Nekonečnost ekniha

Jsme v roce 2029. Anglie se ještě nevzpamatovala z Chaosu. Katastrofální zemětřesení a následné požáry poničily většinu měst, nefungují rozvodné sítě, počítače, telefony. Adam se Sárou, jejich malou dcerou Miou a bratry Sáry Martym a Lukem, jejichž rodiče zahynuli při požáru, se potulují po anglickém venkově, přespávají ve stanu v improvizovaných táborech, v létě i v krutých zimách. Takový život je drsný, jen s velkými obtížemi se dá sehnat jídlo, pitná voda, základní věci k životu. V jednom z táborů, kde se přechodně ubytovali, je vyslídí tříčlenná skupinka mužů. Přijíždějí na motorkách, celí v kůži a v jejich čele je nebezpečný vůdce jménem Saul. Brzy se ukáže, že jsou ve službách ilegální vlády, které se podařilo ukrýt se v masivním podzemním bunkru a zásobit se vším potřebným. Saula zajímá především Adam se svými schopnosti vidět čísla. Ví, že by pro ně mohl být velmi prospěšný a snaží se ho zlákat do svých služeb. Když Adam nesouhlasí, násilím ho odvezou do bunkru a s ním i Miu a Sáru, která čeká druhé dítě. V bunkru panují striktní vězeňské poměry, Adam a Sára s Miou jsou uvězněni a vystaveni teroru ze strany Saula a jeho spolupracovníků. Ale nesnesitelné věznění netrvá věčně. Všem se za pomoci přátel nakonec podaří utéct a ubránit se Saulovi, který usiluje o jejich životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216214/cisla-3-nekonecnost-216214.jpg 3.6135

Čísla 3.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno (ekniha), Egmont (ČR)

Numbers 3 – Infinity, 2011

Kniha Nekonečnost

Nikychlupova
22.06.2020

Opět super, ani trojka mě nezklamala.

mirec88
23.03.2020

Záver trilógie nebol taký dobrý ako som čakal. Určite je to úplne zbytočný diel. Napriek tomu to bolo napínavé, akčné a plné zvratov. Kto bude mať aké číslo?

Annkag
30.03.2018

Tak pri tomto čítaní som si to naozaj užila.Zaujímavý príbeh o dalšej variante sveta budúcnosti(i ked nie tak vzdialenej)Vidiet čísla vo forme dátumov úmrtia človeka na ktorého sa pozriete musí byt už samo o sebe deprimujúce.Ale vidiet tento dátum u človeka,ktorého milujete?U dietata,ktoré vás berie ako vlastného otca?
Narazit na človeka,ktorý tieto čísla kradne aby si predlžoval život na úkor druhých.
Dieta ktoré vníma vnútorné svetlo iných,ktoré dostalo roky druhého?
Super čtení a bavilo ma to tak že sa určite k tejto knihe vrátim.

_Peprmintka_
03.01.2018

Přeplácané, překombinované, přišlo mi to až moc upatlané a nereálné. Naprosto zbytečný díl.

warca
01.08.2017

Třetí díl mi přišel malinko zbytečný. Jinak se kniha dobře četla, ale na brilantní druhý díl nemá.

anibeni
28.08.2016

Kniha byla čtivá, ale ne tak dobrá, jako druhý díl... Chvílema se mi zdála zbytečně překombinovaná, nicméně byla lepší než první díl..

Danah
22.08.2016

No, určitě to bylo lepší než druhý díl; často na mě ale příběh působil zmateně a trochu naivně (mohla třeba vážně Sára pořád běhat a stresovat se, když byla těhotná, a ani si nepostěžovat? Navíc se ani nezdálo, že by měla nějak rozhozené hormony a podobně...), všechno to prohazování čísel (hlavně na konci) působilo nepřesvědčivě - a to i vzhedem k fantastičnosti příběhu, takže nemůžu říct, že jsem touto sérií nějak ohromená, ale katastrofa to nebyla (skoro).

Terunkaa
25.02.2016

Celá série včetně posledního dílu mě byla velmi dobře čtivá. Líbilo se mi jak se střídali kapitoly z úhlu pohledu. Příběh postav byl pro mne zajímavý. Celou dobu jsem si představovala jaké by to bylo mít schopnost jako Adam, Val nebo Mia. Za mě pěkná kniha :)