Chvějivé štěstí

Chvějivé štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99401/chvejive-stesti-99401.jpg 4 65 11

Mattie Sharpová se při cestě do Tichomoří setkává za dramatických okolností s Hughem Abbottem, jehož ze srdce nenávidí, neboť chladně odmítl její lásku. Během strastiplné cesty džunglí se musí spoléhat na muže, který ji kdysi tolik ponížil, ale nyní po ní vášnivě touží.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

Silver Linings

Fifth Element
02.02.2021 odpad!

Snazila jsem se, opravdu jsem se snazila jako u nekterých jiných knih, jen tentokrát to šlo jen do devate kapitoly, a to jeste pres zuby a s preskakovanim, tohle se nedalo! Mam za sebou hodne romantickych detektivek, autorku ráda čtu, ale tohle je teda neco! V tomto pripade plati na 150% "Kdyby blbost nadnasela....", takhle pitomou, naivni a blbou hlavni hrdinku jsem snad jeste nepotkala, melo me to napadnout uz na zacatku, kdyz udelala co udelala a cekala co cekala a jeste ma odvahu si diktovat misto aby zkusila nejaky kompromis kdyz uz... A ještě k tomu" bejby"
Skoncila, bohuzel, jako prvni v neprectenych...

Kudík
14.11.2020 3 z 5

Autorku mám velmi ráda, ale u této knihy jsem měla problém se začíst. Přišlo mi to, jako by mi stále něco unikalo v ději..., třeba jako když omylem začnete číst sérii druhým dílem. I tak hlavní postavy byly fajn. Líbilo se mi, že rezervovaná Mattie se dokázala s Hughem vytočit až k "hádce". A bylo zde i pár vtipných momentů, např. když se seznámila s Evangelinou nebo Silkem, ale na víc jak 60/100 to nevidím.

petraj30
19.10.2020 5 z 5

Mě se kniha moc líbila a možná víc, než některé jiné knihy od této spisovatelky, které jsou hodnoceny vyšším počtem hvězdiček.
Hugh byl skvělý, i přes tu jeho velkou tvrdohlavost. Ale Mattie.. byla to černá ovce rodiny, ale upřímně to byla spíš bílá ovečka v černém stádu. V knize vystupovala pouze její psychicky labilní sestra a ten zbytek rodiny si raději ani nechci představovat. Mattie byla jejich pravý opak a k tomu všemu ještě velká samaritánka. No, ne že by na konci úplně změnila celý charakter, ale Hughovi se to určitě povede:-)
Prostředí bylo moc krásně popsané, jako bych to viděla na vlastní oči a některé scénky v knize byly opravdu vtipné. Byla to moc pěkně napsaná, zajímavá a čtivá kniha, ke které se ráda později vrátím.

helenkan
23.05.2019 4 z 5

Mě se to líbilo. S Hughem bylo sice někdy těžké pořízení a strašně rád rozkazoval.:-) Ale láska přeci dokáže divy. :-)

Jája92
19.02.2018 3 z 5

Průměrný historický román

Evaho73
30.08.2017 3 z 5

Historické romány autorke idu lepšie.

Evaho73
16.08.2017 3 z 5

Na mňa to pôsobilo tak kostrbato napísané (možno to bolo spôsobené prekladom do slovenčiny), ale vcelku sa to dalo prečítať. Raz však stačilo. Autorke idú podľa mňa lepšie historické romance.

kacaaba
17.01.2016 3 z 5

Slabší kniha této autorky, i když zase napětí a drama situace, kdy byli v ohrožení se mi líbila. Mám od ní ale raději historické a paranormální romány, které píše pod pseudonymem Amanda Quick.

kika 13
23.02.2013 3 z 5

Četla v češtině,ale pěkná a odpočinková četba.

kika 13
22.02.2013 3 z 5

Mě se ta knížka četla pohodově.

Pokušení
07.11.2012 5 z 5

Kniha, ve které se nachází kousek z každého z nás. Člověk si neuvědomuje, co mám nebo co mu kdo nabízí až do doby, kdy to ztratí. Jde o to, zda si to uvědom, a bude bojovat o to, aby to získali zpět, a nebo ne... Kniha se čte na jeden jediný nádech. Každé slovo, které je napsáno, čtenář prožívá s hrdiny.

láska ostrovy

Jayne Ann Krentz