Neuvěříte, co se stalo potom

od:

Neuvěříte, co se stalo potom

Druhá kniha z volně navazující série inspirované seriálem Class se světa kultovní ságy Doctor Who zavede čtenáře do školy Coal Hill. Všichni studenti tu najednou poslušně plní výzvy webové stránky, kterou spravuje miláček vlogerského světa Seraphin. A výzvy jsou čím dál brutálnější a nebezpečnější. Nejdřív vedou ke rvačkám, potom začnou ohrožovat život. Až nakonec několik lidí zmizí. Když webová stránka začne rozdělovat i Aprilinu partu, rozhodně se dívka, že na vlastní pěst vypátrá, kdo za tím vším stojí. Ke své hrůze zjistí, že svět už není takový, jako byl dříve. A neuvěříte, co se stane potom....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/358455/neuverite-co-se-stalo-potom-8qg-358455.jpg 3.210
Série:

Class (2.)

Originální název:

What She Does Next Will Astound You (2016)

Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Attia
05. června

Opět nadupaná a pořádně akční jednohubka. Jednoduchý, ale zajímavý a docela drsný příběh a zápletka, překvapivé rozuzlení. Prostě fajn dílko.

Hanulka25
28. května

Naprosto jiný žánr než který jsem čekala. Přesto jsem knížku dočetla a nebylo to zas tak špatné.

seabook04
08. května

U této série jsem opět za černou ovci, jelikož jsem z ní nadšená.

Z druhého dílu jsem překvapená snad ještě více než z jedničky. Krom toho, že ukrývá alegorický, psychologický a filozofický příběh (který v dnešní YA fantasy literatuře moc nenajdete), je k tomu neuvěřitelně čtivý.
Já jsem nadšená a těším se na druhý díl a na to, co předvede další autor. James Goss má mou poklonu stejně, jako jeho "předchůdce" Guy Adams.