Co jsi to za matku?

Co jsi to za matku? https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334223/bmid_co-jsi-to-za-matku-1Ls-334223.jpg 4 541 201

Co se stane, jestliže zmizí dítě vaší nejlepší kamarádky, právě když jste ho měla na starosti? Co si počnete? Přesně tohle řeší Lisa Kallistová jednoho mrazivého prosincového dne v anglické Jezerní oblasti. Celý svět se jí změní v noční můru. Nejenže se totiž třináctiletá Lucinda pohřešuje jen a jen Lisinou vinou, ale navíc jde už o druhou dívku, která zmizela během pouhých čtrnácti dní. A tu první našli donaha svlečenou, poté co si prošla strašlivým utrpením. Lisa je zničená pocitem viny, a když ji Lucindina rodina veřejně obviní, rozhodne se svou chybu napravit. Začne postupně odkrývat okolnosti Lucindina zmizení a přitom zjistí, že nic není takové, jak se na první pohled zdálo. Co jsi to za matku? je úspěšná prvotina britské autorky mladší generace.... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , BB art

Just What Kind of Mother Are You? , 2013

Janaves
27.11.2019 5 z 5

Dobře se četla a moc se mi líbila. Pěkná zápletka a moc mě bavil Joe, správný chlap.

berila
26.11.2019 4 z 5

První knížka od autorky a četla se moc dobře. Děj plynulý, žádné dlouhé popisy, konec překvapivý. Určitě doporučuji.

dlabikk
13.11.2019 5 z 5

Moc povedený thriller. Bavil mě až do konce, který pro mne byl překvapivý.

432830
04.11.2019 5 z 5

Super krimi thriller - prirozene dialogy, povedena zapletka, napeti tak akorat. Podtrzeno secteno, za dva dny jsem nemela co delat, uz se tesim na dalsi autorcin pocin.

Ctenar1202
03.11.2019 5 z 5

Recenze na tuto knihu byly rozporuplne, ale teda to byla skvela kniha!! Precetla jsem ji za jeden den a netusila az do konce kdo stoji za unosem. Perfektni cteni!!

Ajinka88724
03.11.2019 5 z 5

Povedený příběh. Ráda si od autorky přečtu další knihu.

Cecylus
07.10.2019 4 z 5

I když jsem cca od čtvrtiny knihy odtušila celou zápletku, dočetla jsem. :-)
Povedené.

Kočička911
03.10.2019 4 z 5

Příběh docela dobrý, ale že by mě to vystřelilo ze židle to opravdu ne.
Konec byl docela překvapení, ale a myslím, že zbytečně moc rychlej..

Styl psaní se mi líbil, mělo to spád a kratší kapitoly byly bezva.
Střídání hlavní hrdinky a vyšetřovatelky bylo milé zpestření.

lucie2371
24.09.2019 5 z 5

Napínavá detektivka od začátku do konce. Konec je nečekaný! Líbili se mi kraťoučké kapitoly, ty mám na knihách ráda.

tess.de.veles
06.09.2019 4 z 5

Je to druhá kniha, co jsem od autorky četla a myslím, že byla celkem dobrá. Myslím, že vás nezklame :-)

MiliKry
04.09.2019 5 z 5

Četla jsem po sobě dvě podobné knížky, každá byla o únosu a tahle mě zaujala o něco víc. Měla spád, četla jsem to jedním dechem a ten konec mě dostal, to jsem nečekala ani ve snu.

Veronika33
02.09.2019 5 z 5

K čítaniu knihy som pristupovala trošku s obavami či sa mi to bude páčiť, ale zbytočne. Príbeh ma neuveriteľne nadchol bol pútavý, zaujímavý námet aj postavy. Určite skúsim aj autorkine ďalšie diela.

Veru.Viti
22.08.2019 4 z 5

Tak tady se podle mého vůbec nepovedla anotace. Přijde mi, že zcela neodpovídá tomu, o čem ta kniha vlastně bude. Ale nechci tu psát žádné spoilery, tak jen takto okrajově. Určitě bych přepsala anotaci a vlastně i název knihy, pak bych byla relativně spokojená. Od knihy jsem nečekala vůbec nic. Koupila jsem ji v LK za pár korun - jen abych pozlobila svou mamku. Možná o to více jsem byla překvapená, že se nejedná o úplnou kravinu. Závěr je tam docela předvídatelný, ale četla se rychle, lehce.

terez83
21.08.2019 5 z 5

Přečteno za jeden večer. Velmi napínavá kniha a nečekaný závěr. Tahle kniha mě fakt dostala.

Lenka8418
27.07.2019 3 z 5

Zajímavý,až děsivý příběh. Přecteno jedním dechem,konec zajímavý. Doporučuji

pavlinka0250
24.07.2019 5 z 5

Mě se kniha líbila od začátku do konce. Závěr knihy opravdu překvapil, absolutně mě tohle nenapadlo.
Napínavé, čtivé, překvapivé dílko.
*****

zuzi1162
22.07.2019 5 z 5

Ja celkem rychle prijdu na to, kdo je "pachatel", ale tady mi to chvilku trvalo a i kdyz uz padaly prvni naznaky, porad me autorka nechavala v nejistote a o to vic me to bavilo.

Vlastula.P
20.07.2019 5 z 5

Jak jsem se začetla, už jsem knihu nepustila z ruky. Prostě chcete vědět, jak to dopadne a tak čtete a čtete...Občas zbytečné omáčky kolem, ale chápu, že jinak by kniha měla polovinu stránek. Mě konec tedy překvapil! Určitě si od autorky ráda přečtu další a tuto doporučuji.

AltaMari
08.07.2019 3 z 5

Autorka není marná.... kniha je čtivá, má spád a zajímavé momenty. Ale je tam pár nesmyslů a víc než pár situací přitažených za vlasy. Víc než za 3* to není. Jo, a pokud chcete zachovat aspoň trochu překvapení, nedívejte se na štítky.

Anténa1991
03.07.2019 4 z 5

Knize bych něco přidala, něco bych pro změnu naopak ubrala. Příběh se čte svižně, hlavní postava je celkem sympatická. Konec je kvůli názvu knihy docela předvídatelný, ale ničemu to nevadí. Jediné co, tak mi doslova vadilo všudypřítomné "jaksepatří". Ale to je malý detail.