Chybíš mi

Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/mid_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4 723 198

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Missing you , 2014

babiočka
22.09.2019 3 z 5

Kniha se dala číst, až na některé zbytečně rozvleklé kapitoly.

STARKAN
28.08.2019 2 z 5

Jednoduše až hloupě napsané, mám pocit, že autor rozumí maximálně alkoholu. Hlavní hrdinka nesympatická, rovněž hloupá,nedokážu si někoho takového představit na pozici detektiva. Nenapínavý román s obsahem maximálně na povídku. Nálepky bestseller beru poslední dobou jako varování a synonymum k jednoduché literatuře.

axspevak
05.08.2019 3 z 5

Nemuzu rict,ze to bylo spatny.Ale mam jiste vyhrady.Asi mi bohuzel kniha neutkvi v pameti.Ale zaver mel slusne tempo.

Nestorkea
26.06.2019 3 z 5

Bohužel nesdílím všeobecné nadšení. Závěr byl fajn (i když - vážně musel otce zabít zrovna tenhle člověk??), ale jinak průměr. Od tohoto autora je to moje druhá kniha a z obou mám stejný pocit-námět je super, ale zpracování pokulhává. Nevtáhne do děje, je jaksi povrchní. U této knihy mi navic neseděla Kat a Jeff se taky choval divně.

Leena
16.06.2019 5 z 5

Teď jsem dočetla, super. Nemohla jsem se odtrhnout, pořád mě to nutilo číst dál :-) Kniha je i jakýmsi varováním pro naivní lidi. Bohužel, na internetových seznamkách je spousta podvodníků a falešných profilů, a to i u nás. A všechny naivní ženy, co naletěly, by si tuto knihu měly přečíst povinně :-)

vera4669
09.06.2019 4 z 5

Zajímavá kniha, druhá od autora a nezklamala. Coben umí psát, kniha se četla rychle, svižně, jen pocitově mi tam něco chybělo

Janík511
19.05.2019 5 z 5

První kniha od tohoto autora - jedním slovem hodně vydařená jízda. Od začátku až do konce jsem byla napnutá a stránky hltala jedním dechem. Jdu na další a těším se, čím mě Coben překvapí.

harena
08.05.2019 5 z 5

Další povedené dílo HC, musím říct, že napětí a zápletka knížce nechyběly, četlo se to jedním dechem.Coben umí a prostě mne baví, ještě nikdy nezklamal. Příběh napínavý, zajímavý až do konce, vždycky se těším na Cobenovy další knihy.

Jerry H
27.04.2019 5 z 5

Parádní kniha se spádem, napínavá až do konce. I jsem si dokázal představit, že to tak mohlo být i v realitě, akorát bych nechtěl být jedno z čísel v té jámě :-).

janca1705
06.03.2019 3 z 5

Nebylo to takové to, že se člověk těší domů z práce, aby zase mohl číst, ale přečetla jsem to a bylo to docela fajn :)

Misute603
25.01.2019 4 z 5

Kniha velmi čtivá,napínavá...konec mi nepřekvapil, tušila jsem už v půlce knížky.ale i tak se mi kniha moc líbila... doporučuji

lenkavildomcova
14.01.2019 5 z 5

Skvělá, napínavá. Nemohla jsem se odtrhnout.

OldaB
01.01.2019 4 z 5

Kniha rozhodně spíše pro dívky a dámy, ale nebylo to špatné. Pár překvapivých momentů, čtivé.

Ildi
03.12.2018 5 z 5

Skvelá, čo iné očakávať od Harlan Cobena. U mňa maximálna spokojnosť. Len tak ďalej...

Janaves
07.11.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale je pravda, že jsem od autora četla i lepší.

abilea
05.11.2018 4 z 5

Tahle zápletka se mi zdála překombinovaná a nerealistická, ale ve výsledku je příběh stejně zjevením na thrillerové scéně.

playada
28.10.2018 5 z 5

Líbilo.

Opatov
21.10.2018 4 z 5

Chybis mi.... Tahle slova odstartuji patrani chlapce po matce, ktere ho svede dohromady s policistkou. Puvodni neduvera se postupne zmeni v zavod casem o zachranu lidskych zivotu, pricemz policistka se soucasne vyrovnava se svou minulosti. Proste Coben, zaruka dobre detektivky.

85098211
07.10.2018 5 z 5

Moje úplně první kniha od Harlana Cobena a jak jsem pevně doufala, moje očekávání se naplnilo ;-). Příběh je napínavý, hezky odsýpá, čtenář se nemůže dočkat rozuzlení - a tak je to správné. Knihu nezbývá než doporučit a jít se poohlédnout po nějaké další od tohoto skvělého autora :-).

jasmína
02.10.2018 3 z 5

Autor je vždy záruka čtenářské kvality !

Harlan Coben
americká, 1962