Neuvěříte, co se stalo potom

od:


KoupitKoupit eknihu

Druhá kniha z volně navazující série inspirované seriálem Class se světa kultovní ságy Doctor Who zavede čtenáře do školy Coal Hill. Všichni studenti tu najednou poslušně plní výzvy webové stránky, kterou spravuje miláček vlogerského světa Seraphin. A výzvy jsou čím dál brutálnější a nebezpečnější. Nejdřív vedou ke rvačkám, potom začnou ohrožovat život. Až nakonec několik lidí zmizí. Když webová stránka začne rozdělovat i Aprilinu partu, rozhodně se dívka, že na vlastní pěst vypátrá, kdo za tím vším stojí. Ke své hrůze zjistí, že svět už není takový, jako byl dříve. A neuvěříte, co se stane potom....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/358455/neuverite-co-se-stalo-potom-8qg-358455.jpg 3.513
Série:

Class (2.)

Orig. název:

What She Does Next Will Astound You (2016)

Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
MichalHoráček
27. září

Pro mne trošku utahanější začátek, než se začalo něco dít. Ale jinak pěkná oddechovka.

Terča-New13
21. září

kniha se mi zatím líbí doporučuji!!!!!!

Lenka.Vílka
02. září

("The earth invasion has just begun, join us in the army that's arising.")

Než se pustím do děje, zmíním jednu hodně děsivou věc. Druhý díl, přestože psaný někým jiným, působí úplně stejně jako první. Ani od jednoho z autorů sérii jsem jinou knihu nečetla, tak nemám co porovnávat. Ale te styl, způsob vyprávění, jak jdou za sebou kapitoly, je úplně stejný. Já bych změnu autora nepoznala. Takže jak? Sedli si moudré hlavy ke stolu a řekli autorům: "Tak teď napíšete příběh. Bude tam tohle a onohle a hlavně nezapomeňte, ať je to podobné a čtivé. Ať vyděláme i na něčem dalším, když už začíná seriál." A oni to napsali? Já proti tomu nic nemám, to zase prr. Ať se dělá propagace. Ale proč to musí být stylově tak podobné jedničce?! Měl to napsat jeden člověk, nebo měl každý z autorů přijít se svým stylem.

Námět mě bavil víc než u prvního dílu. A doufala jsem, že to autor nepokazí. Stránka, výzvy a nakonec začnou mizet i lidé. No, prostě pecka. Sice trochu méně vtipné, než první díl, ale čert to vem. Já se bavila. Miloučká knížečka na pršivé odpoledne jako první díl.

Attia
05. června

Opět nadupaná a pořádně akční jednohubka. Jednoduchý, ale zajímavý a docela drsný příběh a zápletka, překvapivé rozuzlení. Prostě fajn dílko.

Hanulka25
28. května

Naprosto jiný žánr než který jsem čekala. Přesto jsem knížku dočetla a nebylo to zas tak špatné.

seabook04
08. května

U této série jsem opět za černou ovci, jelikož jsem z ní nadšená.

Z druhého dílu jsem překvapená snad ještě více než z jedničky. Krom toho, že ukrývá alegorický, psychologický a filozofický příběh (který v dnešní YA fantasy literatuře moc nenajdete), je k tomu neuvěřitelně čtivý.
Já jsem nadšená a těším se na druhý díl a na to, co předvede další autor. James Goss má mou poklonu stejně, jako jeho "předchůdce" Guy Adams.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

sci-fi pro dospívající mládež (young adult) paranormální jevy odvozeno ze seriálu Doctor Who

Autor a jeho další knihy

James Goss

James Goss
anglická, 1974

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených13x
v Čtenářské výzvě3x
v Knihotéce10x
v Chystám se číst9x
v Chci si koupit5x
v dalších seznamech1x