Cizinec na pláži

Cizinec na pláži https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419499/bmid_cizinec-na-plazi-EKo-419499.jpg 4 250 79

LUXUSNÍ DŮM NA PLÁŽI, JEDNA ŽENA MEZI DVĚMA MUŽI… A VRAŽDA Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolených se svou rodinou. Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, objeví jako barman neznámý muž jménem Aidan, nikomu to nepřipadá nijak zvláštní. Carolinino manželství se hroutí a přepychový život, na kterém si zakládala, se začíná rozpadat. Útěchu a zároveň pomstu hledá zhrzená žena v Aidanově náručí. Z krátkého a zoufalého románku, který pro ni neznamenal nic, zato pro něj všechno, se ale náhle stává děsivá noční můra, v níž jde o život. Kdo manipuluje kým v téhle smrtící hře plné vášně, chorobné posedlosti a snahy o ovládnutí toho druhého? Kdo na sebe vezme vinu, když dojde k vraždě? A jaké tajemství skrývá samotná Caroline…?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

A Stranger on the Beach , 2019

ber
ber
09.11.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem si doslova užila, hlavně se mi líbil styl vypravování příběhu z obou stran. Jak to vlastně bylo, ..... co se doopravdy stalo, ..... kdo lže a ..... kdo je skutečná oběť????

Kira747
Kira747
11.08.2023

Moc se mi libil ten dvoji styl vypraveni. Aidan mi totiz prisel jako doopravdy vysinuty blazen, co je proste posedly Caroline. Druha cast me o to vic bavila, kdyz mi vsechno doslo. Precetla jsem vsechny ctyri knihy od autorky a Byla to ticha divka porad vede. Libi se mi vsechny obalky, prima napad.

Dámaskloboukem
Dámaskloboukem
25.07.2023 3 z 5

Domnivala jsem se, ze tato kniha bude báječně ladit k mému povalování se na lehátku v Chorvatsku.
Ovšem zmiňované moře nemá ten správný plážový charakter letních dovolených.
Příběh je jakš-takš napínavý, dychtivě jsem vyhlížela konec.
V líčení děje se střídají hrdinové. Ale tady mi vadilo, že část děje vypráví jeden a v další kapitole tu samou část děje vypráví druhý. Zbytečně to zdržovalo.
I když nejsem nijak nápaditá v odhalování pachatelů, tak tady jsem podstrkovanou návnadu autorce nespolkla.

evin84
evin84
07.03.2023 5 z 5

Byla hodně ctiva, takové slušné kombo

martisko3
martisko3
18.07.2022 5 z 5

Ještě že jsem se nenechala odradit nepříliš vysokým hodnocením. Kniha byla výborná, čtivá, napínavá, až od poloviny jsem začala mít tušení, kdo je lump... Určitě vyhledám i další knihy autorky.

tess.de.veles
tess.de.veles
18.05.2022 4 z 5

Ja myslim, ze to nebylo vubec spatny :-)

Calibra
Calibra
16.04.2022 3 z 5

6/22 Já vlastně nevím…. Ze začátku jsem si říkala, že to vypadá velmi slibně, pak mě začaly rozčilovat různé situace v kterých bych se zachovala jinak. Příběh je vyprávěn ze dvou úhlů pohledu, kdy člověk přemýšlí komu má vlastně věřit. Závěr jsem tak nějak čekala, moment překvapeni se nekonal. Průměrná kniha, uvidim jestli ostatní knihy budou lepší.

Youn@n
Youn@n
30.03.2022 5 z 5

Nemohu nic vytknout. Za 2 dny přečteno. Zatím druhá kniha, kterou mám přečtenou od spisovatelky a líbí se mi její styl psaní. Většinou mě tlusté knížky děsí a prokousávám se jimi celou věčnost, ale tady to nevnímám.. prostě čtu a čtu až je konec :-)

Ketrin.TR
Ketrin.TR
08.03.2022 3 z 5

Na knížku mě nalákal děj, který se odehrává u moře, ráda tyhle knížky vyhledávám. Autorka rozehrává docela slibný thriller o lži a předstírání. Bohužel toho ale pak začalo být tolik, že jsem se v kapitolách, u kterých se střídal vypravěč, začala ztrácet. A od té doby jsem se v tom krapet plácala a byla jsem zmatená z toho, jak na sebe nenavazovaly. I tak to bylo ale fajn napínavé čtení.

JancaKube
JancaKube
27.12.2021 3 z 5

Celá část Před bouří mě dost nudila. Nemohla jsem se začíst. Po bouři to dostalo spád a mě zajímalo, tak to tedy celé je. Na konci 55 kapitoly jsem to pochopila, což podle mě nebyl záměr. Nevím. Každopádně je to pro mě nejslabší autorčina kniha.

KatyM.
KatyM.
10.12.2021 5 z 5

Výborná, čtivá kniha, do poslední chvíle nevíte kdo lže.

dom.ini
dom.ini
20.10.2021 4 z 5

Hodně napínavé čtení, kdy jsem po celou dobu prakticky nevěděla na čem přesně jsem a jenom měla různé teorie a žádná z nich nakonec nebyla úplně správná. Knížku jsem si opravdu hodně užila a moc jsem se celou dobu těšila na to, až zjistím jak to všechno je. Konec byl na mě možná trochu moc rychlý, ale jinak knížku doporučuju.

micha-ella
micha-ella
14.10.2021 2 z 5

Tak nevím, proč mě tahle knížka vůbec nebavila. Protože nemám ráda lhaní? Protože jsem jí četla v nevhodnou dobu? Navíc jsou mi protivné a trapné popisy sexu, to si vždycky řeknu - chudák autor nebo autorka, tímhle si chce pomoci ke čtivosti? Od poloviny už jsem přeskakovala celé stránky. Pak jsem si uvědomila, že ani knížka Byla to tichá dívka se mi nelíbila, takže spíš bude důvod v něčem jiném.

PetraCy
PetraCy
27.09.2021 5 z 5

Napínavá a dobře se čte až do konce...

Denisa121
Denisa121
11.09.2021 5 z 5

Výborná knížka, psaná z více úhlů pohledu, takže člověk neví, kde je pravda a když už si myslí, že ví, kdo je vrah, přijde nečekaný zvrat. Skvěle promyšlený příběh, čtivé. Doporučuji.

JankaV80
JankaV80
30.08.2021 5 z 5

Mně se kniha líbila, hned mě vtáhla do děje. Byla čtivá, napínavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Do posledního okamžiku není v tomto příběhu, ve kterém hraje hlavní roli Caroline, její manžel Jason a její milenec Aidan, jistého vůbec nic. Každý z nich má nějaké tajemství, které se snaží skrýt. Knihu doporučuji, líbila se mi a určitě si od této autorky opět něco přečtu.

janina66
janina66
20.07.2021 5 z 5

Výborná, čtivá a napínavá kniha. Do poslední chvíle nevíte co a jak se stalo. Výborně vykresleny hlavní postavy. Opravdu mohu jen doporučit.

Ulala
Ulala
06.07.2021 2 z 5

Nějak mně to nechytlo. Nemohla jsem se do děje dostat a proto mi čtení trvalo strašně dlouho, dokonce jsem měla sto chutí toho nechat. Nakonec jsem dočetla a pro sebe zhodnotila, že další knihy autorky nechám zatím být.

Fzuzik
Fzuzik
02.06.2021 4 z 5

Zaujala mě rozpolcenost hlavních postav. Komu jen věřit, kdo je lhář?
Závěr mě malinko zklamal, klidně bych více rozvedla kdo je tím skvělým lhářem. :)

Monika164
Monika164