Citová divočina

Citová divočina https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63507/bmid_citova-divocina-4AE-63507.jpg 4 369 76

Ženy by pro to, aby byly šťastné udělaly cokoliv. Chodily po rukou, nechaly si přifukovat prsa kompresorem, živily se čtyřlístky… ženy by pro štěstí udělaly cokoliv, vyjma jediného: být samy sebou. Citová divočina je příběh čtyř kamarádek, které na konci cesty za štěstím nacházejí svoje skutečné já. Je to příběh žen, které až ve středním věku pochopily, že tím jak vidíme samy sebe, vytváříme předlohu pro to, kým se skutečně můžeme stát.... celý text

Klára90
04.01.2016 4 z 5

Pohodové nenáročné čtení do autobusu, přečteno rychle, knížka se mi líbila

amanek
01.12.2015 4 z 5

Hodnotím jako slabší knihu od Monyové, má mnohem lepší.

chandel
02.11.2015 3 z 5

Průměrná knížka od Monyové. Četla se sama, jednoduchá na čtení... taková odpočinková nenáročná kniha. Jen v těch 4 ženách jsem se asi do půlky knížky pořád ztrácela

Jessica007
15.09.2015 4 z 5

První knížka, kterou jsem četla od této autorky. Ze života, dobře se četla, líbila se mi. O ženách - pro ženy.

HDosoudilová
12.08.2015 4 z 5

Moje první zkušenost s touto autorkou a musím říct, že velmi pozitivní. Kniha se četla lehce, měla děj a celkem rychle jsem se orientovala v postavách a jejich osudech. Líbilo se mi, že je to vlastně příběh ze života nás všech. Každý si v podstatě můžeme za to, jaký život vedeme a je na nás, jestli s tím něco uděláme nebo ne.

MartinkaS
23.07.2015 3 z 5

Kniha mne nenadchla, ale ani neurazila. Takový průměr. Znám lepší knihy od Monyové ;-)

cukrovka
06.07.2015 5 z 5

Ze života. Každý chce to co nemá a závidí tomu co to má. Ne vždy je vše růžové a za všechno si prostě můžeme sami. Je na nás, jak se rozhodneme svůj život prožít, zda v čekárně nebo plnými doušky.

herotabe53
24.06.2015 3 z 5

Bohužel musím hodnotit pouze *** protože tato kniha mě moc neoslovila, do čtení jsem se musela poměrně nutit. Zatím nejhorší kniha od této autorky.

Phenomenon
14.11.2014 3 z 5

Byla jsem zvědavá na jednu z našich nejčtenejších autorek. Přečetla jsem, doslova zhltla, ale průměrné.

knihamouder
16.09.2014 4 z 5

Večerní oddechová kniha, přečteno jedním dechem.

Ladys
10.09.2014 3 z 5

Spíš psáno pro ženy, ale dal jsem to. Z knihy mi vyplývá, že život bez mužů je velké zlo a život s nimi nutné zlo. A život bez dětí je tragedie, ale s nimi je to věčný boj.... Moc optimismu do partnerského života mi to nepřidalo, ale stálo to za přečtení

Sabula
06.08.2014 3 z 5

Oddechová kniha (vhodná na dovolenou či odpoledne ke kafe).

Mi-šu-le
21.05.2014 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a byla jsem spokojená.

marwinmh
18.03.2014 3 z 5

Me osobne kniha ani neurazila ani nenadchla, bohuzel jsem v ni nenasla temer nic, co by me nejakym zpusobem zasahlo, proto ji hodnotim jako zcela prumernou.

lusila
25.02.2014 5 z 5

Výborná kniha. Ako každá, ktorú som doteraz prečítala od tejto autorky.

kika 13
28.12.2013 4 z 5

Dobrá knížka i optimistický konec.To nebývá pokaždé u této autorky.

mariva
22.12.2013 5 z 5

Asi jedna z nejpozitivněji vyznívajících knížek S.Monyové - i přes problémy s partnerskými vztahy ve středním věku mají nakonec všechny hrdinky šanci na štěstí a šťastný život. Málo která autorčina knížka je tak plná naděje a povzbuzení pro všechny ženy.

studentice
06.12.2013 3 z 5

Tato knizka se mi docela libila, i kdyz jsem cetla od autorky uz i lepsi. Patri mezi ty s vaznejsi tematikou

VladkaBU
25.07.2013 4 z 5

psané stylem jako Manželky na odpis, chvílemi jsem se ztracela a musela se znovu podívat, o které právě čtu. O čtyřech kamarádkách ze svatebního salónu, kterým se vztahy nevyvedly

Loucillé
27.06.2013 4 z 5

Ze života...co pro koho znamená ŠTĚSTÍ?

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů