Mořeplavec

Claire zjišťuje, že Jamie u Cullodenu nepadnul, ale žil dál a vrátil se na své panství. Zde se několik let skrýval v jeskyni, kam mu jeho poddaní nosili jídlo, než se vydal Angličanům, aby jeho lid přežil z peněz za jeho hlavu. Při pobytu ve věznici se spřátelí s jejím velitelem, jehož život kdysi ušetřil, a zároveň objevuje tajemný zlatý poklad u severního pobřeží. Po rozpuštění věznice jsou vězni převeleni do amerických kolonií, ale Jamie je ušetřen a poslán jako sluha na anglický statek... 1. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93544/moreplavec-tz0-93544.jpg 4.4607

Cizinka / Cudzinka 3.

Vydáno, Plejáda

Voyager, 1993

Kniha Mořeplavec

Didi15
06. listopadu

Tak přečtu jeste Bubny podzimu a musím si dát pauzu, uz jsem toho prehlcena:-:-D
Nemám více co napsat, opakovala bych se:)

Kulturnice

(+ SPOILER) Je to tedy zase bichle, ale tenhle pár nelze nemilovat, takže mi nevadí nechat se zatáhnout do jejich vztahových dramat a životních zvratů na dlouhý čas. Třetí pokračování, pro mne opět čtivou formou. Musím žasnout nad autorčinou imaginací, schopností živého, přesto podrobného popisu prostředí, zvyklostí a pěkně zrajícími osobnostmi a vztahem ústřední dvojice. Jamie je solid rock a Claire mu pěkně zatápí a vice versa a tak to má být...;-). Za mne lepší než druhý díl, ale POZOR SPOILER Murtagh mi bude chybět. Záměrně už neporovnávám knihy a seriál, to moc nelze. Těším se na Ameriku, která mne seriálově zaujala nejvíce.

bergle

Mořeplavec je moc pěkná kniha a rozhodně mě bavila více než Vážka v Jantaru, ale těch 1141 stran dá teda zabrat :-)

LenaBilkova

Další díl za mnou. Tlustá knizka, ale krásná.

tinka1974

Na tento díl jsem se těšila. Začátek se mi líbil, čekala jsem co bude dál. Ke koci to bylo trochu zklamání. objevovaly se postavy, o kterých bych nikdy neřekla, že se vrátí. Chvílemi mi to přišlo nepravděpodobné. Ale to román, tedy fikce. Jamie a Claire neohrožení superhrdinové. Sice se těším na pokračování, ale momentálně si chci dát oddych. Už je moc přejamiováno.

Mája777

Tak tenhle díl byl skvělý. Hlavní hrdinové jsou sice tak trochu nesmrtelní, ale čte se to dobře a fandím jim. Asi se hned pustím do dalšího. Co také v tomto úmorném vedru dělat jiného:)
(21. 8. 20 - 20 977 - 48)

mochomurka78

Cizinka je fenomen a ikdyz jsou to bifle co bych rekla ze nikdy neprectu,ctou se moc pekne a musela jsem shlednout i filmovou verzi protoze hlavni postav chcete proste videt????

Marryzlis

První dva díly byly super. Tady mně trochu vadila ta přemíra romantiky (já vím, že je to "romantický román", ale místy toho bylo prostě moc.

Lásce na stopě
Lásce na stopě