Co má pes na mysli

Co má pes na mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54022/co-ma-pes-na-mysli-54022.jpg 5 15 4

Dovedou psi počítat? Zdají se jim sny? Dokážou předpovídat zemětřesení nebo odhalit rakovinu? Naučte se dívat na svět očima psa. Zábavný a obsažný rádce přináší řadu zajímavostí, vyvrací mnohé běžné pověry a nedorozumění týkající se čtyřnohých přátel člověka a poskytuje spoustu překvapivých údajů o jejich intelektuálních schopnostech. Objevná je i část o stárnutí psů, která zachycuje příznaky stáří z různých zdravotních i psychologických hledisek. Autor bestsellerů, psycholog a světoznámý odborník na chování psů a jejich výcvik dr. Stanely Coren se v této publikaci zabývá všemi aspekty života psa ve vztahu ke světu, k člověku i zvířatům. Vychází z dlouhodobých zkušeností, s humorem hodnotí nejrůznější psí plemena a učí, jak přeměnit mladé štěně ve zdravého, zvídavého, spokojeného a poslušného psa.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Knižní klub

How Dogs Think , 2006

VAnna
02.05.2019 3 z 5

Knížka je hezky zpracovaná, je tam spousta zajímavých informací a rad. Ale některé části mě nebavily, protože byly dlouze rozebírány.

Mersiie
17.01.2019

Knihu mám doma, skončila jsem asi na dvacáté stránce, nějak extra čtivě to na mě nepůsobilo. Těžko říct, jaké poselství se uvnitř ukrývá.

Mirka111
18.04.2016

Neví nekdo, kde se dá tato kniha sehnat? Vubec nikde jsem ji zatím nenašla :\.

Alisce
10.01.2015 5 z 5

Kniha je čtivě napsaná, lepší o psech jsem asi ještě nečetla. Hodně zajímavých názorů. Doporučuji.

psi psi - chování, etologie

Stanley Coren
americká, 1942
2007  94%Co má pes na jazyku
2008  92%Co má pes na mysli
1997  84%Inteligence psů
2015  88%Zdají se psům sny?
1998  80%Zloději spánku

Kniha Co má pes na mysli je v