Čmeláci v srdci

„Hele, láska tě nesmí vodrovnat,“ moudře radí Leně taxikář Knut. To se sice moc snadno řekne, ale mnohem hůř udělá, obzvlášť když je její snoubenec pěkná nula a ona sama zničehonic přijde kvůli hloupé chybě o práci. Na sebelítost jí však nezbývá čas. Lena je nucena změnit svůj život od základů. Nastěhuje se do neuspořádaného bytu ke své nejlepší kamarádce, což ji, milovnici pořádku, pořádně vyvádí z rovnováhy. Navíc Leně leze na nervy spolubydlící Ben! Je totiž neuvěřitelně arogantní a k tomu sukničkář. Ale když na něj pomyslí, srdce jí okamžitě začne bít rychleji....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261951/cmelaci-v-srdci-dIe-261951.jpg 4.1151
Vydáno · Omega

Hummeln im Herzen: Roman · 2014

Kniha Čmeláci v srdci

happy19

Skvělá kniha přečtena za pár hodin!Jsem nadšená a řadím ji mezi oblíbené;-)
Vtipná,smutná,maximální využití obsahu,paráda:-)
Určitě se k ní ráda vrátím:-*

Ivet1990

Od knihy jsem čekala víc, ale jediné co přišlo, tak maximálně zklamání. Byli tam chvíle, že jsem si říkala, že ted to přijde a nic. Bohužel.... Co mě asi nejvíce dostalo tak ten jejich rituál jak si přivolat lásku..... To jako vážně??? Ve 30ti letech? Za mě asi určitě ne. Tuto knihu už ani nezachránily slovní přetřely mezi hlavními hrdiny.

vonMalik

Sice na straně 5 víte, jak to celé dopadne, ale nedá vám to a prostě čtete. Chcete vědět, jaký bude průběh. A mě to fakt bavilo. Příběh se četl sám, zasmála jsem se u toho a nakonec byla ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :)

Aleen

Líbilo se mi spojení erotického napětí s humorem. A také, že Lena řeší nejen své city a "osobní potřeby", ale také rodinné vztahy a práci. Byla jsem z knížky docela nadšená, i přes všechny chyby. Velmi dobré odpočinkové čtení, u kterého nemusíte moc přemýšlet, vše se stane samo.

Dela90

Tato kniha si mě dokonale získala - v prvé řadě obal - žlutá veselá barvička, po které prostě musíte sáhnout. Obsah knihy - ačkoliv je po pár stránkách jasné, jak kniha dopadne. Nemůžu říct, že bych byla díky tomu zklamaná, ba naopak - dlouho se mi nestalo, že bych se tak těšila na knihu. Hlavní hrdinka ztřeštěná osobnost, která mě donutila se smát i brečet. Opravdu oddechové čtení, které Vás chytne za srdce a vy máte možná i ty čmeláky v srdci♥ Na těch pár chvil se stala mým opravdu dobrým parťákem.

Aknel26
05.08.2018

A mně se to líbilo :-) Kdo se povznese nad všechny ty překlepy a chyby v interpunkci, dostane milý příběh, který nabízí vyváženou dávku romantiky i humoru.
Hlavní dějová linka, co se lásky týká, byla jasná od první kapitoly nejen čtenáři, ale i všem postavám krom dvou ústředních, ty se v tom plácaly a jejich žabomyší války a nedorozumění opravdu leckdy připomínaly střední školu. Ostatní zápletky a postavy ale zdaleka nebyly tak prvoplánové (literát Jan byl megavtipný a Otto se svým knihkupectvím zase dojemný) a také moje skorojmenovkyně se v průběhu toho roku, během něhož se příběh odehrává, proměnila z naivního trdla v celkem fajn holku.
Hvězdu dolů bych měla strhnout za skutečně velmi odbytou korekturu, niméně jednu zase přidávám za zmínky o nádherné skladbě Moon River, která mi teď pořád zní v hlavě...

Pavlína79
14.07.2018

téma staré, jak lidstvo samo, ale láska je věčná, tak proč si občas s chutí nepřečíst nějakou oddychovku :-)

ochwey
06.02.2018

Už od strany 11 (5. strana textu!!!) bylo jasné, jak to dopadne. Tak strašně předvídatelná knížka! Chtěla jsem si přečíst něco lehčího, ale u tohohle jsem měla pocit, že mi IQ klesá do záporných hodnot. Proč se třicetileté postavy chovaly úměrně tak polovině svého věku? Proč spolu nebyli vůbec schopni rozumně komunikovat? Proč byla hlavní hrdinka ukňouraná hysterická puťka? Proč tam byly tak šíleně trapné situace?
2 hvězdičky za občasnou vtipnost a některé pěkné části (příběh s knihkupectvím a Ottem!). Věk postav měl být snížen o 15 - 20 let a místo do práce měli chodit na střední, jinak by se nemuselo nic měnit a byl by z toho krásný román pro náctileté.

láska

Petra Hülsmann