Mám tě ráda, Cilko!

Mám tě ráda, Cilko! https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40427/mam-te-rada-cilko-40427.jpg 4 30 6

Cilka série

< 3. díl

Pokud se Vám, milé čtenářky, líbily dvě předchozí knížky o Eva a její kobylce Cilce, jistě se už těšíte na pokračování. Vždyť máte konečně možnost dovědět se, jak to všechno dopadlo. Uzdraví se Eva, aby mohla znovu nasednout na Cilku? A co její lásky? Podaří se jí zapomenout na Mirka, nebo bude vše úplně jinak? Tak neváhejte a pusťte se do čtení. Vždyť jak je u Zuzany Franckové zvykem, připravila pro Vás příběh plný napětí a neočekávaných záplatek.... celý text

Kája.r8
06.10.2019

Úžasná knížka stejně jako předchozí dva díly, nemohla jsem se od ní odtrhnout,občas ukápla i ta slzička,nebo jsem se i zasmála nahlas. Jen u tohoto dílu mi přijde konec trochu nedodělaný,předchozí dvě knížky jsou ukončeny větou z názvu což tahle ne,a mohl by být i čtvrtý díl jak se Eva stará o cilčino hříbě. Jinach super knížka a vřele doporučuji.

hrdlickova_61
22.04.2019

Všechny tři knížky o Evě a kobylce Cilce jsem četla v dospělém věku (jakožto knihovnice, abych se s nimi seznámila). Ocenila jsem snahu autorky o nenásilné poučení a o vyváženost. Příběh není podán ani příliš náročným stylem, ani primitivně, Eva není ani vzorná, ani zlá, dobrodružství je doprovázeno i dalšími motivy, atd. A malé čtenářky jsou se všemi třemi díly také spokojené.

Nalien
07.03.2018 4 z 5

Nejlepsi knizka ceske autorky

Ann98
14.11.2017 3 z 5

Třetí, závěrečná část příběhu je pro mě asi nejlepší částí. Hlavní hrdinka Eva se musela postupně vyrovnávat s tragickými následky nehody, ale zároveň se snažila vše kolem sebe změnit. Nemít takovou podporu v rodičích a nemít tu vůli a sílu, tak se nikdy Eva na nohy nepostaví. Mít klobouk, tak před ní smeknu. Škoda, že nejsou další díly, bylo by zajímavé číst další příběhy, tentokrát o Evě a Cilčiným hříběti.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavá a poměrně čtivá série, která mne však ničím výrazně neoslovila.

kristyna3529
24.11.2014

Kniha je určitě nejzajímavější ze všech třech. Pokud to vezmu z odborného hlediska, je to krásný popis toho, co zažívá člověk, který se zraní a pak už je odsouzen s handicapem, ale nehodlá to vzdát. Pokud jde o příběh, každý se v něm podle mého něco najde.

Zuzana Francková
česká, 1951