Co máte vědět, než začnete podnikat

Co máte vědět, než začnete podnikat https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26459/bmid_co-mate-vedet-nez-zacnete-podnikat-5QW-26459.jpg 3 28 8

V této knize hovoří autoři o svých úspěších i neúspěších a poradí vám v situaci, kdy chcete dát výpověď ze zaměstnání, ale nejdříve vám položí pár otázek. Máte nějaký nápad za milion dolarů? Máte strach z neúspěchu? Už vás omrzelo pracovat na druhé? Jste připraveni začít svůj vlastní byznys? pak je tato kniha pro vás! A pak vám tato kniha pomůže stát se úspěšnými podnikateli... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Rich Dad's Before You Quit Your Job , 2005

PietroGrencik
12.03.2021 5 z 5

Ak ťa zaujíma čokoľvek v oblasti podnikania, odporúčam prečítať. Nič s tým nemôžeš pokaziť, ajkeby to pre teba nebolo nič nové...

Davidoff21
15.04.2020 4 z 5

Informace které určitě najít smysl a vyplatí se je zahrnut do svého obchodu. Do začátku je to super pomocník.

Hoa
12.04.2020 5 z 5

Je to vhodná knížka spíše pro lidi, co už mají reálnou představu, co znamená podnikání v praxi.

Jakubac
27.12.2019 3 z 5

Pro obchodníky a podnikatele může být tato kniha dobrým základem. Mě osobně knihy od R. Kiyosakiho bavili v začátcích podnikání, dnes vyhledávám jinou literaturu.

ladyba
29.10.2015 3 z 5

Pořád dokola to samé, opakování je sice matka moudrosti, ale čeho je moc, toho je příliš.

mariva
05.06.2014 4 z 5

Kniha nabízí dost námětů k zamyšlení pro ty, kteří se chtějí pustit do podnikání, i praktických rad do začátků. Pokud se rozhodnu podnikat, určitě to bude i díky této knize.

yank3e
13.01.2013 4 z 5

Kiyosaki už se dost opakuje a navíc jsem úplně zapomněl, že jsem tuhle knížku vůbec četl. :) Přínosná určitě je, ale spíš jako docela průměrná motivační knížka s nijak převratnými radami.

martinkaLLL
20.06.2011 2 z 5

Začínám podnikat a myslela jsem, že mě tato kniha tak trošku zasvětí a nebo pomůže,ale málo co tam bylo pro podnikatele ve službách. Je to hlavně kniha psaná pro hmotné věci.Takže jsem spíše byla zklamaná. A navíc mě přijde, že je to hlavně taková velká reklama na jejich hru Cashflow.

podnikání úspěch profesní úspěch

Autoři knihy

Robert T. Kiyosaki
americká, 1947
Sharon L. Lechter
americká, 1954

Kniha Co máte vědět, než začnete podnikat je v