Cizinec

Agnes Hamiltonová si nebyla jistá, zda krásný cizinec, který se v noční májové bouřce nečekaně objevil na jejím ranči, je jenom výplodem její fantazie, nebo splněním jejich snů!V nich si představovala, že se v jejím životě konečně objeví ten pravý muž a jako romantický rytíř ji odnese do neznáma. Aggie, bývalá hvězda televizních rodinných seriálů, se statečně sama probíjí životem. John Bartholomew je Angličan, který u Aggie hledá vzácnou rodinnou památku. Díky Aggiinu kouzlu podlehne svým citům, což zásadním způsobem zkomplikuje jeho záměr. Uvěří znovu Aggie Johnovi, že je jeho cit skutečný, že to není jen jeho další lež? Má i přes všechny překážky jejich láska budoucnost?

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/123418/cizinec-123418.jpg 2.25
Vydáno:, Wist
Edice:Love story (9.)
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:80-85516-48-9

Kniha Cizinec

jluky
29.02.2016odpad!

Aj keď sa jedná o moju obľúbenú autorku, tak musím priznať, že túto knihu nedokážem dočítať.....

reader.007
12.02.2016

Mohla bych si jen pohrdavě tiše odfrknout, ale to by nad touto knihou byla škoda, protože mne přímo ohromila pitomostí jakou byla sepsána, nebo možná jen přeložena. Každopádně ať už bych měla hanět autorku (a vzhledem k líbeznému doslovu je to asi opravdu její práce) nebo dvojici překladatelek, je jisté že trhly světový rekord v umisťování přechodníků na stránku a "jsouce v ráži", neváhaly zhostit se ani takových termínů, jako je "lůno" pro popis pánského (!) klína. No válela jsem se smíchy.
"Jsouce provázeni svitem měsíce..." - takovou míru patosu netrhne ani Cartlandová.

soltera
23.07.2013

Kniha sa mi páčila až tak, že som začala zháňať ďalšie knihy autorky .

Deborah Smith

Deborah Smith