně řídí svět na pokraj propasti. Již staletým cílem této peněžní elity je vláda nad světem alias nový světový řád! Žádná oběť není tak velká aby jej zastavila. Úplně veřejně plánují kromě jiného, dle jejich názoru, nutnou redukci obyvatel naší planety.... celý text

Literatura naučná Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno: , Anch-books

Was Sie nicht wissen sollen! , 2011

motolka
25.06.2015 4 z 5

Pokud je to pravda, tak Bůh s námi :o(

Johncze
30.01.2015 4 z 5

První polovina naprosto super témata, druhá už tak zajímavá nebyla a ani to celé nedočetl, ale každopádně je to zase jiný pohled na věc.

sackettboy
16.07.2014 5 z 5

Kniha nie len poukazuje na konšpiračné teórie objavujúce sa na internete, ale autor sa v nej snaží podporiť svoje tvrdenia aj historickými faktami. Veľmi dobre spracovaná kniha.

kadgam
13.07.2014

Nedočítala som, musela som vrátiť do knižnice ale vrátim sa k nej.

witko
18.05.2014 5 z 5

Kniha, kterou by si měl přečíst každý. Odhaluje skutečné zákulisí dnešního světa.

Alex-007-
20.01.2014 5 z 5

Knížka podává ucelený přehled o globální konspiraci především z finančního hlediska. Informací je tu vskutku hodně a "hezky" to do sebe zapadá. Doporučuji.

Jack Bauer
30.07.2013 5 z 5

Povinná četba pro všechny naivky jak funguje svět, kam spěje a že historie se neustále opakuje.Myšlenka NWO je dobrá,jsme jedna planeta, jeden jazyk, jedna měna, ale vše se dá zneužít a z RFID čipů až mrazí. Kniha zabývající se eugenikou, čipováním lidí a jejich následnou kontrolou, světovládou, Velký Bratr vše vidí. Ještě nedávno sci-fi se stává skutečností. Ale při čtení jsem měl pocit, jakoby autor byl zaměřen jen jednostranně. Na knihu se dá nahlížet dvěma způsoby. Na jedné straně dobré, na druhé hrůza ze zneužití. Doporučuji.

nechapacka84
15.05.2013 3 z 5

nuž... v prvom rade je treba povedať, že je sktočne dobre, že táto knížka vyšla v naších končinách. Premiera záujmu verejnosti o konspiračné teórie, alebo aby som neurazil tak alternatívné výklady, totiž sposobila to, že je dnes ľahké stratiť sa dokonca i v tejto oblasti... (čo by iste mohli mnohí považovať, len za rafinovanú prácu tajných služieb ;) )
Každopádne je kniha v podstate zhrnutím tej "oficiálnej" či najviac proklamovanej konspiračnej teórie.
Prvú časť považujem ozaj za skvelú. smelo by som za ňu dal i 5 hviezd. Postupom textu bohužiaľ začína knížka nudiť a záver???....to je snáď reklama na východnú mystiku, ezoteriku či týždennik Přemka Podlahy. Takže nakoniec u mňa len 3 hviezdy
btw: Harry Potter?? sága tvilight?? spoločnosť zlatého,čierneho,bieleho,červeného a zeleného tygra??? WTF???!!!

vesirena
26.02.2013 5 z 5

Souhlasím s Dalimoni...jsem teprve v polovině knihy, rozhodně bych neřadila knihu mezi konspirační teorie-
smutná a jasná fakta i když některá téměř každému známá, ale těžko dokazatelná...dle mého kniha, která by měla patřit k základní četbě člověka, aby si uvědomil pravý význam význam slov: DEMOKRACIE, SVOBODA, NEZÁVISLOST ... a mohl pro jejich naplnění něco udělat...jen zatím netuším- co...to nejde zvládnout chutí ani silou jedince, ale spojením všech lidí, kteří chtějí žít v lásce, míru a harmonii s ostatními na naší krásné planetě.

Dočteno a nemám co dodat...ale přece jen...je zde popsáno, jak vznikla krize, jak se vlastně vytváří, o hodnotě peněz a drahých kovů, kdo a co ovládá naše životy...je mi z toho všeho smutně

eosforos
13.12.2012 5 z 5

Ke komentáři dalimoni není co dodat.

dalimoni
22.10.2012 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, kde se dočtete o věcech, které nejsou běžně publikovány mainstreamovými médii. Kdo vládne? Skutečně si volíme své zástupce ve svobodných volbách? Jak pomocí peněz ovládají mocní většinu lidí. A spoustu dalších témat se řeší v této knize. Nelze říct, že se dá všemu věřit, ale to přece nelze ani tomu, co slyšíme v televizi, čteme v novinách nebo slyšíme v rádiu. Nebo ano? Kvituji velkou čtivost, autor jednoduše vysvětluje základní ekonomické otázky jako jsou peníze, inflace, jakou roli má zlato, stříbro .... V další části knihy jde autor po historii mocných rodin Rockeffelerů a Rotschildů, jak se dostali k moci postupně až do současnosti. Další problematikou je dolar jako světová měna, píše se i o EURU. Témat je mnoho a kniha určitě stojí za přečtení, i kdybychom všemu nevěřili, tak čtenáře kladené otázky aspoň donutí se nad vším zamyslet.