Co mě čeká ve školce: O tom, že ve školce je to bezva!

Co mě čeká ve školce: O tom, že ve školce je to bezva! https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195647/bmid_co-me-ceka-ve-skolce-o-tom-ze-ve-sk-wbK-195647.png 4 18 3

1. vyd. vyšlo pod názvem: Hurá do školky. 2. vyd. vyšlo pod názvem: Chystáme se do školky. Připravte své dítě na vstup do mateřské školky! Veselé i poučné příběhy, které pomáhají rodičům připravit děti do mateřské školky. Společně s Kačenkou a jejími kamarády se děti dozvídají, že ve školce je to fajn a nemusí se ničeho bát. Poznají spoustu kamarádů a zažijí plno legrace i dobrodružství. Knížka je určena všem dětem, které se chystají do mateřské školky, a jejich rodičům, aby je na tento vstup připravili.... celý text

adela2316
31.01.2023 5 z 5

Cetla jsem synovi před nastoupenim do školky a musím říct, že hltal každé slovo. Takze určitě knihu přečtu ještě dceři, až přijde její čas na školku.
Určitě doporučuji všem dětem, je tam popsáno vše, co by děti o školce měly vědět a na co se připravit;-)

Kukinka1981
18.03.2020 5 z 5

Knížku máme přečtenou již po několikáté. Poprvé jsem ji dcerce přečetla před zahájením docházky do školky a do dnešního dne (2. rok ve školce) se k ní už asi potřetí vracíme. Hezké čtení pro malé děti.

Radka1911
26.08.2019 5 z 5

Pěkná knížka s krásnými ilustracemi. Příběhy holčičky Kačenky od jejího prvního dne v mateřské školce do prázdnin, knížka zábavnou formou popisuje aktivity celého školního roku. Takže přečteno, natěšeno, a za týden vyrážíme poprvé do školky.

pro děti česká literatura předškolní výchova mateřské školy didaktické příběhy

Jiří Šandera
česká, 1961
2012  90%Naše třídní je mimozemšťan!
2015  0%Město, moře, kuře, stavení
2013  82%Co mě čeká ve školce: O tom, že ve školce je to bezva!
2020  0%Jablko nepadá daleko od stromu
2014  94%Co vyprávěla houpací síť

Kniha Co mě čeká ve školce: O tom, že ve školce je to bezva! je v