City nežádoucí / Královnou podruhé

City nežádoucí / Královnou podruhé https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425158/bmid_city-nezadouci-kralovnou-podruhe-Exw-425158.jpg 4 4 2

City nežádoucí Když italský magnát Matteo Valenti, majitel hotelového řetězce, uvízne se svou řidičkou Keirou ve sněhové bouři, je nucen s ní přenocovat v zapadlém penzionu v jednom pokoji… v jedné posteli. A pak se jejich cesty rozejdou. Jenže po roce mu Keira oznámí, že je otcem jejího syna Santina. Královnou podruhé Před šesti měsíci jejich manželství skončilo… a teď má Odir dvanáct hodin na to, aby Eloise přesvědčil, že jejich vztah nebyl tak špatný! Odir Farouk se má stát králem, ale aby trůn získal, musí svou bývalou manželku získat zpátky! Eloise už déle nemohla snášet jeho chladné chování a odmítavý postoj, a tak od něj utekla. Než se v novinách objeví zpráva o jeho korunovaci, musí být Eloise zase jeho… a vášeň a touha budou jeho nejsilnějšími zbraněmi!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Italian´s Chrisrmas Secret / Conquering His Virgin Queen , 2017

janina66
23.07.2020 3 z 5

První povídka klasická červená k ihovna. Fajn se četla. Ale druhá nestála ani za čtení. Přeskakovala jsem v řádcích, abych dočetla.

luci33
21.11.2019 3 z 5

První díl je fajn, ale ten druhý,.. představa rozechvělého šejka, když vím, jak jsou ve skutečnosti zlí, arogantní, egoističtí a ženami pohrdající... Ne tohle už nikdy nechci číst.

harlekýnky

Autoři knihy