Mořeplavec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Claire zjišťuje, že Jamie u Cullodenu nepadnul, ale žil dál a vrátil se na své panství. Zde se několik let skrýval v jeskyni, kam mu jeho poddaní nosili jídlo, než se vydal Angličanům, aby jeho lid přežil z peněz za jeho hlavu. Při pobytu ve věznici se spřátelí s jejím velitelem, jehož život kdysi ušetřil, a zároveň objevuje tajemný zlatý poklad u severního pobřeží. Po rozpuštění věznice jsou vězni převeleni do amerických kolonií, ale Jamie je ušetřen a poslán jako sluha na anglický statek... 1. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93544/moreplavec-tz0-93544.jpg 4.4607
Série

Cizinka / Cudzinka 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Plejáda
Orig. název

Voyager, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (121)

Kniha Mořeplavec

Přidat komentář
Didi15
06. listopadu

Tak přečtu jeste Bubny podzimu a musím si dát pauzu, uz jsem toho prehlcena:-:-D
Nemám více co napsat, opakovala bych se:)

Kulturnice
31. října

(+ SPOILER) Je to tedy zase bichle, ale tenhle pár nelze nemilovat, takže mi nevadí nechat se zatáhnout do jejich vztahových dramat a životních zvratů na dlouhý čas. Třetí pokračování, pro mne opět čtivou formou. Musím žasnout nad autorčinou imaginací, schopností živého, přesto podrobného popisu prostředí, zvyklostí a pěkně zrajícími osobnostmi a vztahem ústřední dvojice. Jamie je solid rock a Claire mu pěkně zatápí a vice versa a tak to má být...;-). Za mne lepší než druhý díl, ale POZOR SPOILER Murtagh mi bude chybět. Záměrně už neporovnávám knihy a seriál, to moc nelze. Těším se na Ameriku, která mne seriálově zaujala nejvíce.


bergle
31. října

Mořeplavec je moc pěkná kniha a rozhodně mě bavila více než Vážka v Jantaru, ale těch 1141 stran dá teda zabrat :-)

LenaBilkova
21. října

Další díl za mnou. Tlustá knizka, ale krásná.

tinka1974
11. září

Na tento díl jsem se těšila. Začátek se mi líbil, čekala jsem co bude dál. Ke koci to bylo trochu zklamání. objevovaly se postavy, o kterých bych nikdy neřekla, že se vrátí. Chvílemi mi to přišlo nepravděpodobné. Ale to román, tedy fikce. Jamie a Claire neohrožení superhrdinové. Sice se těším na pokračování, ale momentálně si chci dát oddych. Už je moc přejamiováno.

Mája777
21. srpna

Tak tenhle díl byl skvělý. Hlavní hrdinové jsou sice tak trochu nesmrtelní, ale čte se to dobře a fandím jim. Asi se hned pustím do dalšího. Co také v tomto úmorném vedru dělat jiného:)
(21. 8. 20 - 20 977 - 48)

mochomurka78
20. června

Cizinka je fenomen a ikdyz jsou to bifle co bych rekla ze nikdy neprectu,ctou se moc pekne a musela jsem shlednout i filmovou verzi protoze hlavni postav chcete proste videt????

Marryzlis
18. června

První dva díly byly super. Tady mně trochu vadila ta přemíra romantiky (já vím, že je to "romantický román", ale místy toho bylo prostě moc.

1

Doporučujeme

Lásce na stopě
Lásce na stopě
Vzkaz v láhvi
Vzkaz v láhvi
Panenky z ráje
Panenky z ráje
Osvobozená
Osvobozená