Co na tobě miluji - Originální vyznání lásky, které můžete vyplnit a darovat

Co na tobě miluji - Originální vyznání lásky, které můžete vyplnit a darovat https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360668/bmid_co-na-tobe-miluji-originalni-vyznan-H0P-360668.jpg 5 4 3

Originální způsob, jak můžete říci: „Miluji tě!“ Dopište tuto knihu, zachyťte romantické i vtipné okamžiky, přidejte vlastní ilustrace, společné fotografie, láskyplná slova a věnujte tento dárek člověku, na kterém vám nejvíc záleží.

Literatura světová

Vydáno: , Grada

Noisette73
22.02.2023 5 z 5

Dala jsem to manželovi jako dárek k čemusi, možná i jen tak, nevím, protože jsem se takhle jednou zase neudržela a šla se projít do knihkupectví a tento nápad dát své drahé polovičce mnou vyplněnou knihu mi přišel v tu chvíli šíleně romantický... No přečetl to jednou a když si vzpomenu jak jsem se netrápila na tím jak na některé formulace otázek odpovědět, tak abych se neopakovala, když i ony se opakovaly, ach jo, ale vzpomínka je to hezká to jo a smát se nad tím za pár let budeme určitě také, tak co.

Lily101
01.01.2023 4 z 5

Občas velmi těžce formulováno.

medlovice
04.04.2021 4 z 5

Knížka moc vhodná jako dárek , pro zamilované především pubertáky, může se do knihy psát, lepit fotky , domalovávat . Připomíná mi první knihu pro dítě novorozence. Nevlastním ji, jen jsem ji viděla u známé.

Alexandra Reinwarth
německá, 1973
2017  90%Co na tobě miluji - Originální vyznání lásky, které můžete vyplnit a darovat
2017  81%Hoď to za hlavu...místa je tam dost
2012  40%Chick Code - Kodex kočičky
2018  80%Mám tě ráda, tati

Kniha Co na tobě miluji - Originální vyznání lásky, které můžete vyplnit a darovat je v