Chybíš mi

Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/mid_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4 721 198

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Missing you , 2014

Pajina68
Pajina68
30.03.2016 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem přečetla za 2 dny a dalo mi práci se od ní odtrhnout. Naprosto bezvadná.

Didi15
Didi15
23.03.2016 5 z 5

Tahle se mi od Cobena líbila nejvíc, zajímavá a místy jsem se dost nasmála, zvláště balení v baru a wifi:)

KriKri
KriKri
18.03.2016 4 z 5

Druhá kniha co jsem od autora přečetla. A stejně jako Šest let mě bavila už od první stránky, od začátku do konce se pořád něco dělo, děj je napínavý, má spád. Žádné nudné čtení. Poslední třetina knihy už mi přišla trochu slabší, trochu předvídatelná a trochu moc přehnaná dějová linka. Ale i tak mohu doporučit. Už se nemůžu dočkat co přinese Cizinec.

Evik30
Evik30
15.03.2016

Taková jednodušší detektivka s mírnými prvky thrilleru. Nic moc se v ní neděje. Je fakt že se dobře a rychle čte, ale to je asi tak všechno. Děj je předvídatelný a v dnešní době i zápletka není moc od věci, ale pro mě tam toho bylo příliš mnoho smíchaného dohromady. Tak jako když Němci dělají svůj "eintopf" :o)) Pr někoho kdo má rád americké autory je to dobré počtení, ale my co jsme zvyklí na ponurý sever potřebujeme něco více nervydrásajícího!! :o))

Paja85
Paja85
19.02.2016 4 z 5

Co říct...na knihu jsem se těšila, vybrala jsem si ji k narozeninám na doporučení. Jako špatný triller to nebyl, ale jak bylo zmíněno níže, dějová linie byla celkem předvídatelná ( a to nejsem zrovna Sherlock Holmes ) Jinak musím říct, že mi Cobenovi zápletky přijdou trochu za vlasy přitažený a nereálný...a od tohoto autora už nebudu další knihy vyhledávat. Hodnotím 4 hvezdičky jen proto, že se to četlo dobře.

Zea
Zea
18.02.2016 5 z 5

První Coben, kterého jsem četla a koupila jen náhodou. A byl super. Zajímavý příběh, napětí od začátku do konce a super změna po dlouhé řadě Vondrušků, Folletů a jiných sice skvělých, ale žánrově úplně jiných knih. Opravdu jsem ji přečetla jedním dechem. Musí to vypadat docela legračně, když starší dáma jde po chodníku a čte si, jenže příběh byl tak napínavý, že nebylo možné jej odložit. Opravdu je to perfektně vystavěný příběh, který je napínavý od začátku až do konce, nemá nudné pasáže - mohu ho jen doporučit. Šest let je báječné čtení.

sabca
sabca
17.02.2016 5 z 5

Tak pro mě stejně jako Šest let kniha která mě vtáhla do děje od samého začátku a napustila až na konec. Kniha, kterou jsem dočítala až ráno, protože jsem byla zvědavá na její konec. Hlavní hrdinka Kat mi byla sympatická. Přesně jak bylo napsáno v komentáři SelenaDemi, když skončila jedna kapitola musela se číst další a další. Všem milovníkům napínavým thrilleru doporučuji

zdehan
zdehan
10.02.2016 5 z 5

Nádherná kniha napínavá od začátku do konce moc se mě líbila a proto dávam 5 hvězdiček

aya116
aya116
08.02.2016

Tato kniha mě opravdu nenadchla. Do dvou třetin se téměř nic neděje, pak se děj trochu rozbíhá, ale připomíná mi edici Karavana v sešitovém vydání - jednoduchý, nepravděpodobný děj- a to Karavaně křivdím, byla pro dospívající, tak trochu nadsázky se předpokládalo. Láska a pátrání po vrahovi otce policisty celých téměř dvacet let, během kterých hrdinka, jak jinak, než policistka, pravděpodobně nežije, jen hledá. Její soukromý život, mimo kamarádky, na kterou žárlí a matky, kterou dle popisu nesnáší, neexistuje, mimo zdůraznovaného zájmu o kvalitní alkohol, což mi u ženy připadá nepravděpodobné. V příběhu nechybí nyní často diskutované téma homosexuality, dokonce ve dvou případech, sice přítele, ale zato duševně vyšinutého a otce, jehož sice čtyřicetiletá, ale evidentně nedospělá hrdinka stále postrádá, i když jeho obraz nevyznívá právě příznivě. Nechybí odporný mafián se zlatými prsteny,nemožný kolega, který je nakonec vlastně děsně fajn, parta krutých únosců, happy end a i o pejska je postaráno. Br.

