Sedm kamenů lásky a ztráty

Kniha Sedm kamenů lásky a ztráty je sbírkou krátkých povídek – včetně dvou dosud nevydaných novel –, které poutavě a rozmanitým způsobem rozšiřují příběhy hrdinů série Cizinka.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399384/sedm-kamenu-lasky-a-ztraty-Kgb-399384.jpg 4.43

Cizinka

Seven Stones to Stand or Fall (2017)

Literatura světová, Novely, Povídky
Vydáno:, Omega

Kniha Sedm kamenů lásky a ztráty

vera5841

Rozšíření už tak široké série Cizinky. Pokud čekáte, že kniha odpovídá na nevyřčené otázky, buďte klidní... Naopak mám pocit, že naopak spoustu otázek otevírá. A to je na tom to kouzlo tajemna

luculi

Krásné doplnění světa Diany Gabaldon. Jde o povídky, takže nečekejte žádný velký ucelený příběh. Ale pro zaryté fanoušky je to doplnění informací, takže takový lepší průměr...

knihomolka_elka

Povinnost přečíst pro každého fanouška Cizinky! :D Ne teď vážně, knížka je opravdu skvělá a umožní nám nahlédnout do osudů vedlejších postav, na něž není v ději hlavní knihy prostor. Máme tak možnost dozvědět se třeba o původu Rodgera Mackenzieho (a musím dodat, že jsem si myslela, že to bude úplně jinak :D) ale i bratra lorda Johna, (což je mimochodem Hal), Jamieho nevlastní dcery nebo magického St. Germaina, či prostě milovaného lorda Johna. Stojí to za přečtení a stránky stejně jako v hlavním příběhu mizí pod rukama a než byste řekli švec máte dočteno. Za mě rozhodně 5 hvězdiček.