Chytré pero - Veselá zvířata

Chytré pero - Veselá zvířata https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493382/bmid_chytre-pero-vesela-zvirata-kY7-493382.jpg 5 1 1

Tato knížka s chytrým perem děti naučí spoustu nových věcí. Poutavé ilustrace a zajímavá fakta o zvířatech pobaví všechny zvídavé děti, které si pomocí chytrého pera mohou samy ověřit své znalosti.

Příroda, zvířata , Pro děti a mládež

Vydáno: , INFOA

Clever Pen - Lovely Animals , 2020

Péťa Z.
04.04.2022 5 z 5

Moc pěkná knížka pro děti nabízí kromě roztomilých ilustrací také zajímavosti o zvířatech, které si děti upevňují za pomoci chytrého pera. To je potřeba držet opravdu kolmo ke stránce, aby se rozsvítilo modře a ozval se libý zvuk. V případě špatného označení odpovědi ze tří nabízených možností se naopak ozve protivný zvuk a pero zčervená.
Pero reaguje i na jiný podklad než je kniha a v ní označené puntíky pod obrázky, takže se může stát, že když necháte dítěti pero bez dohledu, bude zkoušet jeho zvuk na nejrůznějších místech a vám tak můžou lehce vstávat vlasy na hlavě. :-)
Nám pero bohužel přestalo fungovat, protože několikrát za sebou spadlo dceři na podlahu. Zkusíme opravit. :-)
Ale i bez pera se obejdeme, leporelo je pěkné i tak. :-)

Kniha Chytré pero - Veselá zvířata je v