Clarity

Clarity https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411536/mid_clarity-3tG-411536.jpg 3 129 34

Clarity Gregory jede se svými bratry na tábor. Má se o ně starat a dávat na ně pozor. Clarity tábor nezajímá, nechce ani sportovat. Do cesty se jí navíc připlete Cameron Grimes, syn hlavního vedoucího a frajer, který se ke všem chová nadřazeně. Jak Clarity zvládne setkání s takovým klukem? A je skutečně Cameron takový, za jakého se vydává?... celý text

Lucie.H
Lucie.H
09.12.2019 2 z 5

Knihu sem na Wattpadu nečetla, a roto jsem se rozhodla podpořit autorku a koupit si její knihu. kniha se mi ze začátku líbila ale od půlky knihy mi to přišlo to samé dokola knihu jsem přečetla jen tak tak. ale přece jen ráda podpořím autorku koupím i její další knihy a doufám že ty budou o něco lepší.

lenka9044
lenka9044
02.12.2019 4 z 5

odpočinkové jednodenní čtení, nemusí se u toho vůbec přemýšlet

lucygreen
lucygreen
01.12.2019 4 z 5

Bylo to velmi odpočinkové čtení plné klišé, ale to jsem již předem čekala. Plusový bod bych dala za nenáročnost příběhu a za to, že se kniha četla velmi rychle. Jen mi vadilo v některých pasážích nesmyslné střídání přítomného a minulého času.

Karma011
Karma011
26.11.2019

Kniha, u které by mi nebylo ani líto, kdybych ji spálila.

Tess1500
Tess1500
11.09.2019

Abych pravdu řekla, tuto knihu jsem četla už na wattpadu a považovala ji za příjemné letní čtení. V knize jsem ale našla pár chyb a najednou mi přišlo, že některé důležité fakta byly pro čtenáře nečitelné.
Btw: Nemám problém s wattpadem, ani nic podobného a děj se mi jinak moc líbil. ????

Kapča
Kapča
15.08.2019 4 z 5

Od knihy jsem neměla velká očekávání. Říkala jsem si, že to bude další nudná romantická knížka, ale mýlila jsem se. Je to krásně napsaná a čtivá (nejen) letní kniha. Už se teším na druhou knihu autorky

TaberýováM
TaberýováM
14.08.2019 5 z 5

Nesouhlasím s komentářemi jako jsou odpad, chtěla bych vidět lidi co napsali odpad, jakou oni by vydali knížku. Mě se příběh líbil uz na WP a četla jsem to asi 5x a pořád se mi to líbilo. Slečna se opravdu snažila, a tohle si nezaslouží.

Damonka12
Damonka12
10.08.2019 4 z 5

Na to že je kniha od české autorky mě hodně překvapila a dokonce i bavila, děj je sice úplně obyčejný, ale i tak je tato kniha skvělá letní romance.

Knihomolka97
Knihomolka97
04.08.2019 4 z 5

Když jsem viděla zdejší hodnocení, tak jsem se až zděsila. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit a knihu si přečetla.
Mně se to líbilo. Podobný typ knížek už jsem četla, mám prostě ráda tyto příběhy. Clarity byla opravdu hodně naivní a tvrdohlavá a Cameron to někdy až přeháněl a ano děj je předvídatelný, ale s tím se dá počítat. Jednoduché, odpočinkové čtení na léto. Nemyslím si, že si knížka zaslouží takové hodnocení, natož odpad.
Normálně bych dala asi 3 hvězdičky, ale o jednu hvězdu své hodnocení navyšuji.

carley
carley
23.07.2019 2 z 5

Neřekla bych, že je tento příběh přímo odpad - jakožto uživatel wattpadu, když Clarity porovnám s jinými knihami na této platformě, opravdu to není to nejhorší: nebyly tu velké gramatické chyby, přímá řeč vypadala jako přímá řeč a byly zde odstavce.
Že to nebude veledílo, to je víceméně jasné už z hlavního námětu. Bad boy, good girl, tábor. Rovnice romantického klišé.
Je to odpočinkové čtení, nejspíš budete mít občas chuť knížku hned zahodit, hlavně kvůli chování a reakcím hlavních postav.
Dá se to, ale že bych se k tomu někdy v budoucnu ráda vrátila, to opravdu ne.

9339
9339
16.07.2019 1 z 5

Na Wattpadu jsem knihu četla, dokonce jsem se dokopávala, aby jsem ji dočetla do konce. Kniha se mi již na Wattpadu úplně nezamlouvala a když jsem zjistila, že ji autorka vydává, tak jsem žasla. Nechápala jsem to. Kniha má, jak se psalo v komentářích hezkou obálku, ale to je asi tak všechno. Je to sice oddechové, ale je tam to ale. Nelíbí se mi někdy chování postav, někdy jsou úplně jako bez mozku, děj je celkem nedomyšlený. Prostě ne. Nelíbilo se mi to a souhlasím s komentáři, které se psali před tímto. Nakladatelství prostě jen chtělo vydělat peníze, nic víc, nic míň.

Susinek13
Susinek13
14.07.2019 2 z 5

Knihu jsem četla víckrát a nemůžu říct, že by to byl odpad... Ale bohužel to nespadá ani do kategorie průměrných knih... Na jednu stranu má kniha spoustu chyb a dějových nesrovnalostí, ale na druhou stranu je to oddechový a poměrně svižný příběh... Bohužel chyby převládají...
Nemyslím si, že v dosavadní podobě měl být příběh publikovaný... Na Wattpadu příběh působil mile a spadal mezi ty lepší příběhy, a tak to mělo zůstat...
V jediné v co doufám je, že autorka nevydá druhý díl, který jsem nedočetla z toho důvodu, že Je ÚPLNĚ stejný jako Clarity... Příběh by se nedočkal ani takové 'kladné' odezvy jako teď.

PhoebePollard
PhoebePollard
20.06.2019 3 z 5

Knihu jsem četla zatím jenom na Wattpadu. Děj je jednoduchý a předvídatelný, reakce hlavní hrdinky i dalších postav místy velmi zvláštní, ale nic z toho knize zase tolik neubližuje. Nejedná se o žádné veledílo, ale jako odpočinková literatura skvělé.

Dada_cte
Dada_cte
06.06.2019 5 z 5

Tuhle knihu jsem zatím četla pouze na wattpadu. Teď nově vychází v knižní podobě. Můžu říct, že Kája (Sweerty) mě vtáhla do děje, že jsme četla a četla a nepustila knihu z ruky. Dokonalá autorka a dokonalá kniha. Doufám, že se brzy vydá i její druhý díl téhle knihy Kindness a těším se i na the Hunter's family, která vyjde v listopadu. Opravdu stojí za to, si tuhle knihu přečíst. Kája dokáže děj dokonale vymyslet a je to až neuvěřitelný. Miluju její tvorbu❤️????????????