Cizinka - Antistresové omalovánky podle úspěšné knižní a filmové předlohy

Cizinka - Antistresové omalovánky podle úspěšné knižní a filmové předlohy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284439/bmid_cizinka-antistresove-omalovanky-pod-xX7-284439.jpg 4 21 4

V těchto úchvatných omalovánkách najdete 45 ilustrací, které Vás provedou životním příběhem Claire Randallové a Jamieho Frasera. Jejich barvami prosycený svět čeká jen na to, až se ho vydáte prozkoumat. Ponořte se do bujných zelených lesů Skotska, potkejte anglické vojsko v rudých uniformách a seznamte se s tradičními skotskými kilty. Nechte se přenést do barevného světa roku 1743 a popusťte uzdu své fantazii! Všechny překrásné černobílé obrázky pocházejí od renomovaných ilustrátorů jako je Alarcón, Yvonne Gilbert, Craig Phillips, Jon Proctor, Tomislav Tomić a Rebecca Zomchek.... celý text

Hobby , Omalovánky

Vydáno: , Omega

The Official Outlander Coloring Book

rencovav
rencovav
15.12.2020 4 z 5

Teda, dneska bych se sice měla učit chemii, ale měla jsem děsné nutkání dokončit to, prostě proto, že se mi to na stole už válí moc dlouho. :) V brzké době plánuji článek, snad zítra, snad v sobotu, kde vybarvené omalovánky předvedu. :)

BlaniVan
BlaniVan
05.06.2017 4 z 5

Dostala jsem se k nim vlastně úplnou náhodou, ale byly mou vstupenkou do světa Cizinky. Za to si zaslouží hvězdičku navíc, protože tyto příběhy jsou fantastické. Když to budu hodnotit z úhlu omalovánek tak obrázky jsou moc pěkné a povedené, ovšem zklamala mne kvalita papíru.

julika
julika
02.05.2017

Náhodou jsem na ně narazila a okamžitě je objednala. Budou asi mojí první aktivitou po maturitě. :-)

marti7729
marti7729
10.05.2016 5 z 5

Nějak se mi celou dobu nelíbily, ale když jsem je otevřela a viděla ty úryvky z kni ... Musela jsem je mít. Teď mi pomáhají zahnat nudu. Neváhejte za ty peníze to stojí :)

omalovánky pro dospělé

Diana Gabaldon
americká, 1952
2010  85%Cizinka
2011  87%Vážka v jantaru
2011  87%Mořeplavec
2013  78%Hořící kříž 1
2012  88%Bubny podzimu

Kniha Cizinka - Antistresové omalovánky podle úspěšné knižní a filmové předlohy je v