Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty

Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373068/bmid_co-nas-uci-zvirata-objevte-svou-duc-Jmf-373068.jpg 4 8 6

Prohlubte vztahy se zvířaty ve svém životě a staňte se lepším člověkem. Zvířata všude kolem nás se chovají jako terapeuti, trenéři, instruktoři a guru, stačí jen dávat dobrý pozor. Mohou vám pomoci a vést vás na cestě osobního rozvoje. Tato kniha ukazuje, jak zvířata pochopit a těžit z jejich moudrosti. Autorka intenzivně pracuje se zvířaty téměř dvacet let a nabyté bohaté zkušenosti transformovala do užitečných nástrojů a technik, které vám krok za krokem pomohou ovládnout komunikaci se zvířaty.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus , Příroda, zvířata

Vydáno: , Omega

Animal Lessons: Discovering Your Spiritual Connection with Animals , 2017

Luccy24
30.05.2022 4 z 5

Kniha plná zajímavých informací o zvířatech a rad, jak se s nimi lépe dorozumět a pochopit, co nám svým chováním mají sdělit a předat. Knížka rovněž obsahuje i milé a poučné konkrétní příběhy zvířat a jejich páníčků.

zaba335
03.02.2022 5 z 5

Kniha srší láskou a pochopením ke zvířatům.
Někomu se může zdát, že je to trošku extrémní, specifické a možná ezoterické. Z určitého hlediska ano, ale taky mi přijde, že to není kniha pro každého.
Dle mého názoru, účelem této knihy je nejen pochopit vztahy mezi lidmi a zvířaty, ale také nenásilnou formou pochopit lidi jako sebe sama. V knize najdeme nespočetně velké množství forem a druhů způsobů jak žít v souladu se zvířaty, s přírodou ale také jak zvládnout problémová zvířata klidně a zároveň se z toho poučit.
V podstatě celá kniha je o tom, jak si uvědomit co všechno nám zvířata dávají a ukazují ne úplně na první pohled zřejmě.

Arkagas
12.03.2020 3 z 5

Kniha se snaží přiblížit nám myšlení zvířat a radí jak se se zvířaty spojit duchovně.
Velmi dopodrobna popisuje jak se zvířaty pracovat jako s médiem , které nám ukazuje naše vlastní chyby a jak se z nich poučit.
Autorka se živí jako médium a léčitelka zvířat ve spojených státech.
Na konci knihy najdeme popis archetypálních zvířat a jejich popis.
Knížka je čtivá, zajímavá, příjemná a rozhodně zaujme majitele jakýchkoliv zvířat, kteří se někdy setkali s jakýmkoliv problémem. Pomůže pochopit chování našich domácích mazlíčků, ať už se jedná o psa, kočku, nebo třeba plazy či pavouky.
Hodnocení: 7/10

vterinka
05.06.2019 3 z 5

Kniha nebyla podle mých očekávání.
Osloví lidi, kteří věří v psychickou komunikaci se zvířaty.
Autorka píše, že pokud se zvíře chová určitým způsobem, je to odraz nás samých a chování zvířete se změní, když se změníme my.
Chvílemi jsem si říkala, že je to neskutečný blábol a můj přešlap ve výběru knihy. Avšak dočetla jsem knihu až do konce a našla si tam pár pasáží, které se mi líbily.
Víc už se mě knize vracet nebudu.

HDosoudilová
25.04.2018 4 z 5

Zajímavá a poučná kniha, jak lépe pochopit své domácí mazlíčky a zároveň se od nich něco naučit. Případně zde najdete vysvětlení, proč je nemáte rádi.

Hipi
17.04.2018 3 z 5

Bohužel jsem od této knihy očekávala něco trochu jiného. Čekala jsem spíš zvířecí příklady v praxi, ne moře teorie. Lidem, které toto téma zajímá bych doporučila knihu Zvířata jako učitelé a léčitelé, která je mnohem lepší.

zvířata, fauna

Autorovy knížky