Cizí ložnice

Cizí ložnice https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367977/bmid_cizi-loznice-BRv-367977.jpg 4 152 53

Radka pracuje v realitce a jednoho dne se po návštěvě luxusní vily probouzí v nemocnici. Nepamatuje si, co se přesně stalo, jen cítí, že s inženýrem, který chce dům koupit, si začíná rozumět. Že by ji konečně potkalo štěstí a ona mohla zapomenout na nelehké dětství bez maminky i na nevydařené vztahy s muži? Chvíli má naději, ale brzy se situace znovu zkomplikuje a Radka musí čelit nečekaným problémům.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Motto

Cudzie spálne , 2012

Katuska88
17.12.2023 4 z 5

Knihu jsem četla do výzvy. Předtím jsem autorku neznala. Romantickou četbu pro ženy většinou nečtu. Jedná se o žánr, který mne moc dlouho nebaví, ale jednou za čas se jedná o zajímavou změnu od mého obvyklého čtení. Byla jsem spokojená a jsem vděčná, že se i díky výzvě dostanu k autorům, ke kterým bych se jinak nedostala. Pro mne to bylo vítané rozšíření obzorů, i když se jedná o "pouze" odpočinkovou četbu.

ještěrka38
29.09.2023 4 z 5

Pěkný příběh, odpočinková četba..

dr.romca
20.08.2023 4 z 5

Pohodová, odpočinková kniha...

LaCoccinelle
29.07.2023 3 z 5

Odpočinková čtivá kniha. Četla jsem do výzvy. 3,5*

kika 13
07.07.2023 4 z 5

A nakonec to docela dobře dopadlo.

Eva193
22.06.2023 3 z 5

Četla jsem pro čtenářskou výzvu, napsané je to pěkně, čtivě. Můj šálek čaje to ale není.

Nymfadora.T.
04.06.2023 3 z 5

Nebylo to špatné, ale taky nic úžasného. Trochu jsem se ztrácela ve všech těch nemovitostech a majitelích, a ta krimi zápletka tam asi taky nebyla nutná. Nicméně, hodí se do výzvy, tak proč ne?

Rose-Mary
15.05.2023 4 z 5

Radka pracuje v realitce. Navštěvuje s klienty nabízené byty a domy. Jednoho dne se po návštěvě luxusní vily probouzí v nemocnici. Neví, co se přesně stalo. Slibně se začíná rozvíjet její vztah s inženýrem Filipem Brezou, který chce vilu koupit.
Příběh má detektivní zápletku, která má souvislost s jejím úrazem, který se jí stal při prohlídce vily, kde byla s Filipem.
Kniha se zpočátku dobře četla, děj byl napínavý.
Celý příběh se začíná pomalu rozvíjet. Vzpomíná na dětství, na bolestivou ztrátu maminky, když jí byly čtyři roky. Otec si pak vodil domů jiné ženy, které se k nim nastěhovaly a měly Radce nahradit mámu. Jen s jednou si moc rozuměla, s tetou Gitkou, která k nim přivedla své dvě dcery. S Hankou se staly kamarádkami na celý život.
Její vztah s prvním mužem Martinem ze studentských let skončil po několika letech. Ani vztah s Filipem Brezou neskončil dobře, byla podvedena jeho sliby a milostným vábením.
V druhé části knihy byl děj už více komplikovaný. Vystupovalo zde moc nových osob, většinou klienti realitní kanceláře, kterým zprostředkovávala prohlídky bytů. Snažila se před koncem knihy vyřešit všechny záhady z dětství i mládí, musela čelit spoustě problémů.
Kniha se dobře četla, vybrala jsem si ji v rámci čtenářské výzvy. Dávám jí čtyři hvězdičky.

Květi62
27.03.2023 4 z 5

Příjemné, odpočinkové čtení, láska, vztahy v rodině. Trochu přidaná detektivní zápletka, která se moc, dle mého, nepovedla. Hlavní hrdince jsem fandila a přála štěstí. Od Kataríny Gillerové si určitě ještě něco přečtu.

