Cirkus zlodějů a tombola zkázy

Cirkus zlodějů a tombola zkázy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237429/bmid_cirkus-zlodeju-a-tombola-zkazy-79V-237429.jpg 4 8 2

Hančin život je nuda, nuda a nic než nuda! Když však jednoho dne do města dorazí cirkus, všechno je rázem vzhůru nohama. Hanka potká Vildu s úžasným velbloudem Narcisem a spoustu dalších podivných a báječných cirkusáků, mezi nimiž nechybí například nejfrancouzštější akrobat na světě, živá dělová koule trpící závratí či klauni-dvojčata, kteří se hádají, kudy chodí. Ale vše není tím, čím se zdá být: Armin Kudla, ďábelský principál a Vildův nevlastní otec, má zákeřný plán, který obnáší nejeden zlodějský kousek. Podaří se Hance s Vildou nekalé plány zastavit dřív, než bude pozdě? Kniha plná legrace i napětí s ilustracemi od Davida Tazzymana.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Circus of Thieves and the Raffle of Doom , 2014

Knihomolka506
Knihomolka506
29.08.2021 5 z 5

"víkendovka"
Malá holka se těší na příjezd cirkusu. Potká tam hodně přátel, kterým pomůže.. s čím nebo spíš proti komu?
O tomhle příběhu snad není, co psát. Ne, že by byl hrozný právě naopak.
Byl moc pěkný, vtipný nejen proto, že byl jako hodně dalších knih oceněný Zlatou Stuhou - nej dětskou knihou ,ale moc se mi líbily vysvětlivky, dodatky a vtipné příspěvky, kterými jsme byli my čtenáři doslova vtaženi do cirkusového prostředí nikým jiným než samotným autorem . Těším se na pokračování!

kelve
kelve
15.05.2017 4 z 5

Jednoduchý příběh, hezký napsaný, pro začínající čtenáře tak akorát.

William Sutcliffe
britská, 1971
2015  85%Cirkus zlodějů a tombola zkázy
2002  60%Cesta do Indie

Kniha Cirkus zlodějů a tombola zkázy je v