Čivava

Čivava https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249129/bmid_civava-85F-249129.jpg 4 10 5

Čivavy peláší, vyskakují, řádí – zkrátka překypují energií a radostí ze života. Nejmenší psi světa se také rádi učí, jsou přítulní a přitom ostražití, takže nepodlehnout jejich kouzlu je velmi těžké. V nepatrném tělíčku se skrývá velká psí osobnost. Když své srdce ztratíte u čivavy, získáte přítele na celý život.

Ayla767
15.09.2023 5 z 5

Moje nynější láska je z útulku. Je to nějaká míchanice :-) .
Velmi nedůvěřivá a hodně ostražitá, ale chytrá holka. V útulku jí dali jméno Cassandra. Sice docela dlouho trvalo než jsme si na sebe zvykly, ale máme se hrozně rády.
Tato knížečka je nezbytným poučením a návodem jak se o tyto neposedy starat.
Důležitá pro začínající páníčky těchto čiperných rošťáků .
Jsou jsou sice nedůvěřiví, ale velmi přítulní :-) .

lenkaabooks
13.08.2018 5 z 5

Skvěle zpracovaná kniha s mnoha fotografiemi ,radami a doporučeními. Je znát, že autorka je opravdová znalkyně a milovnice čivav. Se svými veselými trpaslíky, jak je nazývá, si to opravdu umí užít. Pokud o pořízení čivavy uvažujete, nebo jste jen na toto plemeno zvědaví, knihu mohu vřele doporučit.

TimetoStyle
04.02.2018 5 z 5

Díky této knížce jsem se dozvěděla hodně věcí. Pořídila jsem si ji, když jsem věděla, že Čivava je přesně pro mě. Knížka je moc hezky zpracovaná, moc se mi líbily fotky a povídání o tomto úžasném plemeni. Za mě můžu jedině doporučit :-)

domino1701
05.01.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem si pořídila když jsem se rozhodla pořídit štěnátko čivavy. Dozvěděla jsem se zde spoustu důležitých věcí. Kniha je především pro začátečníky, srozumitelně napsaná, hodně obrázků, od chovatelky která se věnuje čivavám několik let profesionálně.Dozvíte se tu jak si vybrat dobře štěně a odkud, až po výcvik pejska a jeho nemoci. Divili byste se co takový malý pejsci umí. Škoda že jsou tak často podceňováni.

jana.hud
13.05.2016 4 z 5

Kniha, kterou napsala dlouholetá chovatelka čivav, je moc pěkně zpracovaná. Je v ní mnoho obrázků čivavých lumpíků.
Myslím si,že je to vhodná kniha pro ty, kteří s chovem malých plemen nemají žádné zkušenosti.
Pro zkušenejší chovatele může sloužit jako připomenutí toho,co již soužitím s pejkem poznali a v praxi používají.

Autorovy knížky

Birgit Holler