Co má umět předškolák (nauč se to také tak!): hry a hříčky, úkoly, dřív než půjdeš do školy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144348/co-ma-umet-predskolak-nauc-se-to-take-tak-hry-a-hricky-ukoly-driv-nez-pujdes-do-skoly-144348.png 5 4 2

Povídání a básničky pro předškolní děti o světě, který je obklopuje, a jejich místě v něm.

Péťa Z.
09.02.2024 5 z 5

Dobře zpracovaná knížka začíná úvodním slovem rodičům, kde autorka vysvětluje, jak s materiály pracovat. Hlavním cílem textu je rozvíjení logického myšlení. Text počítá s hmatovými, čichovými, sluchovými a pohybovými vjemy dětí. Autorka pobízí k důsledné práci s rekvizitami, jež jsou v textu zmíněny.
Jde o kvalitně zpracovanou publikaci, kde autorka přesně ví, co tím sleduje, co záměrně rozvíjí a upevňuje. Knížka je přehledná, obrázky líbivé. Určitě z ní lze čerpat i pro děti mladší, ne jen pro předškoláky. Nabízí podrobně popsané "návody" pro maminky, jak s dětmi pracovat.

SonaH
10.02.2016 5 z 5

Doporučuji pro maminky s malými dětmi. Koupila jsem dcerce v necelých 2,5 letech a přestože některé věci jsou pro ni ještě složité, tak dává knížce přednost před televizí. Sama si knížky Martiny Drijverové pamatuji ze svého dětství a určitě pořídím dceři další.
Jinak ještě, kniha je tvořena krátkým povídaním s obrázkem a zároveň aktivitiou pro maminku s dítětěm nebo krátkým interaktivním textem s otázkou. Provázíme tak holčičku Aničku a kluka Petra celým dnem, při výletě, o víkendu atd. Opravdu pěkné!

pro předškoláky domácí příprava žáka

Kniha Co má umět předškolák (nauč se to také tak!): hry a hříčky, úkoly, dřív než půjdeš do školy je v