Vládci luku

Druhá část románové trilogie, která mimořádně čtivě a zároveň zasvěceně vypráví fascinující životní příběh Čingischána a jeho potomků. Navazuje na první díl Vlk plání. Ze všech velkých dobyvatelů podněcuje právě Čingischán největší množství diskusí. Je často spojováns krutými a bezohlednými činy, ale byl zakladatelem svého národa, jedinečným vládcem a skvělým bojovníkem. Jeho životní příběh je bezpochyby fascinující a bývá málokdy vyprávěn....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31107/cingischan-2-vladci-luku-8on-31107.jpg 4.519

Čingischán (2.)

Lords Of The Bow

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Millennium Publishing

meluzena
03.07.2017

Vlastně stejně skvěle napsaná kniha jako první díl. Jen už píše o věcech, které člověk třeba nečte tak rád.
Dočítáme se o hrdinských činech, nad kterými se tají dech, ale i o slizských bezpáteřních zrádcích. Čingis masově zabíjí už nikoli pouze z nutnosti přežít, a ač stále geniální vojevůdce, selhává jako otec i manžel, a i jako „obyčejný“ panovník.

Rozhodně ale stojí za přečtení.

egonek
30.11.2016

Pro mne tak moc čtivé,že jsem po přečtení prvních dvou dílů nepřečetl jedinou knihu...zkoušel jsem to,ale bohužel dokud nepřečtu třetí díl z místa se nehnu :-)

Bezantina
30.10.2015

Druhý díl této ságy byl pro mě nezáživný a nudný, doslova jsem se musela nutit jej číst. Podle mého mínění měl autor tento díl zkrátit a zestručnit na polovinu, kterou by přidal k prvnímu dílu a výsledkem by bylo příjemné čtení..

Wizardos
17.10.2013

Skvělé pokračování skvělého prvního dílu. Jako největší vadu na kráse vidím nekonečné čekání na to než si budu moct přečíst třetí díl.