Mořeplavec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Claire zjišťuje, že Jamie u Cullodenu nepadnul, ale žil dál a vrátil se na své panství. Zde se několik let skrýval v jeskyni, kam mu jeho poddaní nosili jídlo, než se vydal Angličanům, aby jeho lid přežil z peněz za jeho hlavu. Při pobytu ve věznici se spřátelí s jejím velitelem, jehož život kdysi ušetřil, a zároveň objevuje tajemný zlatý poklad u severního pobřeží. Po rozpuštění věznice jsou vězni převeleni do amerických kolonií, ale Jamie je ušetřen a poslán jako sluha na anglický statek... 1. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93544/moreplavec-tz0-93544.jpg 4.4515
Série

Cizinka / Cudzinka 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno · Plejáda
Orig. název

Voyager · 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (105)

Kniha Mořeplavec

Přidat komentář
Jido
předevčírem

Další skvělé pokračování Cizinky - děj plný zvratů a překvapení, dobrodružství, romantika... Diana Gabaldon je výborná vypravěčka, hltala jsem každou stránku.

Estrela
07. září

Čtivé, zajímavé, místy zdlouhavé, ale stále překvapující. Ale dávám o hvězdičku méně, jelikož první dva díly mě bavily více.

JessePinkman
12. srpna

Záživné pokračování Cizinky ;-)

PaníUč
29. července

Skvělá, sice ne tak, jako první dva díly, ze začátku se děj poněkud táhl. Proto o hvězdičku méně.

Ester59
24. července

Pro mne nejslabší dil. Dobrodružství na moři mne moc nezaujalo. Ale docetla jsem stej e rychle jako předchozí 2 knihy a ted se podivam na film.

Ronnie68
12. července

Z počátku jsem přemýšlela, jestli ta kniha bude stejně dobrá jako ty předešlé dvě ... jak děj probíhal ve dvou časových liniích ... ale jakmile se Claire dostala zpátky do minulosti ... děj mě tak neuvěřitelně bavil .. byla to paráda .. proto nakonec dávám plný počet hvězdiček ...

Leusee
24. května

To snad ani nejde popsat ty emoce, které jsem měla při jejich znovusetkání po dvaceti letech. Četla jsem tu pasáž a ani jsem nemrkala. Skvělý díl plný zvratů a překvapení - např. jsem vůbec nečekala, že se Laoghaire zase objeví na scéně nebo že Jamie bude mít syna. Těším se na další díl!

Samema
22. května

Moc pěkné pokračování Vážky v jantaru ......