Chvastovzácný sok

Chvastovzácný sok https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138595/bmid_chvastovzacny-sok-8AJ-138595.jpg 4 26 6

Zrcadlo série

Během odpočinku po první misi, která byla přes všechny oběti na životech úspěšná, je posádka lodi Vorpalový meč zničehonic povolána znovu do akce. Všechny ostatní priority jdou stranou, protože na Zemi dorazila zpráva o kolonii, která podlehla útoku neznámých mimozemšťanů. Coby jediná loď, kterou má aliance lidí a adarů k dispozici, je Vorpalový meč vyslán, aby zjistil, co se stalo, zachránil ty, kdo přežili a vypátral, kdo na kolonii zaútočil.... celý text

Romány Válečné Sci-fi
Vydáno: , Brokilon

Manxome Foe , 2008

mr.Zdenek
25.10.2021 4 z 5

Kniha s velmi zvláštním názvem. První díl "Za zrcadlem" mě docela vzal, tak jsem to zkusil a nelituji. Momentálně mám rozečtený třetí díl "Ostrý dráp". Vůbec bych se nezlobil pokud se časem objeví i díl čtvrtý.

Luigi1
12.09.2020 4 z 5

Trochu mi vadilo pomalé rozjetí,které bylo opravdu nudné.

protokol
15.08.2019 odpad!

nie proste nie je to strašné prvích 5 kapitol sa sumarizuje dej predchádzajúcich kníh a potom to siahodlhé obkecávanie . to moje nervi už nedajú a ten preklad knihy no fuuuj končím stouto sériou a j stýmto autorom mažem knihy
nikdy viac

lampernaqui
09.11.2017 4 z 5

Jsem asi jediný, kdo si vždycky - ne jen u knih, ale i u filmů - užívá všechny ty okamžiky, které předchází samotné akci. Příprava, náklad, loučení, popis cesty... Tohle mě nikdy nenudí a často je to lepší než nepřehledně podaná akce. Ta se tu ale nenachází, tu si Ringo odbyl v jiné sérii. Komu se líbily předchozí díly, nebude zklamán a do světa Zrcadel se rád vrátí.

vajglik
26.08.2016 4 z 5

Tak svět Zrcadla se nám krásně rozvíjí a rozšiřuje o nové postavičky. Opět super sci-fi jízda! Jsem zvědavý, jak nakonec celý boj s Dreen vyvrcholí v posledním dilu. Jediné, co mi začíná vadit, je téměř nezničitelná a neporazitelná postava Pistolíka Berga. Ale přesto mu vždycky fandím...

Svářeč
05.07.2014 4 z 5

Opět trochu pomalejší "nakládací" rozjezd, naštěstí i tak celkem zábavný. Pak už se to rozjelo a já se od toho nemohl odtrhnout. Perfektně napsané, s perfetními postavami. Obešel bych se klidně bez těch fyzikálních podrobností, ale to k tomu asi prostě patří. Navíc jsem ocenil, že je to napsané tak, abych se v tom orientoval, i když jsem si z předchozích dvou dílů skoro nic nepamatoval (přecijen jsou to už skoro tři roky a desítky přečtených knih, co jsem to četl). A ještě jedno malé plus - autor má hodně dobrý hudební vkus :)

válečné sci-fi

Autoři knihy