Mořeplavec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Claire zjišťuje, že Jamie u Cullodenu nepadnul, ale žil dál a vrátil se na své panství. Zde se několik let skrýval v jeskyni, kam mu jeho poddaní nosili jídlo, než se vydal Angličanům, aby jeho lid přežil z peněz za jeho hlavu. Při pobytu ve věznici se spřátelí s jejím velitelem, jehož život kdysi ušetřil, a zároveň objevuje tajemný zlatý poklad u severního pobřeží. Po rozpuštění věznice jsou vězni převeleni do amerických kolonií, ale Jamie je ušetřen a poslán jako sluha na anglický statek... 1. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93544/moreplavec-tz0-93544.jpg 4.4507
Série:

Cizinka / Cudzinka (3.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Plejáda
Orig. název:

Voyager (1993)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (103)

Kniha Mořeplavec

Přidat komentář
JessePinkman
12. srpna

Záživné pokračování Cizinky ;-)

PaníUč
29. července

Skvělá, sice ne tak, jako první dva díly, ze začátku se děj poněkud táhl. Proto o hvězdičku méně.

Ester59
24. července

Pro mne nejslabší dil. Dobrodružství na moři mne moc nezaujalo. Ale docetla jsem stej e rychle jako předchozí 2 knihy a ted se podivam na film.

Ronnie68
12. července

Z počátku jsem přemýšlela, jestli ta kniha bude stejně dobrá jako ty předešlé dvě ... jak děj probíhal ve dvou časových liniích ... ale jakmile se Claire dostala zpátky do minulosti ... děj mě tak neuvěřitelně bavil .. byla to paráda .. proto nakonec dávám plný počet hvězdiček ...

Leusee
24. května

To snad ani nejde popsat ty emoce, které jsem měla při jejich znovusetkání po dvaceti letech. Četla jsem tu pasáž a ani jsem nemrkala. Skvělý díl plný zvratů a překvapení - např. jsem vůbec nečekala, že se Laoghaire zase objeví na scéně nebo že Jamie bude mít syna. Těším se na další díl!

Samema
22. května

Moc pěkné pokračování Vážky v jantaru ......

Owain
19. května

Napětí více. Konečne nebyl Jamie takový svatoušek jako v předchozích dílech . Claire mě trošku štvala svými žárlivými výlevy. Opravdu k podivu,, že tech dvacet let nebyl mnich =D Na moři toho zažili na můj vkus až moc, občas mi to přišlo nepravděpodobné, ale jen můj pocit. Jinak celkově napínavé počtení. Moc se těším na další díl z Nového světa =)

kykiryki28
14. května

Tak to byl zatím nejlepší díl z celé série! Od samého začátku jsem byla velmi napjatá a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Těšila jsem se na setkání Claire a Jamieho po 20 letech, a ačkoliv to seriál vykreslil lépe než samotná kniha, bylo to moc dojemné.

Také zde zažívaly hlavní postavy více dobrodružství než v předešlém díle (Vážka v jantaru). Ať už to byla plavba na moři, záchrana Jamieho příbuzného nebo ztroskotání na ostrově.

Dále se začína více rozvíjet vztah mezi Briannou a Rogerem❤

Doporučujeme

Rockový risk
Rockový risk
Měděný jezdec
Měděný jezdec
Na hraně věčnosti
Na hraně věčnosti
Papírová princezna
Papírová princezna