Zlatinka.Emilly
24.03.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, i když si myslím, že určité pasáže knihy neměly čtenáři co říct a klidně mohly být vyřazeny z tisku. Nic by to neubralo na zajímavosti tématu.

zdenaR
07.03.2023 3 z 5

Trochu červená knihovna, trochu detektivka. Čekala jsem více, ale dalo se to číst.

MíšaS.
01.03.2023 3 z 5

Nebylo to až tak špatné, ale ruku na srdce, příběh je jednoduchý, předvídatelný, žádné velké překvapení a žádná velká literatura.

Dandy1
22.02.2023 4 z 5

Tohle bylo hezky zamotané, propracované. Bavila jsem se od začátku až do konce.

marwinmh
09.02.2023 4 z 5

Ne vše je na první pohled tak, jak se zdá, lidé skrývají různá tajemství, bolesti a jejich činy vedou nejrůznější zájmy.
Pohodové čtení z prostředí světa realit, kde byl dostatek vztahových bouří a zvratů vedoucích ke šťastnému konci.....alespoň některých postav.

rumova_kulicka
11.01.2023 5 z 5

Další z knih, ke které jsem se dostala jen díky výzvě a jsem mile překvapena. Kniha mě bavila od začátku do konce. Líbilo se mi postupné odhalování pravdy v obou linkách i osudy jednotlivých rodin, které děj obohatily svými příběhy. Malinko jsem se občas ztrácela v časové ose, ale to byl detail. Pokud bude příležitost, určitě od této autorky ještě něco vyzkouším.

knihovniceS
25.09.2022 5 z 5

Cizí ložnice
Dočetla jsem pěknou knihu. Příběh mladé realitní makléřky Radky, se odehrává v současnosti, která se v myšlenkách stále vrací do minulosti. Ve 4 letech přišla o maminku a otec nebyl zrovna vzorný, střídal ženy a Radka tím trpěla. Pátrá v minulosti, něco se jí nezdá ...
V práci žije plno příběhů s klienty, setkáváme se s tajemným příběhem okolo jedné vily, kterou má realitka prodat ...
Příběh je místy napínavý a většinou je nejnapínavější s koncem kapitoly, který mě nutil číst dál i v noci. Doporučuji, dávám 5 hvězd.

Kristy.Seb
10.07.2022 4 z 5

V životě se vždycky něco pokazí.

Všechno na vás počká. Dobré i špatné.

Všechno se mění. I to, co ještě včera vypadalo, že tone ve tmě, se může najednou ocitnout v zářivém osvětlení.

Zajímavý příběh s hezkou zápletkou. Jen nechápu název knihy.

tittanie
05.06.2021

Styl psaní této autorky mám moc ráda. Je pravda, že občas je to k neuvěření, ale budiž. V jedné části se dost opakovaly informace, které už autorka zmínila dříve. Příběh o Květě mi přišel nějak navíc.

Dellphi
15.04.2021 3 z 5

Moje první kniha od této autorky a musím přiznat, že jsem byla příjemně překvapená. Knížka byla čtivá a místy i napínavá. I když jsem čekala, že to bude všechno trochu jinak, hlavně v případě kamaráda Emila… Někdy jsem si říkala, že je tam těch informací až moc a je to trochu zmatené, ale ono to k té knize tak nějak sedlo. Každý Radčin klient měl svůj malý příběh a díky tomu to bylo ještě čtivější, protože tam tak nebyly žádné nudné pasáže. Takže za mě rozhodně doporučuji a určitě někdy sáhnu po další knize od této autorky.

sabca
25.03.2021 4 z 5

Od knihy jsem čekala více. Ale i tak se příběh Radky, která vyrůstala od malička bez matky četl dobře. Kdo má rád knihy této autorky tak můžu doporučit.