Kalina
Kalina
05.02.2016 4 z 5

Kniha se četla velice dobře. Vzhledem k tomu co bylo o Jeffovi napsáno , tak se závěr dal tak trochu předvídat.

SelenaDemi428
SelenaDemi428
04.02.2016 5 z 5

Páni! Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla (a že už jsem jich přečetla doopravdy dost). Příběh mě vtáhl hned od začátku. Každá kapitola skončila tak, že jsem chtěla hned pokračovat se čtením dál. Dnes, když jsm byla tak 50 stránek před koncem, jsem kvůli tomu málem nestihla autobus, až tak moc jsem se začetla :D. A kvůli dočtení jsem dokonce odkládala i učení :D. A i na úplném konci, když už jsem i myslela, že je vše vyřešené, mě dostala další věc. Doopravdy doporučuji.

jarka2222
jarka2222
03.02.2016 4 z 5

V knížce je na mě moc zápletek, a osobně si myslím, že všeho moc škodí. Konec jedné dějové linky mi přišel tak děsuplný, až nepravděpodobný, s tím, že vlastně ani nevím, kdo to ten Titus vlastně byl.... Romantický konec po tolika letech? Pro mne taky málo pravděpodobné. Z této knížky cítím trochu zklamání, už jsem od HC četla lepší. Ale na druhou stranu - četla se dobře, nechybělo napětí, tak ubírám jen jednu hvězdičku.

Hella
Hella
16.01.2016 3 z 5

Docela dobrý příběh, jen ten skoro happy-end po 18 letech mi přijde jako za vlasy velmi přitažený.

mischinka
mischinka
27.12.2015 5 z 5

Super oddechovka, přečtena na 1 večer :) skvělý příběh :)

dencuska
dencuska
06.12.2015 4 z 5

Táto kniha bola mojou druhou od tohto autora a musím povedať, že ma nesklamal, dej bol pútavo napísaný, ale i napriek tomu, jeho kniha Šesť rokov ma asi bavila a chytila viac :) Je to vec názoru, porovnania, ale určite by som siahla ešte aj po ďalších knihách od tohto autora. Koniec bol naozaj dosť prekvapivý, aj keď som možno mala trocha pocit, akoby to autor už chcel narýchlo ukončiť...Ale pre milovníkov trillerov určite odporúčam siahnuť aj po tomto autorovi :)

MikeDV3
MikeDV3
14.11.2015 4 z 5

Kniha byla velmi čtivě napsaná a konec byl opravdu velmi překvapující. Od Harlana Cobena si určitě přečtu i další knihy.
Určitě stojí za přečtení. :-)

perpe2a
perpe2a
10.11.2015 4 z 5

výborná kniha, zajímavá, konec nepředvídatelný a napínavý, super

Janaf
Janaf
02.11.2015 5 z 5

Dobrý thriller,který nenudí a dobře se čte. Coben mě opět nezklamal

Miruš
Miruš
01.11.2015 5 z 5

Strhující...

kosilka
kosilka
11.10.2015 4 z 5

Knihou jsem zklamaná. Celou dobu se četla nádherně, tak lehce a byla tak čtivá a příjemná. Užívala jsem si ji a bavila mě, ale konec bohužel celý dojem pokazil. V příběhu jsou dvě linie, které hlavní hrdinku doprovázejí a které jí vrtají hlavou. Obě linie jsou napínavé a neustále přemýšlíte, co se mohlo stát, kdo má co na svědomí a nakonec je konec knihy a vy se divíte, jak to, že již kniha skončila, protože stále čekáte na nějaké fantastické rozuzlení, které je v tomto případě v podstatě takové odbyté, nešokující a jakoby vlastně ani nepřišlo. Obě linie jsou propojené, přesto když jedna skončí, říkáte si: A tohle jako opravdu bylo ono?. Bylo. Druhá je zase už nějakou dobu předem předvídatelná, takže když přijde, nejste ani napjatí, ani překvapení. Konec knihy pro mě výrazně snížil kladný dojem z celého příběhu. Dávám tedy čtyři hvězdičky, a ještě je to možná moc. Ale za to, že kniha byla celá super, až na ten konec, to takhle bude asi nejlepší. V porovnání s jinými knihami, kterým jsem dala hvězdičky tři, by takové hodnocení pro tuto knihu asi zase bylo nespravedlivé. Nicméně prostě zklamání.

Harlan Coben
americká, 1962