Vládci luku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhá část románové trilogie, která mimořádně čtivě a zároveň zasvěceně vypráví fascinující životní příběh Čingischána a jeho potomků. Navazuje na první díl Vlk plání. Ze všech velkých dobyvatelů podněcuje právě Čingischán největší množství diskusí. Je často spojováns krutými a bezohlednými činy, ale byl zakladatelem svého národa, jedinečným vládcem a skvělým bojovníkem. Jeho životní příběh je bezpochyby fascinující a bývá málokdy vyprávěn....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31107/cingischan-2-vladci-luku-8on-31107.jpg 4.422
Série:

Čingischán (2.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Millennium Publishing
Orig. název:

Lords Of The Bow

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vládci luku

Přidat komentář
Igor1311
13. března

pokračovanie, ktoré vobec nezaostáva za prvou knihou. temudžin už ako Čingis, chán všetkých mongolských kmeňov, začína so svojimi dobyvačnými plánmi. Znova perfektné opisy prírody, obrovských kamenných stavieb a čínskeho muru, drsného života medzi kmenmi, kde prežíva len ten najsilnejší...už sa len dočkať pokračovanie

meluzena
03.07.2017

Vlastně stejně skvěle napsaná kniha jako první díl. Jen už píše o věcech, které člověk třeba nečte tak rád.
Dočítáme se o hrdinských činech, nad kterými se tají dech, ale i o slizských bezpáteřních zrádcích. Čingis masově zabíjí už nikoli pouze z nutnosti přežít, a ač stále geniální vojevůdce, selhává jako otec i manžel, a i jako „obyčejný“ panovník.

Rozhodně ale stojí za přečtení.

egonek
30.11.2016

Pro mne tak moc čtivé,že jsem po přečtení prvních dvou dílů nepřečetl jedinou knihu...zkoušel jsem to,ale bohužel dokud nepřečtu třetí díl z místa se nehnu :-)

Bezantina
30.10.2015

Druhý díl této ságy byl pro mě nezáživný a nudný, doslova jsem se musela nutit jej číst. Podle mého mínění měl autor tento díl zkrátit a zestručnit na polovinu, kterou by přidal k prvnímu dílu a výsledkem by bylo příjemné čtení..

Wizardos
17.10.2013

Skvělé pokračování skvělého prvního dílu. Jako největší vadu na kráse vidím nekonečné čekání na to než si budu moct přečíst třetí díl.


Autor a jeho další knihy

Conn Iggulden
anglická, 1971

všechny knihy autora

Kniha Vládci luku je:

v Právě čtených1x
v Přečtených27x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených3x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit2x